Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki PureVision

Sortuj wg:
PureVision 2 HD 3 szt.

Od: 54.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 49.49 zł więcej o zniżkach

PureVision Multifocal 6 szt.

Od: 164.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 148.49 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - PureVision 2 HD 6 szt.

Od: 53.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 48.59 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - PureVision 6 szt.

Od: 43.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 39.59 zł więcej o zniżkach

Soczewki PureVision

Firma Bausch&Lomb jest wiodącą marką na rynku soczewek kontaktowych i akcesoriów do nich. Ma ona ugruntowaną pozycję i jest lubiana przez samych użytkowników szkieł. Soczewki Bauch&Lomb charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia i przepuszczalnością tlenu, dlatego też są tak chętnie wybierane przez osoby w różnym wieku i o różnych wadach wzroku. Wśród marek soczewek kontaktowych Bausch&Lomb zdecydowanie wyróżniają się soczewki PureVision.

Opis soczewek PureVision

Soczewki PureVision zostały wyprodukowane z użyciem nowoczesnych materiałów. Dzięki nim soczewka PureVision ma silikonowo-hydrożelową budowę. Jej konstrukcja zapewnia oczom użytkowników nie tylko wysoki komfort i jakość widzenia, ale również zdrowie. W soczewkach PureVision producent Bausch&Lomb zastosował innowacyjny projekt optyki, dzięki czemu soczewki zapewnią swoim użytkownikom idealne widzenie, nawet w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Ma to wielkie znaczenie przede wszystkim dla kierowców jeżdżących także nocą.
Atutem soczewek PureVision jest to, że naukowcy skonstruowali je w taki sposób, aby redukowały tzw. aberrację sferyczną. Jest to zjawisko naturalne, związane z budową oka, wpływające na jakość widzenia. Powoduje ono, że podczas jazdy samochodem nocą, patrząc na reflektory innych pojazdów widzimy efekt "halo", czyli rozprysk świetlny. Przy soczewkach PureVision obraz pozostaje szczegółowo widzialny i kontrastowy.

Soczewki PureVision wykonano z opatentowanego materiału o nazwie AerGel. Mają one rewolucyjną strukturę powierzchni i precyzyjne wykonanie. Zapewniają zwiększoną dostępność tlenu i odpowiednie nawilżenie oka w każdej sytuacji.

Soczewka PureVision posiada powierzchnię Performa, która równocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń i efektowi zamglenia widoczności. Przeciwdziała osadzeniu się białka i lipidów na powierzchni soczewki, co zwiększa komfort ich noszenia na co dzień.

Amerykańska instytucja rejestrująca i dopuszczająca do obrotu leki oraz materiały medyczne, FDA, zatwierdziła soczewki PureVision do 30-sto dniowego, ciągłego noszenia.

Dla kogo soczewki PureVision?

Soczewki PureVision są przeznaczone dla krótkowidzów, dalekowidzów i astygmatyków. Dla każdej grupy użytkowników przygotowano indywidualne soczewki, które spełnią ich wymagania. Niezależnie od typu i rozmiaru wady, PureVision soczewki zaoferują użytkownikom doskonałą przejrzystość widzenia, w najdrobniejszych szczegółach. PureVision soczewki ma również przeznaczone dla osób z tzw. starczowzroczności, które mają problemy podczas czytania. Muszą one używać specjalnych okularów do czytania. Jest to zjawisko prezbiopii, pojawiające się u większości osób powyżej 40-stego roku życia. Z zastosowaniem soczewek PureVision Multifocal zjawisko to jest likwidowane, a użytkownik cały czas widzi bardzo dobrze.

Produkty marki PureVision

W asortymencie soczewek PureVision znajdują się następujące produkty:
  • PureVision - soczewki miesięczne do ciągłego noszeia. Można je nosić przez 24 godziny na dobę przez 30 dni. Po tym czasie soczewki należy zdjąć, wyrzucić i włożyć nową parę.
  • PureVision 2 HD - soczewki szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu przy ekranie komputerowym oraz kierowcom. Dzięki zastosowaniu optyki wysokiej rozdzielczości High Definition zmniejszają efekt halo (poświatę wokół źródeł światła) i zjawisko olśnienia, które mogą przyczyniać się do niewyraźnego widzenia.
  • PureVision Multifocal - soczewki wieloogniskowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego Aergel. Zapewniają doskonałe widzenie z dużej odległości dzięki redukcji aberracji sferycznej.
  • PureVision Toric - miesięczne soczewki toryczne, przeznaczone do ciągłego noszenia dla astygmatyków. Można je nosić przez całą dobę przez 30 dni.
Czy chcesz kontynuować?