Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Biofinity

Sortuj wg:
Firma CooperVision postanowiła ograniczyć dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Przewidujemy duże problemy z dostępnością tych soczewek. W trosce o naszych Klientów, wspólnie z optometrystami wybraliśmy komfortowe zamienniki. Zachęcamy do jak najszybszej zamiany soczewek.
Biofinity 6 szt. + soczewka GRATIS!

Od: 79.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 71.99 zł więcej o zniżkach

Biofinity 3 szt. + soczewka GRATIS!

Od: 44.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 40.49 zł więcej o zniżkach

Biofinity Energys 3 szt.

Od: 74.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 67.49 zł więcej o zniżkach

Biofinity Multifocal 3 szt. typ D

Od: 109.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 98.99 zł więcej o zniżkach

Biofinity Multifocal 3 szt. typ N

Od: 109.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 98.99 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Biofinity 3 szt.

Od: 38.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 35.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Biofinity 6 szt.

Od: 69.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 62.99 zł więcej o zniżkach

Soczewki Biofinity

Producenci soczewek kontaktowych starają się dostosować ich parametry do indywidualnych wymagań samych klientów, użytkujących na co dzień ich produkty. Trzeba powiedzieć, że opracowanie nowoczesnych materiałów do produkcji soczewek, wymaga dużego zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin nauki. Ich wielomiesięczna, a nawet wieloletnia praca zawodowa w przypadku Cooper Vision, dała wymierne rezultaty. Mowa tu o stworzeniu soczewek Biofinity.

O soczewkach Biofinity

Soczewki Biofinity zostały wyprodukowane i opatentowane przez firmę Cooper Vision. Warto podkreślić, że soczewka Biofinity to nowoczesna miękka soczewka kontaktowa III generacji, posiadająca niezwykłe właściwości. Zbudowano ją z silikonowo-hydrożelowego materiału AQUAFORM, który powoduje, że oko jest dobrze nawodnione i dotlenione podczas stosowania soczewek Biofinity. Materiał AQUAFORM nie posiada żadnych dodatków, powłok czy środków zwilżających. Jest jednorodny w całej masie soczewki i naturalnie oddycha. Cechą charakterystyczną soczewek Biofinity jest to, że zapewniają duży komfort noszenia, poprawiają widzenie i optymalnie dopasowują się do kształtu oka każdego użytkownika. Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenowej i wysokim uwodnieniu są obecnie najlepszymi soczewkami kontaktowymi, jakie są dostępne na naszym rynku okulistycznym.

Soczewki Biofinity mają opatentowany, okrągły kształt krawędzi soczewki, dzięki czemu zmniejszają oddziaływanie na spojówkę oka użytkownika. Mają również zwiększoną odporność na wysychanie.

Soczewki Biofinity są soczewkami przedłużonego noszenia, co oznacza, że równie dobrze można je nosić przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
 

Dla kogo soczewki Biofinity?

Soczewki Biofinity są asferyczne, dlatego też zapewniają lepszą ostrość widzenia, lepszy kontrast, a także dobre widzenie zarówno przy astygmatyzmie, jak i prezbiopii. Są one polecane dla wszystkich osób mających wady wzroku, dla których okulary tradycyjne nie są najlepszym rozwiązaniem. Soczewki Biofinity będą odpowiednim wyborem dla osób zmagających się ze starczowzrocznością, astygmatyzmem, krótkowidzów i dalekowidzów. Z uwagi na optymalną, tylną powierzchnię soczewki, jest ona idealnie dopasowana do zdecydowanej większości użytkowników. Soczewki Biofinity są polecane dla osób z zaburzeniami filmu łzowego, ponieważ nie ulegają zbyt szybkiemu wysuszeniu.

Soczewki Biofinity dodatkowo będą najlepszym wyborem dla tych osób, które chcą nosić soczewki przez całą dobę, zgodnie z zaleceniami okulisty kontaktologa.
 

Produkty marki Biofinity

W zakresie oferty asortymentowej marki Biofinity wymienia się następujące soczewki kontaktowe:
  • Biofinity - wyprodukowane zostały z nowoczesnego materiału HYDRO-GEL o niespotykanym uwodnieniu 48% oraz konstrukcji samego szkła, sprawiają, że wszystkie zanieczyszczenia spływają razem z łzami, dzięki czemu całodniowe używanie soczewek Biofinity nie powoduje zmęczenia oka czy poczucia dyskomfortu.
  • Biofinity Toric - toryczne soczewki miesięczne, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym lub dzień i noc przez 29 dni, mają wysoką przepuszczalność tlenu i wysoką zawartość wody, doskonale nawilżają oko. 
Czy chcesz kontynuować?