Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Codzienna wysyłka

Codzienna wysyłka

Dzięki umowie z Pocztą Polską oraz firmą kurierską UPS nasze zamówienia są odbierane z firmy codziennie (w dni robocze) o godz. 15. Dlatego jeszcze tego samego dnia trafiają do sortowni i w nocy są przewożone do docelowych miejsc.

Wszystkie przesyłki są nadawane jako priorytet, dzięki czemu zdecydowana ich większość trafia do klienta następnego dnia po wysłaniu.

Wybrałeś przesyłkę kurierską? Na stronie UPS www.ups.com istnieje możliwość śledzenia przesyłek tj. na bieżąco są podawane miejsca, w których znajduje się paczka.

Zautomatyzowany system wysyłki, na który składa się m.in. specjalny program do rozdzielania zamówień między pracowników, adresowania oraz kontroli stanów magazynów sprawia, że mimo wielu zamówień jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie obsłużyć bezbłędnie bardzo dużą ilość przesyłek. Logistykę mamy opanowaną do perfekcji, o czym najlepiej świadczy najwyższa ocena na Opineo, wśród sklepów, które znajdują się w pierwszej dziesiątce największej ilości komentarzy.

Oczywiście nie oznacza to, że wszystko opiera się tylko i wyłącznie na komputerach. Nad prawidłowością doręczenia przesyłek czuwa cały zespół szkla.com, z którym skontaktujesz się na infolinii 0 801 011 720.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?