Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Freshlook

Sortuj wg:
FreshLook® Colors 2 szt.

Od: 64.99 zł (2 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

FreshLook® ColorBlends 2 szt.

Od: 64.99 zł (2 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

FreshLook® Dimensions 2 szt.

Od: 64.99 zł (2 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

FreshLook® One Day 10 szt.

Od: 39.99 zł (10 szt.)

Ze zniżką: 35.99 zł więcej o zniżkach

FreshLook® One Day 30 szt.

Od: 109.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 98.99 zł więcej o zniżkach

Soczewki Freshlook

Twoje oczy mają nijaki, bladoniebieski odcień, albo masz brązowe oczy, tak jak setki osób dookoła? Chciałbyś zmienić swój wizerunek w kilka minut, nie ingerując we własne ciało za pomocą skalpela chirurga? Możesz tego dokonać z zastosowaniem kolorowych soczewek kontaktowych. Takie soczewki mogą nosić zarówno te osoby, które posiadają wady wzroku, jak i osoby widzące idealnie. W ofercie jednego z liderów w dziedzinie soczewek kontaktowych, firmy Alcon, znajdują się nowoczesne, kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook.

Opis soczewek FreshLook

Firma Alcon stosując najnowocześniejsze materiały i technologie okulistyczne, wyprodukowała soczewki FreshLook, które są wykorzystywane do korekcji wad wzroku, jak i do zmiany koloru lub odcienia oczu. Soczewki Freshlook wyprodukowano z tego samego materiału, co rodzinę soczewek Dailies. Jest on wysoko uwodniony i naturalnie oddychający. Przy produkcji soczewek Freshlook zastosowano unikalną technologię LightStream, dzięki której krawędzie soczewek są bardzo cienkie, co zapewnia użytkownikom takich szkieł wysoki komfort noszenia. Soczewki FreshLook są soczewkami codziennej wymiany, nadającymi oczom piękny, naturalny kolor - niebieski, zielony, szary i tak dalej. Dodatkowo, nosząc soczewki FreshLook użytkownik może mieć pewność, że jego oczy są w pełni bezpieczne.

Dla kogo soczewki Freshlook?

Soczewka Freshlook firmy Alcon szczególnie polecana jest wszystkim tym osobom, które chciałyby zmienić albo podkreślić swój naturalny kolor oczu. Niektóre soczewki Freshlook nadają zupełnie nienaturalnego, niespotykanego w przyrodzie koloru tęczówkom i przeznaczone są raczej na specjalne okazje - wesela, śluby, imprezy karnawałowe, bale sylwestrowe itp.

Soczewki Freshlook podkreślające naturalną barwę oczu nadają głębi spojrzeniu i są polecane dla osób w każdym wieku. Mogą być stosowane w zasadzie na co dzień. Soczewki kolorowe generalnie są adresowane do osób, które chcą zmienić coś w swoim wyglądzie. Mogą je nosić osoby z wadami wzroku, ponieważ szkła kontaktowe jednocześnie ze zmianą barwy tęczówki, korygują wady wzroku. Istnieje też seria soczewek Freshlook tzw. zerówek, przeznaczonych dla osób bez wad wzroku, które chcą zmienić wygląd swoich oczu.

Produkty FreshLook

Soczewki FreshLook występują na rynku okulistycznym w różnych rodzajach, przeznaczonych dla innych grup odbiorców:
  • Freshlook ONE DAY - są to kolorowe, jednodniowe soczewki kontaktowe. Bardzo łatwo je założyć na oczy i zdjąć po całym dniu użytkowania. Są proste w użyciu, ponieważ nie wymagają pielęgnacji. Po skończonym dniu wyrzuca się soczewki do kosza, a rano wyjmuje następne z opakowania. Soczewka Freshlook ONE DAY będzie szczególnie polecana dla osób, które jeszcze nie nosiły soczewek, lub które chcą tylko od czasu do czasu zmienić albo podkreślić swój kolor oczu.
  • Freshlook Colors - stosowane do całkowitej zmiany koloru oczu, przeznaczone dla krótkowidzów, dalekowidzów i osób bez wad wzroku. Te ostatnie powinny wybrać soczewki Freshlook Colors "zerówki"
  • Freshlook ColorBlends - soczewki imitujące naturalny kolor soczewki. Są przeznaczone dla jasnych i ciemnych oczu.
  • Freshlook Dimensions - są to soczewki koloryzujące, pozwalające na wzmocnienie naturalnego koloru, ale tylko w przypadku jasnych tęczówek.
Czy chcesz kontynuować?