Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Proclear

Sortuj wg:
Firma CooperVision postanowiła ograniczyć dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Przewidujemy duże problemy z dostępnością tych soczewek. W trosce o naszych Klientów, wspólnie z optometrystami wybraliśmy komfortowe zamienniki. Zachęcamy do jak najszybszej zamiany soczewek.
Proclear 1 day Multifocal 30 szt.

Od: 94.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 85.49 zł więcej o zniżkach

Proclear EP 3 szt.

Od: 69.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 62.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal 3 szt. typ D

Od: 84.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 76.49 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Od: 84.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 76.49 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal Toric typ D 3 szt.

Od: 239.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 215.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal Toric typ N 3 szt.

Od: 239.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 215.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal XR typ D 3 szt.

Od: 189.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 170.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal XR typ N 3 szt.

Od: 189.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 170.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Sphere RX 1 szt.

Od: 179.99 zł (1 szt.)

Ze zniżką: 161.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Sphere Vial 1 szt.

Od: 159.99 zł (1 szt.)

Ze zniżką: 143.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Tailor-Made Toric 1 szt.

Od: 379.99 zł (1 szt.)

Ze zniżką: 341.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Toric XR 3 szt.

Od: 169.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 152.99 zł więcej o zniżkach

Soczewki Proclear

Wykorzystywanie na co dzień soczewek kontaktowych pozwala na pozyskanie niezbędnej dla wielu osób swobody, przy jednoczesnej korekcji nawet wysokich wad wzroku. Wiele wad, które nie są korygowane za pomocą tradycyjnych okularów, mogą być likwidowane właśnie przez odpowiednio dobrane szkła kontaktowe. Wśród liderów produkujących soczewki kontaktowe na rynku okulistycznym, szczególnie wyróżnia się Cooper Vision. Firma ta wyprodukowała kilka rodzin soczewek kontaktowych, m.in. soczewki Proclear.

Opis soczewek Proclear

Soczewki Proclear obejmują kilka typów soczewek, dostosowanych do potrzeb różnych grup użytkowników, w tym osób cierpiących na astygmatyzm. Soczewki Proclear zapewniają wygodę przez cały dzień stosowania. Są one tworzone ze specjalnego, trwałego materiału, który zawiera cząsteczki naturalnie występujące w ludzkiej błonie komórkowej. Materiał ten nosi nazwę fosforylocholina. Cząsteczki te przyciągają się do siebie i otaczają wodą, przez co soczewka Proclear zawsze posiada odpowiednią wilgotność. Gwarantuje to komfort nawet po 12 godzinach użytkowania soczewek kontaktowych. Przy produkcji soczewek zastosowano technologię PC.
Gama soczewek Proclear jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zwyczajne soczewki dla każdego, o różnej mocy. Korygują one wady wzroku, zarówno krótkowidztwo, jak i dalekowidztwo. Proclear soczewki to także szkła multifokalne, przeznaczone dla astygmatyków.
Produkty soczewek Proclear są bardzo wysoko oceniane, nawet przez najbardziej wymagających użytkowników.

Dla kogo soczewki Proclear?

Soczewki Proclear skierowane są do różnych grup użytkowników, zarówno do dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Występują one w pełnym zakresie mocy. Dodatkowo, są produkowane soczewki Proclear toryczne, przeznaczone dla osób cierpiących na astygmatyzm. Są to tzw. soczewki multifokalne. Także osoby zmagające się ze starczowzrocznością mogą skorzystać z soczewek Proclear, ponieważ stworzono soczewki dla wady prezbiopia.
Generalnie, soczewki Proclear przeznaczone są dla osób wymagających komfortu i idealnego widzenia przy używaniu soczewek każdego dnia, bez względu na okoliczności. Soczewka Proclear niewątpliwie spełni ich wymagania.

Typy soczewek Proclear

W rodzinie soczewek Proclear znajdują się następujące produkty:
  • Proclear Sphere - soczewki wyprodukowano przy użyciu unikalnej technologii PC. Przy ich konstrukcji został użyty materiał - fosforylocholina, którego właściwości są zbliżone do naturalnych komórek oka. Soczewka Proclear Sphere daje duże poczucie komfortu. Jest wysoce uwodniona, co nie dopuszcza do wysuszenia oka. Zawartość wody w soczewce wynosi 62%. Soczewka Proclear Sphere ma dużą przepuszczalność tlenu, przez co nie blokuje dostępu tlenu do rogówki.
  • Proclear 1 Day - soczewki jednodniowe, wyprodukowane z zastosowaniem technologii PC, dzięki której w skład soczewki wchodzi unikalny materiał - fosforylocholina. Uwodnienie soczewki wynosi 60%.
  • Proclear Toric - miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla astygmatyków, zapewniają zwiększony komfort użytkowania wszystkim osobom, które doświadczają łagodnego dyskomfortu związanego z uczuciem suchości podczas używania soczewek, co zostało potwierdzone przez Amerykańską Komisję Leków (FDA).
  • Proclear Toric XR - miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla astygmatyków o niskich w porównaniu z Proclear Toric mocach cylindrycznych (dostępne są moce cylindryczne w zakresie od -2.75 aż do -5.75 (co 0.50)). Ich technologia produkcji opiera się na procesie wytłaczania z zastosowaniem skrawania na tokarce przedniej powierzchni soczewki.
  • Proclear Tailor-Made Toric - miękkie soczewki kontaktowe, konwencjonalne - do noszenia dziennego, balast pryzmatyczny, tylna powierzchnia toryczna. Posiadają one zwiększoną odporność na wysychanie.
  • Proclear Multifocal - soczewki wieloogniskowe do korekcji wzroku do dali i do bliży, przeznaczone do noszenia przez 1 miesiąc.
Czy chcesz kontynuować?