Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Dailies

Sortuj wg:
DAILIES AquaComfort Plus 30 szt.

Od: 64.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

Dailies Total 1® Multifocal 30 szt.

Od: 149.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 134.99 zł więcej o zniżkach

DAILIES AquaComfort Plus 90 szt.

Od: 149.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 134.99 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Dailies Total1® 30 szt.

Od: 78.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 71.09 zł więcej o zniżkach

Soczewki Dailies

Wprowadzenie na rynek soczewek kontaktowych, szkieł jednodniowych stało się prawdziwą rewolucją. Soczewki jednodniowe w przeciwieństwie do innych, sobie podobnych produktów, nie wymagają z goła żadnej pielęgnacji. Użytkownicy otwierają hermetyczne pojemniki z soczewkami, zakładają je na oczy, noszą cały dzień, po czym wyrzucają je do kosza. Soczewki jednodniowe zapewniają wygodę i komfort użytkowania w każdej sytuacji. Nawet zgubienie jednej soczewki nie jest problemem, jako że wystarczy otworzyć kolejne opakowanie i wyjąć z niego soczewkę. W swoim asortymencie soczewki jednodniowe posiada między innymi uznana firma Alcon. Mowa tu o soczewkach Dailies.

Soczewki Dailies

Producent Alcon posiada wieloletnie doświadczenie w branży okulistycznej. Bazując na nim i na zgłaszanych przez użytkowników potrzebach, opracował nowe soczewki kontaktowe Focus Dailies. Soczewka Dailies zapewnia znakomity komfort użytkownikom, dzięki zastosowaniu unikalnego systemu nawilżenia o potrójnym działaniu. Dzięki niemu oko jest odświeżone przy każdym pojedynczym mrugnięciu. Użytkownicy soczewek Dailies mogą zapomnieć, że noszą soczewki na oczach przez cały dzień.

Dużą zaletą soczewek kontaktowych Dailies jest to, że nie wymagają one zastosowania w toku ich użytkowania żadnych dodatkowych płynów pielęgnacyjnych. Wystarczy po prostu każdego dnia nałożyć nową, sterylnie czystą soczewkę. Soczewki Dailies, w przeciwieństwie do innych soczewek dłuższego noszenia, nie są narażone na osadzanie się na ich powierzchni osadów białkowych. Są łatwe do zakładania i noszenia. Zmniejszają ponadto ryzyko występowania infekcji oka.
 

Dla kogo soczewki kontaktowe Dailies?

Dailies soczewki przeznaczone są właściwie dla każdego, zarówno dalekowidzów jak i krótkowidzów. Wystarczy wybrać soczewkę określonej mocy. Soczewki Dailies będą odpowiednie dla osób, które dopiero rozpoczynają noszenie szkieł kontaktowych. Łatwo je założyć na oko, więc początkujący będą mieli w tym względzie ułatwione zadanie. Soczewka Dailies nie podrażnia oczu, dlatego też polecana jest dla osób o oczach bardzo wrażliwych i podatnych na reakcje alergiczne.

Szczególnie soczewki Dailies będą użyteczne dla osób, które nie mogą nosić w wielu sytuacjach normalnych okularów. Na przykład w czasie uprawiania sportów, po przeprowadzanych operacjach plastycznych, czy zabiegach kosmetycznych.

W asortymencie soczewek Dailies znajdują się też soczewki o specjalnym przeznaczeniu, skierowane do osób wymagających korekcji prezbiopii, czyli starczowzroczności oraz astygmatyzmu.
 

Najpopularniejsze soczewki Dailies

Marka soczewek Dailies określa kilka różnych rodzajów produktów:
  • Focus Dailies All Day Comfort Progressives - przeznaczone dla osób ze starczowzrocznością, poprawiają widzenie bliskie, przy jednoczesnym zachowaniu widzenia dalekiego i pośredniego, są to soczewki sferyczne, umożliwiające komfortowe widzenie na każdą odległość z zachowaniem doskonałej ostrości.
  • Dailies All Day Comfort Toric - zapewniają niezwykłą wygodę w trakcie noszenia bez narażania na ryzyko pojawienia jakiekolwiek infekcji, są to soczewki skierowane do pacjentów dotkniętych astygmatyzmem. Wykonane są ze specjalnego materiału soczewkowego, są cienkie i zapewniają wysoki poziom nawilżenia.
  • Dailies AquaComfort Plus - dają optymalne nawilżanie i odświeżanie za każdym mrugnięciem oczu, w ich budowie wykorzystano unikalną formułę opartą na Systemie Potrójnego Nawilżania, zapewniającym całodzienny efekt odpowiedniego dbania o zdrowe oczy.
  • Focus Dailies All Day Comfort - wygodne w użyciu, jasnoniebieskie soczewki codziennej wymiany, które ułatwiają prawidłowe założenie dla początkujących. Optymalnie nawilżają oczy, nie powodując jakichkolwiek podrażnień.
Czy chcesz kontynuować?