Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Air Optix

Sortuj wg:
Air Optix Plus HydraGlyde 6 szt.

Od: 89.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 80.99 zł więcej o zniżkach

Air Optix Plus HydraGlyde 3 szt.

Od: 53.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 48.59 zł więcej o zniżkach

Air Optix® Aqua Multifocal 6 szt.

Od: 139.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 125.99 zł więcej o zniżkach

Air Optix® Colors 2 szt.

Od: 69.99 zł (2 szt.)

Ze zniżką: 62.99 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Air Optix Aqua 6 szt.

Od: 69.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 62.99 zł więcej o zniżkach

Soczewki Air Optix

Na polskim rynku soczewek i akcesoriów przeznaczonych dla osób wykorzystujących soczewki na co dzień, zdecydowanie prym wiedzie kilka firm. Jednym z liderów w branży jest Alcon, mająca w swojej ofercie nowoczesne, oddychające soczewki, przeznaczone dla osób ze wszelkimi wadami wzroku. Alcon jest właścicielem marki Air Optix.

O soczewkach Air Optix

AIR OPTIX to marka soczewek kontaktowych należąca do firmy Alcon, producenta soczewek i akcesoriów do soczewek. Air Optix, soczewki Alcon są jednymi z liderów rynku soczewek w Polsce. Soczewki Air Optix charakteryzują się tym, że są one wyprodukowane z użyciem oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego nowej generacji. Dzięki niemu soczewki Air Optix są w stanie przepuszczać nawet do 7 razy więcej tlenu w porównaniu do innych, tradycyjnych soczewek hydrożelowych, mających podobne parametry użytkowe. Soczewki Air Optix zapewniają odpowiedni dostęp tlenu do oczu, dzięki czemu nosząc soczewki przez cały dzień zachowujemy idealny komfort widzenia i zdrowie naszych oczu. Dzięki soczewkom Air Optix użytkownik skutecznie uniknie jakichkolwiek objawów niedotlenienia.

Dla kogo soczewki Air Optix?

Producent soczewek Air Optix, Alcon określił, że soczewki te są dobre dla wymagających użytkowników, którym zależy na komforcie noszenia soczewek i idealnej jakości widzenia przez długi czas. Soczewki Air Optix sprawdzą się w przypadku osób, które chcą nosić szkła kontaktowe dłużej niż przez 11 godzin dziennie. Są to soczewki o przedłużonym terminie ważności, dlatego adresowane są do tych, którzy pragną wykorzystywać soczewki przez cały miesiąc. Innowacyjna konstrukcja soczewek Air Optix sprawia, że sprawdzą się one doskonale w przypadku osób, które:
  • Spędzają długie godziny w pracy przy komputerze,
  • Pracują w klimatyzowanych lub suchych pomieszczeniach,
  • Są fanami oglądania telewizji lub grania w gry komputerowe i poświęcają swojej pasji dużo czasu,
  • Śpią lub ucinają sobie drzemkę w soczewkach.
Soczewki Air Optix dodatkowo są polecane wszystkim tym, którzy skarżą się na dyskomfort, wysychanie i podrażnianie oczu, które wiąże się z użytkowaniem innych soczewek kontaktowych.

Rodzaje soczewek Air Optix

W grupie asortymentowej Air Optix znajduje się wiele typów soczewek kontaktowych, skierowanych do konkretnych grup odbiorców. Są to soczewki:
  • Air Optix Aqua - oddychające soczewki, przepuszczające do 5 razy więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami wykonanymi z materiału hydrożelowego, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, z możliwością okazjonalnego spania w nich przez 6 nocy w miesiącu.
  • Air Optix Night & Day Aqua - oddychające soczewki, przepuszczające nawet do 6 razy więcej tlenu niż inne soczewki, przeznaczone do bezpiecznego, przedłużonego noszenia do 30 dni i nocy.
  • Air Optix for Astigmatism - oddychające soczewki, przepuszczające do 7 razy więcej tlenu niż inne, wiodące soczewki toryczne hydrożelowe, przeznaczone dla osób z astygmatyzmem, są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, ale można w nich spać do 6 nocy w miesiącu.
Czy chcesz kontynuować?