Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki kontaktowe toryczne

Sortuj wg:
AquaView Toric 3 szt.

Od: 49.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 44.99 zł więcej o zniżkach

Biomedics 1 Day Extra toric 30 szt.

Od: 84.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 76.49 zł więcej o zniżkach

Clariti 1 Day Toric 30 szt.

Od: 94.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 85.49 zł więcej o zniżkach

Clariti Toric XR 3 szt.

Od: 169.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 152.99 zł więcej o zniżkach

Eyeye Bioxy™ Toric 6 szt.

Od: 129.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 116.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Tailor-Made Toric 1 szt.

Od: 379.99 zł (1 szt.)

Ze zniżką: 341.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Toric XR 3 szt.

Od: 169.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 152.99 zł więcej o zniżkach

Zero 6 Toric RX - 1 szt.

Od: 295.99 zł (1 szt.)

Ze zniżką: 266.39 zł więcej o zniżkach

Soczewki toryczne

Wśród wad wzroku na szczególną uwagę zasługuje astygmatyzm, który niestety jest wadą na tyle poważną, że dotychczas uniemożliwiał wykorzystywanie soczewek kontaktowych. Na szczęście, osoby zmagające się z astygmatyzmem nie muszą już nosić okularów korekcyjnych. W ich miejsce mogą wybrać specjalnie zaprojektowane soczewki toryczne.

Czym są soczewki toryczne?

Są to soczewki dla astygmatyków, pozwalające na skuteczną korekcje wady wzroku. Umożliwiają uzyskanie wysokiego komfortu widzenia, przy jednoczesnym braku konieczności wykorzystywania na co dzień okularów. Toryczne soczewki kontaktowe są przeznaczone specjalnie dla tych wad wzroku, które na dodatek są połączone z astygmatyzmem. Noszenie soczek torycznych gwarantuje osobom z astygmatyzmem doskonałe widzenie. Producenci soczewek dla astygmatyków zapewniają, że przy ich noszeniu nie istnieje ryzyko wystąpienia infekcji czy też pogorszenia się widzenia.

Zalety soczewek torycznych

Soczewki toryczne pozwalają na uzyskanie idealnego widzenia krótkowidzom i dalekowidzom, którzy dodatkowo są obarczeni astygmatyzmem. Są one wygodne i komfortowe w noszeniu. Wymagają jedynie pielęgnacji, polegającej na ich regularnym czyszczeniu i umieszczaniu w specjalnym płynie do soczewek. Soczewki toryczne likwidują dla astygmatyków konieczność korzystania z okularów korekcyjnych.

Dla kogo soczewki toryczne?

Dla astygmatyków soczewki do niedawna w ogóle nie były dostępne. Skazani byli oni więc na okulary. Dziś soczewki toryczne pozwalają na wykorzystywanie szkieł kontaktowych osobom z taką wadą wzroku. Siłą rzeczy, można powiedzieć, że soczewki toryczne są przeznaczone dla osób z wadą wzroku połączoną z astygmatyzmem, która nie chce nosić okularów. Taka soczewka toryczna będzie przydatna dla sportowców, aktorów, a także dla osób aktywnych, lubiących wszelkiego rodzaju rozrywki, dla których okulary tradycyjne stanowią pewne ograniczenie.

Rodzaje soczewek torycznych

Soczewki kontaktowe toryczne dla osób z astygmatyzmem dostępne są zarówno w wersjach dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów.

Najpopularniejsi producenci soczewek torycznych

Soczewki toryczne przeznaczone dla astygmatyków dostępne są w ofercie wielu producentów soczewek kontaktowych. Wśród nich wymienia się:

Johnson&Johnson: Bausch&Lomb: Alcon: Cooper Vision:
Czy chcesz kontynuować?