Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki toryczne progresywne

Sortuj wg:
Proclear Multifocal Toric typ D 3 szt.

Od: 239.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 215.99 zł więcej o zniżkach

Proclear Multifocal Toric typ N 3 szt.

Od: 239.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 215.99 zł więcej o zniżkach

Soczewki toryczne progresywne

Wraz z wiekiem (między 40. a 50 rokiem życia), kiedy zmniejsza się sprawność mięśni oka i elastyczność soczewki oka, pojawia się prezbiopia nazywana również starczowzrocznością. Osoba dotknięta prezbiopią ma trudności w ostrym widzeniu przedmiotów znajdujących się w bliskich odległościach. Schorzenia nie da się uniknąć i nie można go również wyleczyć. Można je jednak skutecznie korygować. Soczewki progresywne służą do korekcji starczowzroczności i zastępują tzw. okulary do czytania. Dzięki soczewkom progresywnym osoby z prezbiopią widzą dokładnie i wyraźnie w każdej odległości.

Soczewki progresywne toryczne przeznaczone są dla osób, które cierpią i na astygmatyzm, i na prezbiopię. Soczewki korygują wadę wzroku, stabilizując widziany obraz oraz pozwalają widzieć go ostro we wszystkich odległościach.

Zalety progresywnych soczewek torycznych

  • soczewki progresywne toryczne zastępują tzw. okulary do czytania i okulary korygujące astygmatyzm
  • wygodne w użytkowaniu nie ograniczają codziennych aktywności - można uprawiać w nich sporty, prowadzić aktywny tryb życia
  • wygodne dla osób często podróżujących - nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą dodatkowej pary okularów

Najpopularniejsze progresywne soczewki toryczne

Wśród producentów progresywnych soczewek torycznych wyróżnia się firma Cooper Vision. Soczewki Proclear Multifocal Toric dzięki zastosowaniu dwóch różnych konstrukcji optycznych (typy D i N) zapewniają wysoką jakość widzenia z bliska, daleka oraz z odległości pośrednich. Dostępne są z szerokim zakresem mocy soczewek i różnymi mocami cylindrów.

Czy chcesz kontynuować?