Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki, płyny i krople Eyeye

Sortuj wg:
Eyeye Bioxy Daily 90 szt.

Od: 139.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 125.99 zł więcej o zniżkach

Eyeye Bioxy™ 12 szt.

Od: 119.99 zł (12 szt.)

Ze zniżką: 107.99 zł więcej o zniżkach

Eyeye All in One™ z prowitaminą B5 500 ml

Od: 33.99 zł (1 but. 500 ml)

Ze zniżką: 30.59 zł więcej o zniżkach

Eyeye All in One™ z prowitaminą B5 100 ml

Od: 18.99 zł (1 but. 100 ml)

Ze zniżką: 17.09 zł więcej o zniżkach

Eyeye I-Max All in One 360 ml - NOWOŚĆ

Od: 37.99 zł (1 but. 360 ml)

Ze zniżką: 34.19 zł więcej o zniżkach

Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek

Od: 28.99 zł (1 but. 200 ml)

Ze zniżką: 26.09 zł więcej o zniżkach

Eyeye Bioxy™ Toric 6 szt.

Od: 129.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 116.99 zł więcej o zniżkach

Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Od: 22.99 zł (1 but. 40 ml)

Ze zniżką: 20.69 zł więcej o zniżkach

Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 15 ml

Od: 18.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 17.09 zł więcej o zniżkach

Eyeye Perfect Polisher 25 ml

Od: 22.99 zł (1 but. 25 ml)

Ze zniżką: 20.69 zł więcej o zniżkach

Eyeye Saline 360 ml

Od: 22.99 zł (1 but. 360 ml)

Ze zniżką: 20.69 zł więcej o zniżkach

Eyeye™ Basic 360 ml

Od: 23.99 zł (1 but. 360 ml)

Ze zniżką: 21.59 zł więcej o zniżkach

Soczewki/Płyny/Płatki ogórkowe Eyeye

Firma Bernaux Healthcare specjalizuje się w produkcji soczewek i akcesoriów do soczewek kontaktowych Eyeye. W gamie jej produktów znajdziemy soczewki o różnym terminie użytkowania, płyny pielęgnacyjne, jak również płatki ogórkowe Eyeye.

Opis produktów

Marka Barnaux Healthcare to przede wszystkim producent soczewek Eyeye, płynów i płatków ogórkowych tej marki. Dzięki soczewkom Eyeye skutecznie można korygować wady wzroku, a szkła zapewniają przy tym idealną jakość widzenia. Produkty do pielęgnacji Eyeye pozwolą na należyte przechowywanie i regularną pielęgnację soczewek Eyeye.

Soczewki Eyeye występują w trzech różnych liniach produktowych - IMAXX, BIOXY oraz BASIC. Soczewki IMAXX wykonane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego, który wydłuża komfort noszenia soczewek Eyeye. Mają one sferyczny kształt, dzięki czemu nie występuje zniekształcenie obrazu, zaś zaokrąglone i odwiedzione krawędzie niwelują ryzyko pojawienia się jakichkolwiek podrażnień oka. Są dobrze uwodnione i utlenione. Są to soczewki miesięczne, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Wyposażono je w filtr UV, który chroni oko przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Linia IMAXX to również płyny Eyeye, dostosowane do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych. Zawierają kompletny zestaw przeciwutleniaczy i witamin, które zapewniają ostrość widzenia i zdrowie oczu. W ich składzie znalazła się: - Karnozyna - wspomagająca naturalne mechanizmy obronne rogówki przeciwdziałająca szkodliwemu wpływowi wolnych rodników,
- Prowitamina B5 - chroniąca i wspomagająca właściwości samoregeneracji uszkodzonych komórek rogówki,
- Hialuronian Sodu - naturalna substancja nawilżająca oko, chroniąca błonę powłoki łzowej oraz ograniczająca parowanie, które może powodować wysuszanie soczewek i oka.

Linia soczewek Eyeye BIOXY obejmuje soczewki miesi?czne i jednodniowe, wykonane z materiału hipoalergicznego i biokomponentów. Zapewniają one naturalny komfort noszenia przez cały dzień. Materiał wykorzystany do produkcji soczewek Eyeye z serii BIOXY jest niejonowany, przez co osadza się na powierzchni soczewki mniej osadów i zabrudzeń. Soczewki Eyeye BIOXY mają sferyczny kształt, zaokrąglone i odwiedzione krawędzie. Są wysoce utlenione, nie powodują podrażnień oka ani zniekształceń obrazu. Ich uwodnienie wynosi 57%.

Płyny Eyeye BIOXY dostosowane są do czyszczenia nowoczesnych miękkich soczewek. Zastosowano w nich formułę "No Rub", co oznacza, że nie ma konieczności mechanicznego czyszczenia soczewek. W składzie płynów Eyeye BIOXY znajduje się prowitamina B5, która odżywia i pielęgnuje oko, zaś zastosowany system Hydraflex długo dozuje tę witaminę do oka.

Linia soczewek Eyeye Basic zawiera soczewki miesięczne i jednodniowe, posiadające filtr UV chroniący oko przed słońcem. Ich uwodnienie wynosi 58%. Płyn Eyeye Basic został skonstruowany w oparciu o tradycyjny, sprawdzony zestaw składników aktywnych. Skutecznie czy?ci i usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek i nadaje się do zastosowania do wszystkich typów soczewek miękkich.

Innym produktem Eyeye są płatki ogórkowe na oczy. Płatki ogórkowe Eyeye zapewnią pielęgnację i relaks dla oczu. W ich skład wchodzi witamina B5 oraz E, jak i antyutleniacze, wyciąg z ogórka, żeńszenia, herbaty i rumianku.

Dla kogo?

Produkty Eyeye, zarówno soczewki, jak i płyny oraz płatki ogórkowe tej marki, przeznaczone są dla osób dbających w wysokiej mierze o swoje oczy, które chcą jednocześnie skutecznie korygować wadę wzroku z zastosowaniem szkieł kontaktowych. Soczewki Eyeye przeznaczone są dla osób mających różne wady wzroku, zarówno dla astygmatyków, jak i krótkowidzów i dalekowidzów.

Produkty z serii Eyeye

Produkty dla zdrowia oczu produkowane przez Barnaux Healthcare pod marką Eyeye, dzielą się na kilka linii produktowych:

Linia BASIC: Linia BIOXY:
Czy chcesz kontynuować?