Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Krople do oczu

Sortuj wg:
Clean Active Premium Drops 15 ml

Od: 17.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 16.19 zł więcej o zniżkach

ReNu Drops 8 ml

Od: 13.99 zł (1 but. 8 ml)

Ze zniżką: 12.59 zł więcej o zniżkach

Avizor Cleaning Drops 15 ml

Od: 18.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 17.09 zł więcej o zniżkach

Avizor Moisture Drops 15 ml

Od: 22.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 20.69 zł więcej o zniżkach

EYE SEE Hyaluronate 0,1%

Od: 18.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 17.09 zł więcej o zniżkach

Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 15 ml

Od: 18.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 17.09 zł więcej o zniżkach

Herbal Eye Drops 15 ml

Od: 14.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 13.49 zł więcej o zniżkach

Horien Aqua Comfort 15 ml

Od: 15.99 zł (1 but. 15 ml)

Ze zniżką: 14.39 zł więcej o zniżkach

Hyal-Drop multi 10 ml

Od: 28.99 zł (1 but. 10 ml)

Ze zniżką: 26.09 zł więcej o zniżkach

Systane Hydration 10 ml

Od: 34.99 zł (1 but. 10 ml)

Ze zniżką: 31.49 zł więcej o zniżkach

Krople do oczu

Zespół suchego oka może być uznany za swego rodzaju chorobę cywilizacyjną, jako że cierpi na niego wiele osób na całym świecie. Czasem nawet możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że pieczenie oczu, gorsze widzenie, czy po prostu dyskomfort jest spowodowany właśnie zbyt suchą gałką oczną. Można jednak zapobiegać takim sytuacjom, stosując odpowiednie krople do oczu. Zastępują one naturalne łzy, które są elementem prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Jeśli łez jest za mało, oko zbyt się wysusza. W tym momencie warto zastosować krople do oczu. Są one polecane także osobom, które noszą soczewki kontaktowe, albo pracują przy komputerze.

Krople do oczu

Krople do oczu bardzo często są nazywane po prostu "sztucznymi łzami". Nawilżają one oko i pozwalają na uzyskanie wysokiego komfortu widzenia. Krople do oczu kupuje się w aptekach bez recepty. W skład podstawowych kropli do oczu wchodzą wody i polimery, czyli substancje, dzięki którym woda jest zatrzymywana na powierzchni oka. Jakość kropli jest uzależniona od ich składu i od typu zastosowanych w nich polimerów. Najczęściej w skład kropli do oczu wchodzi również kwas hialuronowy, będący naturalnym elementem struktury oka.

Dlaczego warto stosować krople do oczu?

Stosowanie kropli do oczu niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim, dzięki nim oko jest skutecznie nawilżone. Nie dopuszczają one do powstania zespołu suchego oka. Szczególnie zalecane jest wykorzystywanie kropli do oczu przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Należy przy tym dodać, że krople te nie powinny zawierać żadnych konserwantów. Zawierające konserwanty krople do oczu soczewki uszkodzą, powodując ich odbarwienie. Pojedyncze dawki kropli do oczu można śmiało używać razem z soczewkami kontaktowymi. Krople nawilżające do oczu będą odpowiednie dla tych osób, które często przesiadują przed komputerem. Dzięki temu oko nie będzie zmęczone ani wysuszone, a jakość widzenia po zastosowaniu kropli wyraźnie wzrośnie. Dlatego też krople do oczu zalecane są grafikom, programistom, księgowym, jak i wszystkim tym osobom, które na co dzień wykorzystują komputer do swojej pracy zawodowej.

Najbardziej popularne marki kropli do oczu

Poniżej przedstawiamy listę producentów kropli do oczu:
 • Alcon,
 • Allergan,
 • Amo,
 • Barnaux,
 • AVIZOR,
 • Bausch&Lomb,
 • Blau Farma,
 • DR. Gerhard Mann Chempharm Fabrik,
 • Dr. Mann Pharma,
 • Penta Arzneimttel,
 • Polfa,
 • POLPHARMA,
 • SERVICEPHARMA,
 • Thea,
 • URSAPHARM.
Czy chcesz kontynuować?