Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Soflens

Sortuj wg:
SofLens Daily Disposable™ 90 szt.

Od: 139.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 125.99 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.

Od: 28.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 26.09 zł więcej o zniżkach

Soczewki SofLens

Firma Bausch&Lomb ma w swojej ofercie między innymi szeroki asortyment soczewek kontaktowych, o różnym terminie użytkowania. Wszystkie soczewki tej marki znalazły się w rodzinie soczewek SofLens.

Opis soczewek SofLens

Soczewki SofLens umożliwiają komfort widzenia przez cały, założony przez producenta, czas użytkowania. Są one przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Dzięki wykorzystaniu w ich produkcji unikalnego materiału soczewkowego, idealnie dopasowują się do kształtu oka. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że materiał soczewki SofLens minimalizuje odkładanie osadów białkowych na powierzchni soczewki, a dodatkowo ułatwia ich codzienną pielęgnację, jeśli jest to konieczne. Z soczewkami SofLens każdy użytkownik będzie mógł zapomnieć, że w ogóle posiada wadę wzroku. Są bardzo wygodne, trwałe i zapewniają idealne widzenie.

Należy powiedzieć, że SofLens soczewki gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości. Mają sferyczną optykę, przez co dają wyraźne, krystalicznie czyste widzenie. Nawet w warunkach słabego oświetlenia soczewki SofLens będą zapewniały idealną wprost jakość widzenia. Dają one komfort przez cały dzień, każdemu użytkownikowi. Nowoczesna konstrukcja soczewek SofLens powoduje, że są one długotrwale nawilżone i nie doprowadzają do wysuszenia oka, nawet przy noszeniu przez 12 godzin w ciągu doby.

Nie bez znaczenia w przypadku soczewki SofLens jest to, że są one bardzo wygodne w użytkowaniu. Każda soczewka umieszczona jest w hermetycznym pojemniku. Łatwo się je zakłada i zdejmuje.

Soczewki SofLens wyprodukowano z użyciem materiału hydrożelowego - Polymacon, o wysokiej zawartości wody. Zwiększa on komfort noszenia soczewki. Polymacon należy do materiałów z grupy niskouwodnionej, niejonowej, co oznacza, że soczewka SofLens stała się bardziej odporna na osadzanie się na jej powierzchni złogów różnego pochodzenia, w tym złogów białkowych.

Soczewki firmy Bausch&Lomb, marki SofLens to jedne z najcieńszych soczewek na świecie, dzięki czemu uzyskano w nich wysoką tlenotransmisyjność. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić prawidłową aplikację każdemu użytkownikowi.

Dla kogo polecane są soczewki SofLens?

Soczewki SofLens są adresowane do wszystkich pacjentów mających wady wzroku, którym zależy na wysokim komforcie użytkowania szkieł kontaktowych. Będą one nawet dobre dla tych użytkowników, którzy zmagają się z astygmatyzmem i prezbiopią. Nie jest istotne, czy jesteśmy krótkowidzami czy dalekowidzami, soczewki SofLens każdemu gwarantują doskonałe widzenie, bez względu na panujące w otoczeniu warunki.

Najpopularniejsze soczewki SofLens

Marka SofLens przypisana jest do całej grupy soczewek, wśród których wyróżnia się następujące typy:
  • SofLens 59 - są to miękkie soczewki kontaktowe, przeznaczone do noszenia przez 30 dni w trybie dziennym. Doskonale dopasowują się do kształtu oka. Unikalny materiał soczewkowy minimalizuje odkładanie osadów i ułatwia pielęgnację.
  • SofLens Toric - toryczne soczewki kontaktowe, których stara nazwa to SofLens 66 Toric, nowa nazwa soczewki to Soflens for Astigmatism, przeznaczone są dla osób z astygmatyzmem.
  • SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism - soczewki jednodniowe dla astygmatyków zostały zaprojektowane, aby zapewnić jeszcze lepszą korekcję wzroku i jednocześnie zapewnić maksymalny komfort użytkowania.
  • SofLens Daily Disposable - jednodniowe soczewki to najnowszy produkt firmy Bausch&Lomb stworzony dla osób ceniących komfort użytkowania. Dzięki asferycznej optyce, soczewki zapewniają doskonałe widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.
  • SofLens 38 - soczewki przeznaczone do miesięcznej wymiany, produkowane w trzech krzywiznach, więc łatwo je dopasować do każdego oka.
Czy chcesz kontynuować?