W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Ranking soczewek kontaktowych - TOP 10 produktów

Jak wybrać soczewki kontaktowe? Czym kierować się podczas zakupu produktu i na co zwracać uwagę? Te i inne pytania z pewnością zadają sobie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Pomocny w odpowiedziach może być ranking najlepiej sprzedających się soczewek w 2020 i 2021 roku w internetowym sklepie Szkla.com, obejmujący zestawienie najpopularniejszych i najczęściej kupowanych modeli. Mogą z niego skorzystać nie tylko nowi użytkownicy tej formy korekcji wzroku, ale także osoby poszukujące sprawdzonych, polecanych rozwiązań czy też niezadowoleni ze swoich dotychczasowych soczewek kontaktowych.

Ranking soczewek 2021Ranking soczewek 2020

Ranking najlepiej sprzedających się soczewek kontaktowych uwzględnia różne rodzaje produktów. Są one zróżnicowane nie tylko pod względem producenta i ilości sztuk w opakowaniu. Zestawienia uwzględniają podział na soczewki miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, toryczne, progresywne i kolorowe. W zależności od modelu soczewki można nosić w trybie dziennym, przedłużonym lub ciągłym. Na jednodniowe soczewki kontaktowe najczęściej decydują się osoby, które dopiero zaczynają korzystać z tej formy korekcji wzroku lub chcą używać soczewek okazjonalnie. Soczewki dwutygodniowe oraz miesięczne to rozwiązanie idealne dla użytkowników, którzy korzystają z tej formy korekcji na co dzień. Soczewki toryczne przeznaczone są do stosowania przez astygmatyków, natomiast soczewki progresywne w przypadku prezbiopii (starczowzroczności). Kolorowe soczewki mogą być używane zarówno przez osoby z wadą wzroku, jak i bez wady (tzw. zerówki) - chcące zmienić swoją naturalną barwę tęczówki.