Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Jesteś tutaj:

Informacje o płatnościachInformacje o płatnościach

Akceptowane przez nas formy płatności to:

Przelew na konto - wpłata następuje bezpośrednio na nasze konto. Przy tej formie płatności prosimy o podanie numeru zamówienia. Jeśli wysyłka dotyczy adresu zagranicznego prosimy o zaznaczenie "przelew na konto - wysyłka za granicę" lub "karta kredytowa - wysyłka za granicę".

PayU - Jeden z najpopularniejszych systemów płatności internetowych w Polsce- automatyczne płatności w wybranej formie: e-przelew, przelew bankowy lub karta kredytowa. Więcej szczegółów można znaleźć na PayU.pl

PayPal - Już od ponad 10 lat system PayPal oferuje wygodne i bezpieczne płatności w Internecie. W 190 krajach jest już ponad 200 milionów kont PayPal. Coraz więcej sklepów internetowych w kraju i za granicą akceptuje płatności PayPal.


Jeżeli transakcja obejmuje przeliczenie waluty przez firmę PayPal, zostanie zrealizowana z zastosowaniem kursu wymiany określonego przez instytucję finansową i regularnie aktualizowanego na podstawie warunków rynkowych. Kurs wymiany jest regularnie korygowany i może być zastosowany natychmiast, bez powiadamiania Użytkownika. Ten kurs wymiany zawiera opłatę manipulacyjną określoną jako pewien procent powyżej hurtowego kursu wymiany, po którym firma PayPal pozyskuje walutę obcą; tę opłatę manipulacyjną zachowuje firma PayPal. W przypadku płatności z karty debetowej lub karty kredytowej wymagających przeliczenia waluty zawarcie niniejszej Umowy oznacza wyrażenie zgody Użytkownika na przeliczenie waluty przez firmę PayPal w zastępstwie wystawcy karty kredytowej lub debetowej oraz upoważnienie firmy PayPal do wykonania tej czynności.
Przy każdym przeliczeniu waluty w systemie PayPal stosowana będzie Opłata za przeliczenie waluty.

Płatność za pobraniem - płatność w momencie odbioru przesyłki, wysłanej za pośrednictwem UPS, GLS, DHL lub Poczty Polskiej. Możliwa jedynie na terytorium Polski.

Karta płatnicza (Płatność przez Internet) - szybki i wygodny sposób regulowania płatności w sieci. Wystarczy, że podczas wyboru płatności w e-sklepie, wybierzesz kartę płatniczą jako metodę płatności.

Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą otrzymania pieniędzy na konto lub w momencie złożenia zamówienia, przy wybraniu opcji "za pobraniem".


Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?