Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Informacje o płatnościach

Akceptowane przez nas formy płatności to:

Przelew na konto - wpłata następuje bezpośrednio na nasze konto. Przy tej formie płatności prosimy o podanie numeru zamówienia. Jeśli wysyłka dotyczy adresu zagranicznego prosimy o zaznaczenie "przelew na konto - wysyłka za granicę" lub "karta kredytowa - wysyłka za granicę".

PayU - Jeden z najpopularniejszych systemów płatności internetowych w Polsce- automatyczne płatności w wybranej formie: e-przelew, przelew bankowy lub karta kredytowa. Więcej szczegółów można znaleźć na PayU.pl

PayPal - Już od ponad 10 lat system PayPal oferuje wygodne i bezpieczne płatności w Internecie. W 190 krajach jest już ponad 200 milionów kont PayPal. Coraz więcej sklepów internetowych w kraju i za granicą akceptuje płatności PayPal.

Płatność za pobraniem - płatność w momencie odbioru przesyłki, wysłanej za pośrednictwem UPS, GLS, DHL lub Poczty Polskiej. Możliwa jedynie na terytorium Polski.

Karta płatnicza (Płatność przez Internet) - szybki i wygodny sposób regulowania płatności w sieci. Wystarczy, że podczas wyboru płatności w e-sklepie, wybierzesz kartę płatniczą jako metodę płatności.

Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą otrzymania pieniędzy na konto lub w momencie złożenia zamówienia, przy wybraniu opcji "za pobraniem".

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?