Zapoznaj sie z naszymi ekspertami. Jeżeli masz pytanie?
Po prostu je zadaj!

Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane

Soczewki Acuvue

Sortuj wg:
Acuvue 1-DAY Moist 30 szt.

Od: 64.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-Day TRUEYE 30 szt.

Od: 74.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 67.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-DAY Moist 10 szt.

Od: 24.99 zł (10 szt.)

Ze zniżką: 22.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-Day TRUEYE 10 szt.

Od: 29.99 zł (10 szt.)

Ze zniżką: 26.99 zł więcej o zniżkach

Acuvue Oasys 3 szt.

Od: 44.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 40.49 zł więcej o zniżkach

Soczewki Acuvue

Wśród wielu różnych producentów soczewek kontaktowych na uwagę zasługuje na pewno firma Johnson&Johnson, która jest liderem nie tylko na rynku optycznym, ale i kosmetycznym. Jest to marka, która wprowadziła na rynek rodzinę soczewek Acuvue. Soczewki Acuvue zajmują pierwszą pozycję wśród miękkich soczewek jednorazowego użycia. Ponadto, w asortymencie soczewek marki Acuvue znajdują się szkła przedłużonego noszenia, jak i szkła kolorowe. Każda osoba, która chce korygować wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, w ofercie Acuvue znajdzie soczewki, które w pełni będą jej odpowiadać.

Opis soczewek Acuvue

W ofercie soczewek Acuvue znajdują się soczewki zapewniające długotrwały komfort, wygodę użytkowania i doskonałe widzenie. Podczas produkcji soczewek wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu soczewki charakteryzują się wysokim uwodnieniem i przepuszczalnością tlenu. System Hydraclear zapewnia idealne nawilżenie oczom. Soczewki Acuvue są produkowane w oddziale firmy Johnson&Johnson Vision Care VISTAKON, którego siedziba mieści się w Jacksonville na Florydzie. Acuvue to światowy lider na rynku miękkich soczewek kontaktowych.

Dla kogo soczewki Acuvue?

Soczewki Acuvue przeznaczone są zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Dostępne są w różnych mocach i rodzajach. Soczewkami Acuvue zadowolą się również ci klienci, którzy chcą zmienić kolor swoich oczu i nadać im większej głębi. Soczewki Acuvue będą odpowiednie dla osób, które tylko okazjonalnie noszą szkła kontaktowe, podczas gdy na co dzień korzystają jednak z okularów. Z drugiej strony, soczewki Acuvue mogą wybrać także i te osoby, które chcą je nosić każdego dnia.

Najpopularniejsze produkty Acuvue

Marka soczewek Acuvue zapewnia klientom pełen zakres szkieł kontaktowych:
Soczewki jednodniowe:
1•DAY ACUVUE TruEye - zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom współczesnego życia oraz po to, by w pełni chronić zdrowie oczu użytkownika.
1•DAY ACUVUE MOIST - łączą swobodę i długotrwałe uczucie komfortu z wygodą jednodniowych soczewek.
Soczewki wielokrotnego użytku:
ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus - dwutygodniowe soczewki kontaktowe z systemem nawilżenia Hydraclear Plus, o wysokim stopniu uwodnienia.
ACUVUE ADVANCE with HYDRACLEAR - łatwe w zakładaniu dwutygodniowe soczewki kontaktowe, zapewniają wyjątkowy, długotrwały komfort.
Soczewki dla astygmatyków:
ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu zapewniające komfort oraz ostre widzenie w każdych warunkach, mające wysoki stopień uwodnienia.
ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie szkieł z oczu.
1•DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe jednodniowe, zapewniające wyraźne, stabilne widzenie i długotrwały komfort.
Soczewki przy prezbiopi:
ACUVUE BIFOCALsoczewki progresywne, zapewniające dobre widzenie z bliska i z daleka, dzięki jednej soczewce. Są to soczewki wielokrotnego użycia.
Soczewki kolorowe:
ACUVUE 2 COLOURS – pozwalające na zmianę koloru tęczówki na jeden z naturalnych kolorów dostępnych z palety. Soczewki jednocześnie korygują wadę wzroku.
Przepraszamy ale podczas pobierania strony pojawił się problem!

Aby pomóc nam w jego szybkim rozwiązaniu prosimy o przesłanie wiadomości na adres zawierającej :

• adres strony, z której zostałeś przeniesiony na stronę błędu,
• jeżeli wypełniałeś formularz, prześlij nam dane jakie wpisywałeś,
• krótki opis czynności jakie wykonywałeś tuż przed pojawieniem się strony błędu.


Dziękujemy i pozdrawiamy,
Zespół Szkla.com
Jeśli maja Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy!