Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Acuvue

Sortuj wg:
Acuvue Oasys 1-Day 30 szt.

Od: 84.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 76.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue Advance 6 szt.

Od: 64.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-Day Moist Multifocal 30 szt.

Od: 94.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 85.49 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue 1-DAY Moist 90 szt.

Od: 178.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 161.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue 2 - 6 szt.

Od: 48.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 44.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue Advance 6 szt.

Od: 48.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 44.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys 6 szt.

Od: 59.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 53.99 zł więcej o zniżkach

Soczewki Acuvue

Wśród wielu różnych producentów soczewek kontaktowych na uwagę zasługuje na pewno firma Johnson&Johnson, która jest liderem nie tylko na rynku optycznym, ale i kosmetycznym. Jest to marka, która wprowadziła na rynek rodzinę soczewek Acuvue. Soczewki Acuvue zajmują pierwszą pozycję wśród miękkich soczewek jednorazowego użycia. Ponadto, w asortymencie soczewek marki Acuvue znajdują się szkła przedłużonego noszenia, jak i szkła kolorowe. Każda osoba, która chce korygować wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, w ofercie Acuvue znajdzie soczewki, które w pełni będą jej odpowiadać.

Opis soczewek Acuvue

W ofercie soczewek Acuvue znajdują się soczewki zapewniające długotrwały komfort, wygodę użytkowania i doskonałe widzenie. Podczas produkcji soczewek wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu soczewki charakteryzują się wysokim uwodnieniem i przepuszczalnością tlenu. System Hydraclear zapewnia idealne nawilżenie oczom. Soczewki Acuvue są produkowane w oddziale firmy Johnson&Johnson Vision Care VISTAKON, którego siedziba mieści się w Jacksonville na Florydzie. Acuvue to światowy lider na rynku miękkich soczewek kontaktowych.

Dla kogo soczewki Acuvue?

Soczewki Acuvue przeznaczone są zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Dostępne są w różnych mocach i rodzajach. Soczewkami Acuvue zadowolą się również ci klienci, którzy chcą zmienić kolor swoich oczu i nadać im większej głębi. Soczewki Acuvue będą odpowiednie dla osób, które tylko okazjonalnie noszą szkła kontaktowe, podczas gdy na co dzień korzystają jednak z okularów. Z drugiej strony, soczewki Acuvue mogą wybrać także i te osoby, które chcą je nosić każdego dnia.

Najpopularniejsze produkty Acuvue

Marka soczewek Acuvue zapewnia klientom pełen zakres szkieł kontaktowych:
Soczewki jednodniowe:
  • 1-DAY Acuvue TruEye - zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom współczesnego życia oraz po to, by w pełni chronić zdrowie oczu użytkownika.
  • 1-DAY Acuvue Moist - łączą swobodę i długotrwałe uczucie komfortu z wygodą jednodniowych soczewek.
Soczewki wielokrotnego użytku:
  • Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus - dwutygodniowe soczewki kontaktowe z systemem nawilżenia Hydraclear Plus, o wysokim stopniu uwodnienia.
  • Acuvue Advance with HYDRACLEAR - łatwe w zakładaniu dwutygodniowe soczewki kontaktowe, zapewniają wyjątkowy, długotrwały komfort.
Soczewki dla astygmatyków:
  • Acuvue Advance for Astigmatism - soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu zapewniające komfort oraz ostre widzenie w każdych warunkach, mające wysoki stopień uwodnienia.
  • ACUVUE OASYS for Astigmatism - soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie szkieł z oczu.
  • 1-DAY Acuvue Moist for Astigmatism - soczewki kontaktowe jednodniowe, zapewniające wyraźne, stabilne widzenie i długotrwały komfort.
Soczewki przy prezbiopii:
  • Acuvue 1-DAY Moist Multifocal - soczewki progresywne, zapewniające dobre widzenie z bliska, z daleka i z odległości pośrednich, dzięki jednej soczewce.
Soczewki kolorowe:
  • Acuvue 2 Colours - pozwalające na zmianę koloru tęczówki na jeden z naturalnych kolorów dostępnych z palety. Soczewki jednocześnie korygują wadę wzroku.
  • Acuvue 1-DAY Define - soczewki podkreślające naturalny kolor oczu
Czy chcesz kontynuować?