W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Soczewki Pro-Fit Professional

Kupujesz soczewki Pro-Fit? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
Pro-Fit Professional

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Biofinity

Kup w Szkla.com
Pro-Fit Professional Toric

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Biofinity Toric

Kup w Szkla.com
Pro-Fit Professional Multifocal

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Biofinity Multifocal

Kup w Szkla.com
Pro-Fit Precision 1 Day

CooperVision

Produkt w Szkla.com

Proclear 1 Day

Kup w Szkla.com
iWear Harmony

CooperVision

Produkt w Szkla.com

MyDay

Kup w Szkla.com

Charakterystyka soczewek Pro-Fit

Biofinity odpowiadają soczewkom Pro-Fit Professional

Pro-Fit Professional to odpowiednik soczewek Biofinity, które spodobają się zarówno początkującym użytkownikom jak i osobom korzystającym z soczewek od dłuższego czasu. Taki rodzaj soczewek wyprodukowano z zastosowaniem technologii Aquaform Comfort Science, która sprawia, że naturalnie dopasowują się do oczu. Silikonowo-hydrożelowy materiał utrzymuje wodę na powierzchni soczewki przez cały dzień, nie dopuszczając do jej odwodnienia. Soczewka pozostaje nawilżona bez stosowania dodatkowych środków zwilżających, a elastyczne tworzywo o niskim module Younga zapewnia pełen komfort noszenia od rana do wieczora.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom Pro-Fit Prosessional Toric

U osób z astygmatyzmem soczewka musi być stabilnie położona na oku, żeby zagwarantować wyraźne i ostre widzenie. W Pro-Fit Professional Toric oraz Biofinity Toric tak zoptymalizowano geometrię, żeby soczewka zawsze znajdowała się w stałej orientacji na oku. Po założeniu, soczewki szybko dostosowują się do oczu, dając doskonałą jakość widzenia w każdych warunkach. Asferyczna strefa optyczna likwiduje aberracje w układzie optycznym oka i gwarantuje ostry obraz.

Biofinity Multifocal odpowiada soczewkom Pro-Fit Professional Multifocal

Starczowzroczność, która pojawia się między 45. a 50 rokiem życia, utrudnia widzenie bliskie i dalekie. Przedmioty znajdujące się w pobliżu, jak i w dalszych odległościach, stają się niewyraźne i nieostre. Wieloogniskowe soczewki mają korygować tę wadę, zastępując okulary do czytania i do dali. W miesięcznych soczewkach Pro-Fit Professional Multifocal oraz odpowiadającym im Biofinity Multifocal zastosowano specjalną technologię Balanced Progressive™, która wykorzystuje dwie różne konstrukcje optyczne. Dzięki temu soczewki zapewniają idealne widzenie bliskie, dalekie i pośrednie.

Proclear 1 Day odpowiada soczewkom Pro-Fit Precision 1 Day

Pro-Fit Precision 1 Day oraz posiadające te same właściwości soczewki Proclear 1 Day, to produkty dla każdego, kto ceni wygodę użytkowania. Jednodniowe soczewki z wykorzystaniem technologii PC zapewniają nawilżenie oczu przez cały dzień bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów zwilżających. Materiał soczewki przyciąga wodę i utrzymuje ją na powierzchni, co zapobiega gromadzeniu się osadów. Nawet pod koniec dnia oczy wyglądają świeżo i zdrowo.

MyDay odpowiadają soczewkom Pro-Fit Premium 1 Day

Jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki trzeciej generacji zapewniają oczom stały dopływ tlenu przez cały dzień. MyDay są odpowiednikiem Pro-Fit Premium 1 Day, więc posiadają taką samą budowę i właściwości. Taki model soczewek od razu po założeniu dopasowuje się do kształtu oka, tak że jest prawie niewyczuwalny. Soczewki charakteryzują się optymalną zawartością wody, co nadaje im odpowiedniej sprężystości. Dzięki temu komfortowo nosi się je od rana do wieczora, a także łatwo zakłada i zdejmuje.