W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Płyny i akcesoria Polytech

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

POLYTOUCH CHEM.

Na polskim rynku dostępne są soczewki, płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu, światowych producentów, o renomowanej marce. Wśród nich szczególną pozycję zajmuje firma Polytouch Chemical.

Opis firmy

Polytouch Chemical jest producentem produktów służących przede wszystkim do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jest to największy południowo-koreański wytwórca tego rodzaju asortymentu. Firma powstała w 1998 roku w Korei Południowej. Początkowo funkcjonowała ona wyłącznie na swoim rodzimym rynku, wprowadzając sukcesywnie do obiegu wysokiej jakości produkty do pielęgnowania soczewek. W 2004 roku Polytouch Chemical została nagrodzona przez Koreański Urząd Kontroli Leków. Wyróżnienie i nagroda Good Qualiy Control Company zostały jej przyznane przede wszystkim za stosowanie wysokich standardów produkcji swojego asortymentu. W trzy lata później, w roku 2007 Polytouch Chemical przeszła pozytywnie audyt pod kątem stosowania europejskich standardów jakościowych. W wyniku tego sukcesu, otrzymała ona certyfikaty CE, ISO13485 oraz ISO9001.

W Polsce począwszy od 2005 roku można kupić produkty wyprodukowane przez firmę Polytouch Chemical. Firma uzyskała w naszym kraju certyfikat CE.

Jednocześnie, Polytouch Chemical posiada bliźniaczą spółkę - Polytouch Contact Lens, której główną dziedziną działalności jest produkcja soczewek kontaktowych.

Markowe produkty Barnaux

Płyny pielęgnacyjne i akcesoria firmy Polytouch Chemical znajdujące się w ofercie sklepu Szkla.com to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Do produktów od Polytouch Chemical należą:

  • Clean Active aqua - płyn wielofunkcyjny Polytouch Chemical, mający formułę 6 w 1 , co oznacza, że płyn czyści, nawilża, płucze, dezynfekuje, przechowuje i usuwa osady białkowe soczewek kontaktowych. Można powiedzieć, że jest to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do wszystkich miękkich soczewek.
  • Zero-Seven Refreshing - płyn pielęgnacyjny Polytouch Chemical, stworzony do pielęgnacji soczewek miękkich, wszystkich typów - korekcyjnych i kosmetycznych. Czyści szkła kontaktowe, usuwa osady białkowe i inne zanieczyszczenia znajdujące się na ich powierzchno, dezynfekuje soczewki, nawilża je i służy do ich przechowywania w sterylnych pojemnikach.
  • Pojemniczki na soczewki w fantazyjnych kształtach,
  • Aseptyczne pojemniczki na soczewki,
  • Zestawy podróżne dla użytkowników soczewek kontaktowych.

Atrybuty firmy

Największą wartością dla firmy Polytouch Chemical jest wysoka jakość produkowanych towarów. Przechodzą one restrykcyjne testy i są sprawdzane pod względem składu i sterylności. Klienci firmy Polytouch Chemical, kupujący jej wyroby, mogą być przekonani o spełnianiu przez nie wysokich standardów - koreańskich, jak i europejskich. Płyny do soczewek Polytouch Chemical są najwyższej klasy i zapewniają wszechstronną pielęgnację szkieł kontaktowych. Produkty Polytouch Chemical są poza wszystkim dostępne w korzystnej cenie.