Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Niskie ceny

Niskie ceny

W sklepie Szkla.com kupisz soczewki kontaktowe najtaniej na rynku. Jesteśmy jednym z największych odbiorców soczewek kontaktowych w Europie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wynegocjować z dostawcami niższe ceny niż konkurencja, co przekłada się na niski koszt zakupu soczewek.

W porównaniu z salonami optycznymi soczewki kupisz u nas taniej średnio o 30-40 procent. Niektóre produkty mamy tańsze nawet o ponad 50%.

Liczne promocje w naszym sklepie sprawiają, że nasi Klienci kupują towar w super atrakcyjnych cenach. Dostajesz za to m.in. gratisowe soczewki, darmowe płyny - więcej szczegółów w dziale "promocje".

Rejestrując się w serwisie www.szkla.com masz możliwość dokonywania kolejnych zakupów po jeszcze niższych cenach. Opracowany przez nas program lojalnościowy umożliwia obniżkę ceny nawet o 10 proc.

Do zakupionych u nas produktów dołączamy liczne gratisy. Sprawdź sam, jaką niespodziankę możesz znaleźć w naszej paczce!

Oszczędności nie oznaczają wcale oszczędności na Klientach - każde opakowanie soczewek dostarczamy starannie pakując przesyłkę. Zabezpieczenie to m.in. folia bąbelkowa oraz sztywne pudełko.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?