Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Niskie cenyNiskie ceny

W sklepie Szkla.com kupisz soczewki kontaktowe najtaniej na rynku. Jesteśmy jednym z największych odbiorców soczewek kontaktowych w Europie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wynegocjować z dostawcami niższe ceny niż konkurencja, co przekłada się na niski koszt zakupu soczewek.

W porównaniu z salonami optycznymi soczewki kupisz u nas taniej średnio o 30-40 procent. Niektóre produkty mamy tańsze nawet o ponad 50%.

Liczne promocje w naszym sklepie sprawiają, że nasi Klienci kupują towar w super atrakcyjnych cenach. Dostajesz za to m.in. gratisowe soczewki, darmowe płyny - więcej szczegółów w dziale "promocje".

Rejestrując się w serwisie www.szkla.com masz możliwość dokonywania kolejnych zakupów po jeszcze niższych cenach. Opracowany przez nas program lojalnościowy umożliwia obniżkę ceny nawet o 10 proc.

Do zakupionych u nas produktów dołączamy liczne gratisy. Sprawdź sam, jaką niespodziankę możesz znaleźć w naszej paczce!

Oszczędności nie oznaczają wcale oszczędności na Klientach - każde opakowanie soczewek dostarczamy starannie pakując przesyłkę. Zabezpieczenie to m.in. folia bąbelkowa oraz sztywne pudełko.


Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?