Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki i-OXYS

 

Kupujesz soczewki i-OXYS? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki i-OXYS i-OXYS CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki i-OXYS Astigmatico i-OXYS Astigmatico CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki i-OXYS 24 i-OXYS 24 CooperVision Biomedics 1 Day Extra Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek i-OXYS

Biofinity odpowiadają soczewkom i-OXYS

Silikonowo-hydrożelowe soczewki i-OXYS oraz Biofinity posiadają te same właściwości, dzięki którym zapewniają oczom całodzienny komfort noszenia. Od założenia ich o wczesnej porze aż do późnych godzin wieczornych soczewki pozostają idealnie nawilżone bez konieczności stosowania preparatów nawilżających. Soczewki miesięczne dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością łamią regułę odwrotnej proporcjonalności uwodnienia do przepuszczalności tlenowej. Wysokie uwodnienie nie powoduje zmniejszenia przepuszczalności tlenu. Soczewki doskonale sprawdzą się u osób, których oczy szybko się wysuszają. Hydrofilowy materiał naturalnie przyciąga wodę i utrzymuje ją na powierzchni soczewki, zapewniając nawilżenie oczu przez cały dzień.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom i-OXYS Astigmatico

Biofinity Toric są odpowiednikiem miesięcznych soczewek torycznych i-OXYS Astigmatico, mają więc taką samą budowę i właściwości. Likwidują zniekształcenia powstające przy widzeniu bliskim i dalekim. Zastosowano w nich optymalną geometrię, która zapewnia stabilne położenie soczewki na oku, a także szybkie dostosowanie obrazu. Dzięki wykorzystaniu technologii Aquaform w powyższych modelach soczewek, oczy przez cały dzień są odpowiednio dotlenione i nawilżone bez stosowania dodatkowych kropli nawilżających. Innowacyjny materiał pozwala na wygodne noszenie ich w trybie przedłużonym – można je nosić przez 7 dni z rzędu. Nie wiąże się to jednocześnie z ryzykiem infekcji czy uszkodzenia oka. Toryczne soczewki i-OXYS oraz Biofinity Toric sprawdzą się u każdej aktywnej osoby, która chce zrezygnować z okularów korekcyjnych. Dzięki silikonowemu tworzywu, soczewki doskonale nadają się dla osób z suchością oka. Utrzymują wodę na swojej powierzchni oraz nawilżają oczy, jednocześnie zapewniając stały dopływ tlenu.

Biomedics 1 Day Extra odpowiadają soczewkom i-OXYS 24

Jednodniowe soczewki Biomedics 1 Day Extra są odpowiednikiem i-OXYS 24. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i optymalnym uwodnieniem. To sprawia, że nawet pod koniec długiego dnia oczy pozostają świeże i zdrowo wyglądają. Dzięki odpowiedniemu stopniowi uwodnienia soczewki są sprężyste i miękkie, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie, a także sprawia, że są prawie niewyczuwalne dla oczu. Jednodniowe soczewki to komfort dla osób, które każdego dnia chcą zakładać świeżą parę soczewek. Idealnie sprawdzą się u tych, którzy często podróżują, uprawiają sporty i prowadzą aktywny tryb życia. Dzięki specjalnej budowie ograniczają gromadzenie się alergenów, dlatego doskonale nadają się dla osób podatnych na sezonowe alergie. Taki rodzaj soczewek to również propozycja dla cierpiących na uczucie suchego oka, którzy potrzebują dobrego nawilżenia. Soczewki wykonane z najnowszych materiałów z wysokim poziomem uwodnienia, zapewniają doskonałe zwilżenie oczu przez cały dzień.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?