Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki i-OXYS

Jeśli często kupujesz soczewki i-OXYS, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki i-OXYS i-OXYS CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki i-OXYS Astigmatico i-OXYS Astigmatico CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki i-OXYS 24 i-OXYS 24 CooperVision Biomedics 1 Day Extra Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek i-OXYS

i-OXYS (Biofinity)

Silikonowo-hydrożelowe soczewki i-OXYS (odpowiednik Biofinity) firmy Cooper Vision zapewniają oczom całodzienny komfort noszenia. Od założenia ich o wczesnej porze aż do późnych godzin wieczornych soczewki pozostają idealnie nawilżone bez konieczności stosowania preparatów nawilżających. Soczewki miesięczne dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością łamią regułę odwrotnej proporcjonalności uwodnienia do przepuszczalności tlenowej. Wysokie uwodnienie nie powoduje zmniejszenia przepuszczalności tlenu. Soczewki doskonale sprawdzą się u osób, których oczy szybko się wysuszają. Hydrofilowy materiał naturalnie przyciąga wodę i utrzymuje ją na powierzchni soczewki, zapewniając nawilżenie oczu przez cały dzień.

i-OXYS Astigmatico (Biofinity Toric)

Miesięczne soczewki toryczne i-OXYS Astigmatico (odpowiednik Biofinity Toric) likwidują zniekształcenia powstające przy widzeniu bliskim i dalekim. W soczewkach zastosowano optymalną geometrię, która zapewnia stabilne położenie soczewki na oku, a także szybkie dostosowanie obrazu. Dzięki wykorzystaniu technologii Aquaform w i-OXYS Astigmatico oczy przez cały dzień są odpowiednio dotlenione i nawilżone bez stosowania dodatkowych kropli nawilżających. Innowacyjny materiał soczewek pozwala na wygodne noszenie ich w trybie przedłużonym – można je nosić przez 7 dni z rzędu. Nie wiąże się to jednocześnie z ryzykiem infekcji czy uszkodzenia oka. Toryczne soczewki i-OXYS sprawdzą się u każdej aktywnej osoby, która chce zrezygnować z okularów korekcyjnych. Dzięki silikonowemu tworzywu, z którego wykonano soczewki, i-OXYS doskonale nadają się dla osób z suchością oka. Soczewki utrzymują wodę na swojej powierzchni oraz nawilżają oczy i jednocześnie zapewniają stały dopływ tlenu.

i-OXYS 24 (Biomedics 1 Day Extra)

Soczewki i-OXYS 24 (odpowiednik Biomedics 1 Day Extra) charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu i optymalnym uwodnieniem. To sprawia, że nawet pod koniec długiego dnia oczy pozostają świeże i zdrowo wyglądają. Dzięki odpowiedniemu stopniowi uwodnienia soczewki są sprężyste i miękkie, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie, a także sprawia, że są prawie niewyczuwalne dla oczu. Jednodniowe soczewki i-OXYS 24 to komfort dla osób, które każdego dnia chcą zakładać świeżą parę soczewek. Idealnie sprawdzą się u tych, którzy często podróżują, uprawiają sporty i prowadzą aktywny tryb życia. Soczewki dzięki specjalnej budowie ograniczają gromadzenie się alergenów, dlatego doskonale nadają się dla osób podatnych na sezonowe alergie. i-OXYS 24 to również propozycja dla cierpiących na uczucie suchego oka, którzy potrzebują dobrego nawilżenia. Jednodniowe soczewki i-OXYS 24 wykonane z najnowszych materiałów z wysokim poziomem uwodnienia, zapewniają doskonałe zwilżenie oczu przez cały dzień.

Czy chcesz kontynuować?