W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Produkty objęte promocją

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Soczewki #bioview i płyny Clean Active

Odpowiednio dobrane soczewki to podstawa w przypadku osób, które posiadają wady wzroku i w ciągu dnia korzystać muszą z soczewek korekcyjnych. Wybierając model odpowiedni dla siebie, z całą pewnością należy postawić na jakość i dowiedzieć się o konkretnych soczewkach, jak najwięcej, aby mieć pewność, iż pozytywnie wpływają one na oczy. Dobrym wyborem będą soczewki #bioview.

Dlaczego soczewki #bioview są lepsze od pozostałych?

#bioview to nowoczesne soczewki, które cechują się doskonałą jakością oraz wytrzymałością. Dostępne są w różnych wariantach - jako soczewki jednodniowe #bioview Daily oraz soczewki miesięczne #bioview Monthly. Przede wszystkim warto mieć na uwadze fakt, iż soczewki te posiadają silikonowo- hydrożelową strukturę, która zapewnia doskonałą przepuszczalność tlenu, co pozytywnie wpływa na oczy. Między innymi wzrok nie męczy się nawet po całym dniu ich noszenia, ponieważ nie są one w ogóle wyczuwalne na powierzchni oka. Dodatkowo soczewki #bioview zawierają filtr UVA oraz UVB, co zapewnia oczom bezpieczeństwo w nawet najbardziej nasłonecznionych miejscach. #bioview szczególnie polecane są osobom, które posiadają zespół suchego oka i większość soczewek dodatkowo je podrażnia. Olifilcon A, czyli materiał, z którego są one wykonane, jest na tyle jedwabisty, że sprawdzi się zarówno u osób wrażliwych jak i u alergików.

Pielęgnacja soczewek #bioview Monthly

Decydując się na miesięczne soczewki #bioview Monthly, koniecznie należy rozważyć także wybór płynu do soczewek Clean Active. Płyn ten jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych i posiada doskonały skład, co sprawia, iż jest on w pełni bezpieczny, zarówno dla soczewek, jak i dla oczu. Delikatnie oczyszcza on powierzchnię soczewki oraz konserwuje ją i nie wywołuje późniejszych reakcji alergicznych. Wspomniany produkt dostępny jest w dwóch wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie tą odpowiednią. Do wyboru jest wersja Premium oraz wersja Aqua.

Płyn Clean Active Premium charakteryzuje się mocniejszą dezynfekcją oraz profesjonalnym oczyszczaniem. Rozpuszcza on nawet tłuste osady, które mogą powstać podczas użytkowania soczewek kontaktowych. Zawarty w nim hialuronian sodu dodatkowo przyspiesza gojenie się ran i zapobiega podrażnieniom.

Wersja Clean Active Aqua wskazana jest przede wszystkim do pielęgnacji soczewek miękkich. Działa silnie nawilżająco i jest w 100% bezpieczna nawet dla najbardziej delikatnych oczu. Jest to też doskonały wybór na pierwszy płyn do przemywania soczewek, ponieważ idealnie spełnia swoją rolę, a dodatkowo jest niezwykle delikatny i szybki w działaniu. Wystarczy zanurzyć soczewkę w płynie na kilka minut.