Zapoznaj sie z naszymi ekspertami. Jeżeli masz pytanie?
Po prostu je zadaj!

Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane

Soczewki Johnson&Johnson

Sortuj wg:
Acuvue 1-DAY Moist 30 szt.

Od: 64.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-Day TRUEYE 30 szt.

Od: 74.99 zł (30 szt.)

Ze zniżką: 67.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-DAY Moist 10 szt.

Od: 24.99 zł (10 szt.)

Ze zniżką: 22.49 zł więcej o zniżkach

Acuvue 1-Day TRUEYE 10 szt.

Od: 29.99 zł (10 szt.)

Ze zniżką: 26.99 zł więcej o zniżkach

Acuvue Oasys 3 szt.

Od: 44.99 zł (3 szt.)

Ze zniżką: 40.49 zł więcej o zniżkach

Johnson&Johnson

Marka Johnson&Johnson doskonale jest rozpoznawalna w branży kosmetycznej i medycznej. Między innymi, Johnson&Johnson jest producentem wysokiej klasy soczewek kontaktowych oraz kropli do oczu.

Opis firmy

Firma Johnson&Johnson może pochwalić się wieloletnią historią i doświadczeniem rynkowym, co przełożyło się na uzyskanie wysokiej pozycji w branży oraz udziału w rynkach docelowych. Johnson&Johnson to amerykański, międzynarodowy koncern farmaceutyczny i kosmetyczny, założony w 1886 roku. Posiada swoją główną siedzibę w New Brunswick, w stanie New Jersey. Warto powiedzieć, że walory spółki są notowane na nowojorskiej giełdzie Stock Exchange, a ich symbol to JNJ. Do koncernu Johnson&Johnson należą takie marki jak:
Acuvue,
Visin,
Aveeno,
Band-Aid,
Carefree,
Clean&Clear,
Johnson`a Baby,
K-Y,
Nicorette,
Nizoral,
Neutrogena,
OneTouch,
Rembrandt,
Tylenol,
Stayfree.

Najpopularniejsze produkty

Soczewki Johnson&Johnson, a także inne produkty z rynku okulistycznego wyprodukowane właśnie przez tą firmę, są wysoce cenione przez samych konsumentów. Wśród najpopularniejszych produktów okulistycznych tej marki wymienia się:
Krople Visine wyprodukowane przez Johnson&Johnson:
Visine Classic- pomocne w leczeniu objawowych stanów – obrzęków i przekrwienia spojówek itp.
Visine Zmęczone Oczy – preparat ma zdolność łączenia się z naturalną warstwą śluzową powłoki łzowej, dzięki czemu zapewnia uzupełnienie ubytków utraconej wilgoci. Odświeża oczy i daje im większy komfort.
Visine Wrażliwe Zmęczone Oczy – nawilża oczy i zapobiega ich zmęczeniu, daje ulgę w przypadku podrażnień i nadwyrężenia oczu.
Visine Suche Oczy – łagodzą objawy suchych oczu, związane ze szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.
Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, marki Acuvue:
1•DAY ACUVUE TruEye – jednodniowe soczewki Johnson&Johnson, Acuvue, zapewniające pełną ochronę oczu użytkownika i idealny komfort noszenia oraz widzenia.
1•DAY ACUVUE MOIST - soczewki przeznaczone do jednodniowego noszenia, pozwalające na wygodne korygowanie wad wzroku i utrzymanie oczu w dobrej kondycji zdrowotnej.
Acuvue Oasys – są to dwutygodniowe soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, które zostały wyposażone w system nawilżenia Hydraclear Plus. Dzięki niemu mają one wysoki stopień uwodnienia.
ACUVUE ADVANCE with HYDRACLEAR – szkła Johnson&Johnson, które szczególnie polecane są osobom, które dotychczas nie nosiły soczewek, z uwagi na prostotę manipulowania nimi. Są to soczewki dwutygodniowe.
ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, korygujące astygmatyzm, zapewniające idealne, stabilne widzenie w każdych warunkach i wygodę noszenia.
Acuvue Oasys for Astigmatism - soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu, łatwe w manipulacji.
1•DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, korygujące astygmatyzm, zapewniające stabilne widzenie i długotrwały komfort.
ACUVUE BIFOCAL – soczewki progresywne, zapewniające dobre widzenie z bliska i z daleka, dzięki jednej soczewce.
ACUVUE 2 COLOURS – soczewki Johnson&Johnson kolorowe, kosmetyczne i korygujące wady wzroku.

Atrybuty firmy

Johnson&Johnson jest marką rozpoznawalną w zasadzie na całym świecie. Jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem produktów, które można określić mianem ochrony zdrowia. Zaawansowane technologie, z jakich korzysta Johnson&Johnson przy produkcji m.in. soczewek kontaktowych sprawiają, że ich użytkownicy uzyskują maksymalny komfort ich stosowania na co dzień. Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson cieszą się ogromną popularnością, bez względu na to, na jaki termin noszenia są przeznaczone.

Na terenie naszego kraju firma Johnsn&Johnson działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W swojej długoletniej historii Johnson&Johnson kieruje się odpowiedzialnością społeczną za produkowane i sprzedawane wyroby. Pragnie zaspokajać wszystkie potrzeby swoich klientów, dlatego wciąż dąży do udoskonalania swych produktów.
Przepraszamy ale podczas pobierania strony pojawił się problem!

Aby pomóc nam w jego szybkim rozwiązaniu prosimy o przesłanie wiadomości na adres zawierającej :

• adres strony, z której zostałeś przeniesiony na stronę błędu,
• jeżeli wypełniałeś formularz, prześlij nam dane jakie wpisywałeś,
• krótki opis czynności jakie wykonywałeś tuż przed pojawieniem się strony błędu.


Dziękujemy i pozdrawiamy,
Zespół Szkla.com
Jeśli maja Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy!