Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Johnson&Johnson

Sortuj wg:
Acuvue Advance 6 szt.

Od: 64.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 58.49 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue 1-DAY Moist 90 szt.

Od: 178.99 zł (90 szt.)

Ze zniżką: 161.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue 2 - 6 szt.

Od: 48.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 44.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue Advance 6 szt.

Od: 48.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 44.09 zł więcej o zniżkach

WYPRZEDAŻ - Acuvue Oasys 6 szt.

Od: 59.99 zł (6 szt.)

Ze zniżką: 53.99 zł więcej o zniżkach

Johnson&Johnson

Marka Johnson&Johnson doskonale jest rozpoznawalna w branży kosmetycznej i medycznej. Między innymi, Johnson&Johnson jest producentem wysokiej klasy soczewek kontaktowych oraz kropli do oczu.

Opis firmy

Firma Johnson&Johnson może pochwalić się wieloletnią historią i doświadczeniem rynkowym, co przełożyło się na uzyskanie wysokiej pozycji w branży oraz udziału w rynkach docelowych. Johnson&Johnson to amerykański, międzynarodowy koncern farmaceutyczny i kosmetyczny, założony w 1886 roku. Posiada swoją główną siedzibę w New Brunswick, w stanie New Jersey. Warto powiedzieć, że walory spółki są notowane na nowojorskiej giełdzie Stock Exchange, a ich symbol to JNJ. Do koncernu Johnson&Johnson należą takie marki jak:
Acuvue,
Visin,
Aveeno,
Band-Aid,
Carefree,
Clean&Clear,
Johnson`a Baby,
K-Y,
Nicorette,
Nizoral,
Neutrogena,
OneTouch,
Rembrandt,
Tylenol,
Stayfree.

Najpopularniejsze produkty

Soczewki Johnson&Johnson, a także inne produkty z rynku okulistycznego wyprodukowane właśnie przez tą firmę, są wysoce cenione przez samych konsumentów. Wśród najpopularniejszych produktów okulistycznych tej marki wymienia się:
Krople Visine wyprodukowane przez Johnson&Johnson:
Visine Classic- pomocne w leczeniu objawowych stanów - obrzęków i przekrwienia spojówek itp.
Visine Zmęczone Oczy - preparat ma zdolność łączenia się z naturalną warstwą śluzową powłoki łzowej, dzięki czemu zapewnia uzupełnienie ubytków utraconej wilgoci. Odświeża oczy i daje im większy komfort.
Visine Wrażliwe Zmęczone Oczy - nawilża oczy i zapobiega ich zmęczeniu, daje ulgę w przypadku podrażnień i nadwyrężenia oczu.
Visine Suche Oczy - łagodzą objawy suchych oczu, związane ze szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.
Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, marki Acuvue:
1-DAY ACUVUE TruEye - jednodniowe soczewki Johnson&Johnson, Acuvue, zapewniające pełną ochronę oczu użytkownika i idealny komfort noszenia oraz widzenia.
1-DAY ACUVUE MOIST - soczewki przeznaczone do jednodniowego noszenia, pozwalające na wygodne korygowanie wad wzroku i utrzymanie oczu w dobrej kondycji zdrowotnej.
Acuvue Oasys - są to dwutygodniowe soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, które zostały wyposażone w system nawilżenia Hydraclear Plus. Dzięki niemu mają one wysoki stopień uwodnienia.
ACUVUE ADVANCE with HYDRACLEAR - szkła Johnson&Johnson, które szczególnie polecane są osobom, które dotychczas nie nosiły soczewek, z uwagi na prostotę manipulowania nimi. Są to soczewki dwutygodniowe.
ACUVUE ADVANCE for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, korygujące astygmatyzm, zapewniające idealne, stabilne widzenie w każdych warunkach i wygodę noszenia.
Acuvue Oasys for Astigmatism - soczewki kontaktowe toryczne do korekcji astygmatyzmu, łatwe w manipulacji.
1-DAY ACUVUE MOIST for ASTIGMATISM - soczewki kontaktowe Johnson&Johnson, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, korygujące astygmatyzm, zapewniające stabilne widzenie i długotrwały komfort.
ACUVUE BIFOCAL - soczewki progresywne, zapewniające dobre widzenie z bliska i z daleka, dzięki jednej soczewce.
ACUVUE 2 COLOURS - soczewki Johnson&Johnson kolorowe, kosmetyczne i korygujące wady wzroku.

Atrybuty firmy

Johnson&Johnson jest marką rozpoznawalną w zasadzie na całym świecie. Jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem produktów, które można określić mianem ochrony zdrowia. Zaawansowane technologie, z jakich korzysta Johnson&Johnson przy produkcji m.in. soczewek kontaktowych sprawiają, że ich użytkownicy uzyskują maksymalny komfort ich stosowania na co dzień. Soczewki kontaktowe Johnson&Johnson cieszą się ogromną popularnością, bez względu na to, na jaki termin noszenia są przeznaczone.

Na terenie naszego kraju firma Johnsn&Johnson działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W swojej długoletniej historii Johnson&Johnson kieruje się odpowiedzialnością społeczną za produkowane i sprzedawane wyroby. Pragnie zaspokajać wszystkie potrzeby swoich klientów, dlatego wciąż dąży do udoskonalania swych produktów.

Nazywam się
AGNIESZKA PŁOSKONKA.
Jestem optometrystą i chętnie
odpowiem na Twoje pytania.


Zadzwoń: 570 400 994
napisz email:
specjalista@szkla.com


PRACUJĘ W GODZINACH:
poniedziałek 9:00- 12:00
wtorek 15:00 - 18:00
środa 9:00 - 12:00
czwartek 15:00 - 18:00
piątek 9:00 - 12:00

lub wypełnij formularz:


Formularz zawiera niepełne, lub błędne dane
Czy chcesz kontynuować?