Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki Ultraflex

Jesli często kupujesz soczewki Ultraflex, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Ultraflex Premier Ultraflex Premier CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki Ultraflex Premier Toric Ultraflex Premier Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki Ultraflex Ultraflex CooperVision Avaira Kupuję produkt    »
soczewki Ultraflex Comfort 1 Day Ultraflex Comfort 1 Day CooperVision Proclear 1 Day Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Ultraflex

Ultraflex Premier (Biofinity)

Te silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięczne wykonano z nowoczesnych materiałów z zastosowaniem technologii Aquaform™. Dzięki niej, Ultraflex Premier (handlowa nazwa soczewek Biofinity) gwarantują nawilżenie oka przez cały czas noszenia bez konieczności stosowania środków nawilżających. Elastyczny materiał o niskim module Younga sprawia, że soczewki są miękkie i wygodne. Gwarantują też doskonałą przejrzystość i jakość widzenia. Soczewki mają zaokrąglone krawędzie, idealnie więc dopasowują się do kształtu i wady oka. Jasnoniebieskie zabarwienie ułatwia zakładanie soczewek. Jeśli inne soczewki powodują u Ciebie podrażnienie i suchość oczu, Ultraflex Premier (Biofinity) zadbają o prawidłowe nawilżenie Twoich oczu. Soczewki możesz nosić przez 30 dni w trybie dzień-noc. Producent zaleca jednak zdejmowanie soczewek na noc i czyszczenie ich środkami pielęgnacyjnymi (np. płynem z serii Clean Active Aqua).

Ultraflex Premier Toric (Biofinity Toric)

U osób z astygmatyzmem ważne jest, żeby soczewka stabilnie przylegała do gałki ocznej i nie przemieszczała się. Firma Cooper Vision zadbała o to i zaprojektowała geometrię soczewek Ultraflex Premier Toric (handlowa nazwa Biofinity Toric), tak żeby zapewniały stabilne ułożenie na powierzchni oczu. Po założeniu soczewki szybko ustawiają się na oku i gwarantują pełną ostrość widzenia w każdych warunkach. Zaletą soczewek jest materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego zostały wykonane – Comifilcon A w połączeniu z technologią Aquaform™. Wysoki stopień uwodnienia i duża przepuszczalność tlenu sprawia, że soczewki nawilżają oczy i zapewniają im zdrowy oraz świeży wygląd przez cały dzień. Nawet kiedy zasypiasz w soczewkach Ultraflex Premier Toric, Twoje oczy oddychają.

Ultraflex (Avaira)

Dwutygodniowe soczewki Ultraflex (Avaira) przeznaczone dla krótko- i dalekowidzów wykonano z silikonowo-hydrożelowego materiału połączonego z technologią Aquaform™. Soczewki w naturalny sposób pozostają zwilżone przez cały dzień i nawet po wielu godzinach noszenia zapewniają Twoim oczom pełną wygodę i odpowiednie nawilżenie. Wysoki stopień przepuszczalności tlenu sprawia, że rogówka jest dotleniona, a Ty zapominasz o czerwonych i piekących oczach. W soczewkach zastosowano asferyczną strefę optyczną, co gwarantuje niezakłócone widzenie. Zoptymalizowana powierzchnia tylna soczewek Ultraflex (Avaira) i zaokrąglone krawędzie zapewniają komfort noszenia i indywidualne dostosowanie soczewek do potrzeb pacjenta. Soczewki chronią oczy przed działaniem promieni UV (soczewki zakrywają jednak tylko część oka, więc nie zastępują okularów przeciwsłonecznych).

Ultraflex Comfort 1 Day (Proclear 1 Day)

Jednodniowe soczewki z technologią PC (cząsteczki fosforycholiny) przyciągają na swoją powierzchnię wodę i utrzymują ją na sobie przez długi czas. To sprawia, że oczy są stale zwilżane i niepodrażnione przez długie godziny. Soczewki Ultraflex Comfort 1 Day (handlowa nazwa Proclear 1 Day) są odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych, dzięki czemu oczy nawet pod koniec długiego dnia pozostają jasne i świeże oraz zdrowo wyglądają.

Czy chcesz kontynuować?