Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Soczewki iLoox

Jesli często kupujesz soczewki ILoox, możesz nie wiedzieć, że są to dokładnie te same soczewki, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Ten sam producent, ten sam materiał, różnica polega na wyglądzie pudełka.

Poniżej znajdziesz listę gdzie odszukasz swoje soczewki i ich markowe odpowiedniki dostępne w sklepie Szkla.com.

 
  Nazwa soczewki Producent Produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki iLoox Contact iLoox Contact CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki iLoox Contact Toric iLoox Contact Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki iLoox Professional iLoox Professional CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek iLoox

iLoox Contact (Biofinity)

Miesięczne soczewki sferyczne iLoox Contact (handlowa nazwa soczewek Biofinity) wyprodukowano z zastosowaniem nowoczesnego materiału Comifilcon A oraz w specjalnej technologii Aquaform™. Silikonowo-hydrożelowe soczewki charakteryzują się uwodnieniem na poziomie 48%, dzięki czemu korygują wady wzroku nie podrażniając oczu. Cienkie krawędzie soczewek i elastyczny materiał sprawiają, że na powierzchni soczewek nie osadzają się złogi białkowe oraz zanieczyszczenia. Nawet pod koniec dnia w soczewkach iLoox Contact (Biofinity) czujesz się wygodnie, a Twoje oczy wyglądają zdrowo i świeżo. Soczewki zachowują swoje właściwości przez cały okres stosowania. Do pielęgnacji soczewek używaj specjalnych płynów np. z serii Clean Active Aqua.

iLoox Contact Toric (Biofinity Toric)

Jeśli używasz soczewek do korekcji astygmatyzmu, wiesz jak ważne jest to, żeby soczewka stabilnie leżała na oku. Firma Cooper Vision wyposażyła swoje soczewki w specjalny system stabilizacji umożliwiający soczewce szybkie dopasowanie się do oka i pozostawanie w jednej pozycji przez cały czas noszenia. Dzięki temu widzisz wyraźnie w każdych warunkach bez względu na to, jak długo masz na sobie soczewki. Toryczne soczewki iLoox Contact Toric (nazwa handlowa dla Biofinity Toric) wykonano, podobnie jak inne soczewki z rodziny Biofinity, z elastycznego i oddychającego materiału Comifilcon A. Wysoki stopień uwodnienia i przepuszczalności tlenu sprawia, że soczewki są miękkie i idealnie nawilżone. Przekłada się to na wygodę ich noszenia. Soczewki są na tyle bezpieczne dla oczu, że możesz nosić je przez 30 dni w trybie ciągłym (dzień-noc) bez obaw, że uszkodzisz oczy. iLoox Contact Toric doskonale sprawdzą się w przypadku, jeśli Twoje oczy często są suche i podrażnione.

iLoox Professional (MyDay)

Jednodniowe soczewki wykonane z tworzywa Smart Silicone™ gwarantują doskonałą przepuszczalność tlenu. Soczewki iLoox Professional (MyDay) zawierają mniej niż 5% silikonu – mają więc niski moduł Younga i są wyjątkowo miękkie i elastyczne. Dla większej wygody noszenia w soczewkach zastosowano gładką powierzchnię oraz zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu nie odczuwasz soczewek na oczach, bo powieka swobodnie się nad nimi porusza. Dodatkowo soczewki wyposażono w filtry UV, chroniące oczy przed promieniowaniem UVA (blokowanie do 85% promieniowania) i UVB (blokowanie do 96% promieniowania). Soczewka chroni tylko zakryty fragment oka, dlatego nie mogą zastępować okularów przeciwsłonecznych. Soczewki iLoox Professional (MyDay) w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi to dodatkowa ochrona przed szkodliwym priomieniowaniem UV.

Czy chcesz kontynuować?