Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Soczewki iLoox

 

Kupujesz soczewki iLoox? Wypróbuj markowe odpowiedniki swoich soczewek, które znajdziesz w naszym sklepie Szkla.com. Prezentowane poniżej markowe soczewki posiadają takie same właściwości oraz składają się z identycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz listę, gdzie odszukasz markowe odpowiedniki swoich soczewek dostępne w sklepie Szkla.com

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki iLoox Contact iLoox Contact CooperVision Biofinity Kupuję produkt    »
soczewki iLoox Contact Toric iLoox Contact Toric CooperVision Biofinity Toric Kupuję produkt    »
soczewki iLoox Professional iLoox Professional CooperVision MyDay Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek iLoox

Biofinity odpowiadają soczewkom iLoox Contact

Miesięczne soczewki sferyczne Biofinity posiadają te same właściwości co soczewki iLoox Contact. Zostały wyprodukowane z zastosowaniem nowoczesnego materiału Comifilcon A oraz specjalnej technologii nawadniającej Aquaform™. Silikonowo-hydrożelowe soczewki charakteryzują się uwodnieniem na poziomie 48%, dzięki czemu korygują wady wzroku nie podrażniając oczu. Cienkie krawędzie soczewek i elastyczny materiał sprawiają, że na ich powierzchni nie osadzają się złogi białkowe oraz zanieczyszczenia. Nawet pod koniec dnia Twoje oczy wyglądają zdrowo i świeżo. Soczewki zachowują swoje właściwości przez cały okres stosowania. Do ich pielęgnacji używa się specjalnych płynów pielęgnacyjnych.

Biofinity Toric odpowiadają soczewkom iLoox Contact Toric

Jeśli używasz soczewek do korekcji astygmatyzmu, wiesz jak ważne jest to, żeby soczewka stabilnie leżała na oku. Soczewki wyposażono w specjalny system stabilizacji umożliwiający soczewce szybkie dopasowanie się do oka i pozostawanie w jednej pozycji przez cały czas noszenia. Dzięki temu widzisz wyraźnie w każdych warunkach bez względu na to, jak długo masz na sobie soczewki. Biofinity Toric posiadają takie same właściwości jak iLoox Contact Toric. Taki model soczewek został wykonany z elastycznego i oddychającego materiału Comifilcon A. Wysoki stopień uwodnienia i przepuszczalności tlenu sprawiają, że soczewki są miękkie i idealnie nawilżone. Przekłada się to na wygodę ich noszenia. Soczewki są na tyle bezpieczne dla oczu, że możesz nosić je przez 30 dni w trybie ciągłym (dzień-noc) bez obaw, że uszkodzisz oczy. Doskonale sprawdzą się, gdy Twoje oczy są często suche i podrażnione.

MyDay odpowiadają soczewkom iLoox Professional

Jednodniowe soczewki wykonane z tworzywa Smart Silicone™ gwarantują doskonałą przepuszczalność tlenu. Soczewki MyDay oraz ich odpowiednik: iLoox Professional zawierają mniej niż 5% silikonu – mają więc niski moduł Younga i są wyjątkowo miękkie i elastyczne. Dla większej wygody noszenia zastosowano w nich gładką powierzchnię oraz zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie odczuwasz ich na oczach, bo powieka swobodnie się nad nimi porusza. Dodatkowo soczewki wyposażono w filtry UV, chroniące oczy przed promieniowaniem UVA (blokowanie do 85% promieniowania) i UVB (blokowanie do 96% promieniowania). Soczewka chroni tylko zakryty fragment oka, dlatego nie mogą zastępować okularów przeciwsłonecznych. Powyższy model soczewek w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi to dodatkowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?