Skorzystaj z naszej Specjalnej Oferty

Tylko teraz mamy dla Ciebie 6% RABATU!

Wpisz kod*: Skopiuj kod

*Kod aktywny przez 7 dni.

Jesteś tutaj:

Soczewki Daily HD i Ultra HD Aqua

 

Korzystasz z soczewek kontaktowych Daily HD lub Ultra HD Aqua? Co więc powiesz na to, by zamienić je na markowe soczewki kontaktowe, z najlepszymi parametrami i wprost od producentów cenionych na całym świecie? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę, w której z łatwością odszukasz markowy zamiennik dla stosowanych do tej pory soczewek. Wszystkie dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach i z gwarancją bezpiecznej, błyskawicznej wysyłki.

 
  Nazwa soczewki Producent Podobny produkt w Szkla.com Kup w Szkla.com
soczewki Daily HD Daily HD CooperVision Clariti 1 Day Kupuję produkt    »
soczewki Ultra HD Aqua Ultra HD Aqua CooperVision Clariti Elite Kupuję produkt    »
   

Charakterystyka soczewek Daily HD i Ultra HD Aqua

Clariti 1 Day odpowiadają soczewkom Daily HD

soczewki Clariti 1 DayClariti 1 Day to jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe, które stanowią markowy, prestiżowy zamiennik dla soczewek kontaktowych Daily HD. Co wyróżnia je na tle pozostałych produktów? Z pewnością innowacyjna technologia WetLoc™, dzięki której przez dosłownie cały dzień szkła kontaktowe są mocno nawilżone i chronią oczy przed podrażnieniami i zaczerwienieniem, a Ciebie przed dyskomfortem. Clariti 1 Day to także udoskonalona budowa - asferyczny kształt, dzięki któremu kontakt powieki z soczewką został zmniejszony do minimum. To daje jeszcze większy komfort użytkowania i lepsze dopasowanie soczewki do oczu. Bez ryzyka podwijania i wypadania. Clariti 1 Day wzbogacono o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które niczym gąbka pochłaniają blisko 98% szkodliwego promieniowania słonecznego, chroniąc wzrok przed groźnymi chorobami. Szeroki zakres mocy korekcyjnej sprawia, że z Clariti 1 Day szybko i łatwo znajdziesz parę soczewek w pełni dopasowanych do swoich aktualnych potrzeb – zarówno krótko-, jak i dalekowzrocznych.

Czy wiesz, że soczewki kontaktowe Clariti 1 Day dostępne są w kilku wersjach? Dostępne są rozwiązania dla krótko- i dalekowidzów w opakowaniach 30 i 90 sztukowych, dla astygmatyków - Clariti 1 Day Toric w opakowaniu 30 sztukowym, a także dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością) - Clariti 1 Day Multifocal w opakowaniu 30 sztukowym.

Clariti Elite odpowiadają soczewkom Ultra HD Aqua

soczewki Clariti EliteClariti Elite są miesięcznymi soczewkami kontaktowymi, wykonanymi z silikonowo-hydrożelowego materiału, przez jednego z najbardziej cenionych i znanych producentów na rynku: CooperVision. Stanowią świetny, markowy zamiennik dla soczewek Ultra HD Aqua. Oparte na dwóch nowoczesnych technologiach: AquaGen™ oraz Advanced Edge Technology gwarantują najwyższy komfort stosowania. Utrzymują wilgotność przez kilkanaście godzin od aplikacji i perfekcyjnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oczu. Są więc niewyczuwalne, utrzymują się stabilnie w jednej pozycji i nie powodują suchości, podrażnień ani zaczerwienienia. Wzbogacone o filtry UVA i UVB skutecznie chronią wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Z jednej pary soczewek - przy odpowiedniej pielęgnacji - można korzystać przez cały miesiąc. To pozwala zaoszczędzić czas - poświęcany na częste wizyty w salonach optycznych oraz miejsce w szafce - przez wielu przeznaczone na przechowywanie jednodniowych soczewek. Clariti Elite dostępne są zarówno w ujemnych, jak i dodatnich mocach korekcyjnych.

Co otrzymujesz, wybierając markowe zamienniki soczewek kontaktowych?

  • innowacyjne technologie, poprawiające komfort i bezpieczeństwo stosowania,
  • nowoczesne materiały o najlepszych parametrach,
  • strukturę soczewek będącą wynikiem badań i doświadczeń najlepszych specjalistów w branży optycznej,
  • dużą dostępność soczewek.
 
Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach
Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?