W Szkla.com kupisz tanie soczewki kontaktowe renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek online w Polsce, a 97% zamówień na szkła kontaktowe realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!
 
soczewek Bioel
100% polski kapitał
100%
polski kapitał
Ponad 300 000 klientów
Ponad 300 000
zadowoloncyh klientów
15 lat na rynku
15 lat
na rynku
99% klientów polecam sklep Szkla.com
99% klientów
poleca sklep szkla.com

Soczewki Bioel

Soczewki Bioel i odpowiadające im soczewki Biofinity zostały wykonane z materiału Comofilcon A przy użyciu technologii Aquaform. Dzięki unikalnemu tworzywu silikonowo-hydrożelowemu, który zapewnia wysoką przepuszczalność tlenu, soczewki te można nosić bez zdejmowania przez pełen okres użytkowania. Uwodnienie na poziomie 48% gwarantuje długotrwały komfort podczas codziennego ich użytkowania. Dodatkowo jasnoniebieskie zabarwienie soczewek zdecydowanie ułatwia proces zakładania soczewek, co z pewnością jest ważną cechą dla osób rozpoczynających swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Dobierz odpowiedniki soczewek Bioel:

 

Od:74.99 zł (6 szt.)

Biofinity 6 szt.

Od:44.99 zł (3 szt.)

Biofinity 3 szt.

Od:64.99 zł (3 szt.)

Biofinity Toric 3 szt.

Charakterystyka soczewek Bioel oraz ich odpowiedników Biofinity


Soczewki silikonowo-hydrożelowe Bioel i odpowiadające im soczewki Biofinity zapewniają wysoki komfort i ostrość widzenia. Swoją jakość i trwałość zawdzięczają technologii Aquaform. Soczewki w nią wyposażone gwarantują naturalne zwilżanie soczewki, zapewniające komfort i wysoką tlenoprzepuszczalność. Mamy więc do czynienia z "oddychającą" konstrukcją, która zatrzymuje wodę i sprawia, że nasze oczy wyglądają fenomenalnie.

Technologia Aquaform sprawia, że soczewki kontaktowe opierające się o nią znacznie wyróżniają się na tle innych marek. Podczas gdy soczewki konkurencyjne, po kilku godzinach noszenia powodują znaczny dyskomfort, tak soczewki Bioel i Biofinity nie powodują podrażnień. Oczy są cały czas nawilżane, przez co nie spotkamy się z uczuciem "suchego oka". Niewątpliwie za komfort noszenia odpowiada także unikalny silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego wykonane zostały zarówno soczewki Bioel jak i Biofinity.

Dla kogo soczewki Bioel i Biofinity?


Soczewki miesięczne Bioel podobnie jak Biofinity są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników wymagających od soczewek komfortu, doskonałej jakości widzenia oraz wygody w codziennym ich stosowaniu. Osoby z podatnymi na wysychanie oczami mogą bez obaw je nosić, co zawdzięczają bardzo dobrej przepuszczalności tlenu i uwodnieniu. Są również idealne dla alergików i dla osób, u których inne soczewki miesięczne wywołują podrażnienia. Rekomendujemy stosowanie płynu pielęgnacyjnego marki Clean Active dla zapewnienia prawidłowej ochrony soczewek.

Soczewki Biofinity, będące odpowiednikami soczewek Bioel, w naszej ofercie występują w dwóch wielkościach opakowań Biofinity 3 szt. i Biofinity 6 szt. Polecamy także soczewki o poszerzonym zakresie mocy Biofinity XR, które są przeznaczone głównie dla osób, borykających się z większymi wadami wzroku - zarówno krótkowzrocznością, jak i nadwzrocznością. W naszej ofercie dostępna jest również wersja soczewek dla astygmatyków Biofinity Toric, które odpowiadają w pełni cechom soczewek torycznych - Bioel Toric. Biofinity Toric to soczewki kontaktowe dla astygmatyków, służące do korekcji wady dzięki swojej konstrukcji - optymalnej geometrii soczewki torycznej, zapewniającej stabilność i komfort widzenia.