Jesteś tutaj:

PureVision 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki PureVision to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe produkowane przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.
 

Charakterystyka soczewek PureVision:

 

PureVision to miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonane z materiału Balafilcon A. Do stworzenia soczewek PureVision po raz pierwszy wykorzystano AerGel, który równoważy tlen oraz wodę, dostarczając użytkownikowi soczewek wyjątkowej jakości widzenie połączone z olbrzymim komfortem noszenia. AerGel wykorzystano z myślą o osiągnięciu dwóch celów: zniwelowaniu tworzenia się na powierzchni soczewki PureVision osadów białkowych (Powierzchnia Performa), oraz optymalnym nawodnieniu soczewki dla zwiększenia komfortu. Oba założenia doskonale się sprawdziły. PureVision dostarczają oku ponad 5-cio krotnie więcej tlenu niż tradycyjne soczewki (Dk/t=112).

Soczewki PureVision są przeznaczone do miesięcznego stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeśli więc chcą Państwo zakładać soczewki raz w miesiącu, z pewnością będą one idealnym wyborem.

 

Dla kogo soczewki PureVision?

 

Soczewki PureVision zaprojektowano z myślą o osobach, które stawiają na soczewki miesięczne, ale niekoniecznie chcą każdego dnia je pielęgnować, zakładać i zdejmować. Soczewki PureVision można nosić w trybie dziennym, ciągłym lub mieszanym - przez okres 30 dni. Tak więc w zależności od potrzeb można indywidualnie dostosowywać sposób ich używania.
Ponadto, są to soczewki polecane osobom:

  • aktywnym, między 20-30 rokiem życia,
  • poszukującym soczewek wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie.
 

Pielęgnacja soczewek:

 
W soczewkach PureVision fantastyczne jest to, że nie wymagają one żadnej pielęgnacji - pod warunkiem, że stosowane są w trybie ciągłym. W innym razie, po ich zdjęciu konieczne jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.
 

Soczewki PureVision dostępne są także w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.17/5 na podstawie 77 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Wg mnie najlepsze soczewki. Bardzo łatwo się je zakłada, długo utrzymują wilgotność i można w nich nawet spać. Próbowałam już wielu różnych, ale zawsze wracałam do tych. Nie ma lepszych :)
Bardzo łatwo się je zakłada. Komfortowe. Polecam :)
Genialne i najlepsze:) Nie męczą oczu, noszone w trybie ciągłym zmniejszają do minimum podrażnienie oka. Nawet codzienny makijaż i demakijaż nie wpływa na komfort noszenia . Polecam :)
Najlepsze
Najlepsze soczewki!!!
Moim zdaniem najlepsze soczewki na rynku. Rzadko zdarza mi sie je wyjmowac do czyszczenia, nosze je caly miesiac, czasem tylko zakraplajac oczy. Nie widze roznicy miedzy tym "modelem", a PureVision 2HD, ktore tez sa super. Polecam, chociaz wiem, ze nie nadaja sie do kazdych oczu. Jakby sie dalo wystawilabym 6/5 :)
Soczewki zakładają się łatwo, są nieco twardsze niż zwykłe soczewki, ale nie odczuwa się dyskomfortu w trakcie ich noszenia. Jak dla mnie, przynajmniej po pierwszym dniu użytkowania są b. dobre, od razu czuć różnicę jeśli chodzi o dostęp tlenu do oka. Godne polecenia.
Kupuje te soczewki od dłuższego czasu dla mnie nie ma lepszych.
Pół roku kupowałam PureVision. Na początku byłam zadowolona - niska cena i dobra jakość widzenia. Niestety potem coś zaczęło dziać się z soczewkami (zaczęły mi się zsuwać z oka). Nic nie dało wyjmowanie i nawilżanie na noc. Soczewki nie były przenoszone. Stało się tak z 3 różnymi soczewkami. Po tym zrezygnowałam. Dodam, że przy soczewkach innych firm nie ma takiego problemu, odpada też opcja złego zakładania - soczewki noszę 10 lat.
Dla mnie nie ma lepszych. Wprawdzie ściągam na noc nie wyobrażam sobie spać w nich i robić w nich demakijażu oczu sprawdzają się jednak najlepiej ze wszystkich. Dostałam ostatnio do sprawdzenia ACUVUE beznadziejne miękkie ciężko się zakładało po ok godz od założenia oczy zachodziły mgłą i czułam wieczne uczucie zmęczenia, oczy były zaczerwienione. Wiadomo, że nie dla każdego te się sprawdzą ja jednak polecam w 100%. Sklep oczywiście tez godny polecenia i zaufania. Zawsze wszystko na 6 z plusem :)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?