Jesteś tutaj:

PureVision 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Pośpiech, stres, brak czasu i wiele godzin spędzonych podczas pracy przed komputerem - na to wszystko narażony jest współczesny człowiek. Z tego powodu producenci soczewek kontaktowych prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, które nawet w takich warunkach pozwolą użytkownikowi soczewek cieszyć się komfortem. Soczewki PureVision to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe produkowane przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb. Bausch & Lomb to jeden z najszerzej znanych producentów soczewek kontaktowych. Firma stworzona w 1953 roku przez dwóch Niemców, Johna Jacoba Bauscha i Henry'ego Lomba, do dziś cieszy się szacunkiem klientów i renomą prestiżowego producenta nie tylko soczewek, ale też sprzętu medycznego
 

Charakterystyka soczewek PureVision:

 

Miesięczne sferyczne soczewki kontaktowe PureVision, wyprodukowane przez Bausch & Lomb, to doskonałe połączenie zrównoważonych proporcji wody i tlenu. Stworzone zostały z silikonowo-hydrożelowego materiału BalaFilcon A, który, po raz pierwszy, wzbogacono dodając AerGel. To właśnie ten składnik odpowiada za właściwe nawodnienie i utlenienie soczewek, niezbędne dla komfortu i dobrego samopoczucia użytkownika.

Dobra jakość widzenia to coś, na co zasługuje każdy. Często jednak okulary korekcyjne utrudniają nam aktywny tryb życia, wykonywanie pewnych sportów, czy, chociażby, noszenie modnych okularów chroniących przed promieniami słonecznymi. Ten problem rozwiązują soczewki kontaktowe. Niestety, jeśli są źle dobrane, mogą powodować dyskomfort i trudności w zapomnieniu o tym, że się je nosi. Z takimi problemami borykają się zwłaszcza osoby, których praca obejmuje wielogodzinne wpatrywanie się w monitor komputera oraz osoby z szybko przesuszającymi się oczami.

Miesięczne soczewki sferyczne PureVision gwarantują nie tylko wyraźne widzenie ale też komfort noszenia. Połączenie tych dwóch czynników wpływa na to, że wielu klientów decyduje się na to rozwiązanie i z powodzeniem stosuje je przez długi czas. W soczewkach PureVision do minimum ograniczono możliwość tworzenia się na powierzchni osadów białkowych. Ten niesamowity projekt umożliwia doskonałe utlenienie - soczewki te dostarczają aż 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne, a wyraża to współczynnik Dk/t, który w tym przypadku równy jest 112.  


Dla kogo soczewki PureVision?

 

Rozwiązanie przeznaczone jest dla osób, którym zależy na tym, aby używać soczewek miesięcznych, ale nie chcą one każdego dnia poświęcać swojego czasu na ich zakładanie, zdejmowanie oraz pielęgnowanie. Soczewki PureVision nosić można przez okres trzydziestu dni, i to w różnych trybach: dziennym, ciągłym lub mieszanym. Wszystko zależy więc od indywidualnych predyspozycji i potrzeb. Soczewki polecane są osobom między 20 a 30 rokiem życia, którym zależy na wybraniu wysokiej jakości rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

 

Pielęgnacja soczewek:

 
Jeśli decydujemy się na tryb ciągły noszenia soczewek, nie musimy poddawać ich żadnej pielęgnacji. To niewątpliwie doskonała opcja dla każdej osoby, żyjącej w pośpiechu lub często podróżującej - w podróży bowiem zmienianie soczewek, ich pielęgnacja, dbanie o pojemniczek i płyn może stać się uciążliwym, zabierającym czas obowiązkiem. Z soczewkami PureVision możesz sobie tego oszczędzić!

Jeśli nie potrzebujemy nosić soczewek w trybie ciągłym, po ich zdjęciu z oka, poleca się wyczyszczenie soczewek z pomocą specjalnego płynu, a następnie włożenie ich do pojemniczka wypełnionego płynem na przynajmniej kilka godzin. Do pielęgnacji soczewek PureVision warto użyć płynu z serii Clean Active, niemniej nasza oferta obejmuje szeroki wybór różnorodnych płynów, które pomogą ci utrzymać soczewki w idealnym stanie.
 

Soczewki PureVision dostępne są także w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.17/5 na podstawie 77 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Wg mnie najlepsze soczewki. Bardzo łatwo się je zakłada, długo utrzymują wilgotność i można w nich nawet spać. Próbowałam już wielu różnych, ale zawsze wracałam do tych. Nie ma lepszych :)
Bardzo łatwo się je zakłada. Komfortowe. Polecam :)
Genialne i najlepsze:) Nie męczą oczu, noszone w trybie ciągłym zmniejszają do minimum podrażnienie oka. Nawet codzienny makijaż i demakijaż nie wpływa na komfort noszenia . Polecam :)
Najlepsze
Najlepsze soczewki!!!
Moim zdaniem najlepsze soczewki na rynku. Rzadko zdarza mi sie je wyjmowac do czyszczenia, nosze je caly miesiac, czasem tylko zakraplajac oczy. Nie widze roznicy miedzy tym "modelem", a PureVision 2HD, ktore tez sa super. Polecam, chociaz wiem, ze nie nadaja sie do kazdych oczu. Jakby sie dalo wystawilabym 6/5 :)
Soczewki zakładają się łatwo, są nieco twardsze niż zwykłe soczewki, ale nie odczuwa się dyskomfortu w trakcie ich noszenia. Jak dla mnie, przynajmniej po pierwszym dniu użytkowania są b. dobre, od razu czuć różnicę jeśli chodzi o dostęp tlenu do oka. Godne polecenia.
Kupuje te soczewki od dłuższego czasu dla mnie nie ma lepszych.
Pół roku kupowałam PureVision. Na początku byłam zadowolona - niska cena i dobra jakość widzenia. Niestety potem coś zaczęło dziać się z soczewkami (zaczęły mi się zsuwać z oka). Nic nie dało wyjmowanie i nawilżanie na noc. Soczewki nie były przenoszone. Stało się tak z 3 różnymi soczewkami. Po tym zrezygnowałam. Dodam, że przy soczewkach innych firm nie ma takiego problemu, odpada też opcja złego zakładania - soczewki noszę 10 lat.
Dla mnie nie ma lepszych. Wprawdzie ściągam na noc nie wyobrażam sobie spać w nich i robić w nich demakijażu oczu sprawdzają się jednak najlepiej ze wszystkich. Dostałam ostatnio do sprawdzenia ACUVUE beznadziejne miękkie ciężko się zakładało po ok godz od założenia oczy zachodziły mgłą i czułam wieczne uczucie zmęczenia, oczy były zaczerwienione. Wiadomo, że nie dla każdego te się sprawdzą ja jednak polecam w 100%. Sklep oczywiście tez godny polecenia i zaufania. Zawsze wszystko na 6 z plusem :)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?