Jesteś tutaj:

SofLens 59 - 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie renomowanej firmy z branży optycznej - Bausch & Lomb.
 

Charakterystyka soczewek Soflens 59:


Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości produkt, przeznaczony dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Szkła kontaktowe od Bausch & Lomb przeznaczone są do miesięcznego stosowania. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów - dzięki czemu ich powierzchnia jest wysoce odporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych oraz na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort użytkowania jest bardzo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wykonano soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), zapewniają bardzo wysoki komfort noszenia soczewek oraz utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia podczas noszenia szkieł kontaktowych. Ponadto produkt charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki czemu pole widzenia jest jak najbardziej czyste oraz niczym niezmącone, a widoczność bardzo ostra i wyraźna.

W soczewkach Soflens 59 zastosowano także nowoczesną technologię UniFit zapewniającą równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz bardzo łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce oraz pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia oraz nadmiernej suchości oka, czy też podrażnień. Ponadto produkt dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jest w stanie bardzo szybko i precyzyjnie dopasować się do kształtu oraz rozmiaru oka.

Zalety soczewek Soflens 59:

  • Komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania na najwyższym poziomie;
  • Bardzo wysoka odporność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych oraz powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów;
  • Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia;
  • Nie powoduje - bardzo często spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia;
  • Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia, że produkt jest ekonomiczny oraz oszczędny.


Dla kogo soczewki Soflens 59?


Produkt dedykowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność oraz nadwzroczność oraz dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenowo ofercie. Ponadto soczewki zalecane są dla osób, które:
  • posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie użytkowania soczewek kontaktowych;
  • aktywnych, uprawiających sport oraz kochających duże dawki ruchu;
  • wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej wymiany, aniżeli szkła jednodniowe.
 

Pielęgnacja soczewek:


Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to produkt miesięczny do dziennego użytku - należy otoczyć je szczególną higieną oraz pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji oraz przechowywania szkieł kontaktowych. Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź też każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu.
 

Soczewki dostępne są również w promocyjnym opakowaniu:

 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.56/5 na podstawie 61 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Zdecydowanie polecam, próbowałam kilku różnych rodzajów i firm i co do tych soczewek nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jedyne zastrzeżenie to że zaczynam odczuwać je na oku szybciej niż po upływie miesiąca. Poza tym polecam :)
Używam od lat i bardzo sobie cenię - zazwyczaj zaczynam odczuwać dyskomfort na długo po upływie miesiąca od pierwszego założenia, dzięki czemu starczają mi na znacznie dłużej niż sugeruje to pudełko.
Soczewki te noszę od 5 lat, z krótkimi epizodami na próby innych firm (niektóre dostawałam gratis do zamówienia) jednak zawsze wracam do Soflensów. Zawsze też zamawiam w tym sklepie bo jest on rewelacyjny, obsługa miła, kompetentna, przesyłka błyskawiczna, zawsze wiem na jakim etapie realizacji jest zamówienie - cóż chcieć więcej - zawsze jestem w 100% zadowolona :)
Używam ich od 7lat. Są świetne, nic nie trzeba dodatkowo nawilżać, bardzo wygodne, cena super. Nie zamieniłabym na żadne inne!
Korzystam z tych soczewek już ponad rok :) polecam.
Są świetne,lubię je a cena jest rewelacyjna.
Kupiłam te soczewki jako moje pierwsze dodam że jestem dalekowidzem na 5 ... jedyny problem dla mnie to brak wyczucia co do prawej czy lewej strony soczewki jest bardzo cieniutka i elastyczna co być może jest plusem ale tego jeszcze nie wiem:)
bardzo dobre soczewki, używam je od długiego czasu i nigdy nie miałam z nimi problemów. jedyną wadą jest to, że pod koniec dnia trzeba je nawilżyć. poza tym wystawiam 5.
Soczewki Soflens 59 to moje pierwsze soczewki i pomimo tego, że próbowałam juz kilku innych, zawsze wracam do nich. Soczewki Soflens 59 to komfort i świetna cena. Czego chcieć więcej

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?