Jesteś tutaj:

AquaView Moist 2 weeks 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki AquaView Moist 2 weeks to dwutygodniowe soczewki kontaktowe stworzone do korygowania krótkowzroczności lub dalekowzroczności.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Moist 2 weeks:


AquaView Moist 2 weeks to dwutygodniowe soczewki, które doskonale blokują promienie ultrafioletowe. Dzięki błękitnemu zabarwieniu są bardzo łatwe w użyciu, a ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste. Materiał, z którego wykonane są AquaView Moist 2 weeks to Hioxifilcon A, wspomaga on gromadzenie się wody na powierzchni rogówki oraz zmniejsza tarcie oka. Dzięki swoim nawadniającym właściwościom soczewki AquaView Moist 2 weeks nie wysychają, a użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. 

Materiał Hioxifilcon A doskonale współgra z wysokim stopniem uwodnienia soczewki, który sięga poziomu 55%, a utrzymanie ciągłego nawilżenia oka, czyni z nich soczewki, które gwarantują doskonały komfort przez cały okres ich stosowania. Współczynnik Dk/t wynosi 25. Dodatkowo soczewki AquaView Moist 2 weeks zostały wyposażone w filtry UV, dzięki którym chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA (85%) oraz UVB (40%).
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki AquaView Moist 2 weeks wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.
 

Soczewki dostępne są również w sprzedaży na sztuki:

 
Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!
Soczewki AquaView Moist 6 szt. należą do Programu ochronnego Szkla.com!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Szkla.com znajdziesz klikając tutaj.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent INTEROJO
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki noszę od niedawna i szukam jeszcze właściwych dla siebie. Te są faworytem do zostania jedynymi. Już mam mały zapas żeby mieć pewność, że kiedy inne nie spasują, to te będę miał pod ręką. Miękkie, dobrze się zakładają i układają, nie czuć ich/nie schną nawet po 10 godzinach pracy.
Polubiłam je od pierwszego założenia :) Są miękkie i cieniutkie, nie mam problemu z zakładanie, nie zsuwają się, a obraz jest wyraźny. Warto przetestować.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?