Jesteś tutaj:

Air Optix Plus HydraGlyde 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Alcon® Vision Care. Producent ten od ponad 50 lat, dba nie tylko o innowacyjność, ale także o poprawę jakości widzenia swoich klientów.

 

Charakterystyka soczewek Air Optix Plus HydraGlyde:


Air Optix Plus HydraGlyde to jednodniowe soczewki kontaktowe, które zostały wykonane z materiału o wysokich właściwościach oddychających. W wyniku zastosowanej technologii, soczewka jest w ciągłej, regularnej i optymalnej przepustowości tlenu. Dzięki wysokim parametrom bezpośrednio do soczewki dostaje się tlen, co wpływa na zdrowie i kolor oczu.
Są to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe łączące w sobie cechy dwóch zaawansowanych technologii, SmartShield Technology and HydraGlyde oraz Moisture Matrix. Wykorzystanie dwóch, profesjonalnych technologii stwarza możliwość utrzymania długotrwałego poziomu wilgotności na powierzchni oka. W aspekcie technologii ochronnej SmartShield - zapewnia ona ochronną warstwę wilgoci. Wpływa to na zabezpieczenia oka przez podrażnieniami oraz osadami, które mogą gromadzić się na soczewkach w czasie noszenia. Natomiast technologia HydraGlyde Moisture Matrix gwarantuje nawilżenie soczewki przez cały dzień. Przekłada się to na poziom dotlenienia oka oraz na uniknięcie efektu suchego oka.
Air Optix Plus HydraGlyde to pierwsze soczewki kontaktowe oparte na technologii HydraGlyde Moisture Matrix, zaprojektowanej w taki sposób, aby uwodnienie powierzchni soczewki utrzymywało się w trakcie całego dnia. Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde zapewniają nawet 5 razy wyższą przepuszczalność tlenu Dk/t niż w przypadku standardowych soczewek hydrożelowych. Nowoczesna technologia SmartShield gwarantuje ochronę przed zanieczyszczeniami, wspomaga ochronę soczewki przed zanieczyszczeniami, np. resztkami kosmetyków i kremów do rąk. Poza tym jest trwała i nirozerwalnie połączona z soczewką.
 

Zalety soczewek Air Optix Plus HydraGlyde:

 
 • wysoki poziom nawilżenia i dotlenienia oczu,
 • gwarancja zdrowych oczu - bez przekrwienia,
 • gałki oczne wyglądają zdrowo i świeżo,
 • możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłużonym do 6 dni i nocy,
 • powierzchnia oka jest lepiej nawilżona,
 • warstwa ochronna soczewki zwiększa odporność na gromadzenie się osadów i lipidów,
 • wysokie parametry przepuszczalności tlenu,
 • wyższe o ponad 50% nawilżenie soczewki, nawet po 16 godzinach noszenia,
 • lekka i cienka struktura soczewki zapewnia łatwość i szybkość zakładania,
 • nie wywołują reakcji alergicznych - tzn. uczucia swędzenia, pieczenia czy podrażnienia,
 • codzienna wymiana soczewek zapewnia odpowiednią korekcję oka,
 • gwarancja wysokiej jakości z niską ceną.
 

Korzyści noszenia Air Optix Plus HydraGlyde:

  Technologia SmartShield zapewnia jednodniowym soczewkom Air Optix Plus HydraGlade warstwę ochronną przed gromadzeniem złogów, takich jak białka i lipidy, które są naturalnymi substancjami znajdującymi się w łzach. Co więcej, zastosowana technologia pomaga ochronić oko przed działaniem substancji stosowanych codziennie podczas pielęgnacji twarzy, a więc toników, kremów czy żeli oczyszczających. Druga, wykorzystana technologia HydraGlyde gwarantuje wysoki komfort noszenia, pozwalający na uniknięcie podrażnień, suchości oka czy zaczerwienienia. Silikonowo-hydrożelowa struktura soczewki odpowiednio nawilża i nawadnia strukturę oka. Po części wpływa na utrzymanie wilgoci na powierzchni soczewki, aby soczewki były nawadniane przez cały dzień.
 • Air Optix plus HydraGlyde utrzymują wysokie nawilżenie nawet po 16 godzinach noszenia;
 • W porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku optycznym, zapewniają lepszą wilgotność;
 • Szeroka gama wyboru mocy soczewek od -12.00 do +8.00 Dioptrii pozwala na skorzystanie z oferty praktycznie przez każdego pacjenta.

Specyfikacja:

 
Materiał: Lotrafilcon B
Skład: Silikonowo-hydrożelowe
Związki nawilżające: Formuła HydraGlyde Moisture Matrix
Zabarwienie: Jasnoniebieskie na całej powierzchni
Dk/t (@-3,00 D): 138
Uwodnienie: 33%
Krzywizna bazowa BC: 8,6 mm
Średnica: 14,2 mm
Moce sferyczne: od +6,00 do -8,00 co 0,25
od -8,50 do -12,00 co 0,50
Grubość centralna: 0,08 @ -3,00 D
Tryb noszenia: Tryb dzienny lub przedłużony do 6 nocy
Tryb wymiany: Miesięczny
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ALCON
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.67/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
dla mnie soczewki rewelacyjne nie odczuwam ze mam je idealnie dopasowane nawet po całym dniu wszystko super zwłaszcza przy mojej wadzie a różnica jest spora bo jedno około,1,75 a drugie 5,5.a już kilka firm wypróbowałam i te są najlepsze i oczywiście je polecam .
Na moich oczach sprawują się nieźle, choć do końca jednak nie jestem zadowolona... po kilku godzinach noszenia odczuwam suchość oka :(
Polecam te soczewki.Są lekkie i dobrze nawilżone.Oraz co ważne w moim przypadku: posiadają ZNACZNIK który mi osobiście jest potrzebny ponieważ mam problemy z zakładaniem :)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?