Jesteś tutaj:

Proclear Multifocal Toric typ N 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Proclear Multifocal Toric to hydrożelowe dzienne soczewki kontaktowe będące jedynymi miesięcznymi soczewkami na rynku, które przeznaczone są dla użytkowników zmagających się z problemem astygmatyzmu (czyli zaburzeniami powodującymi zniekształcenia obrazu), a także prezbiopii, która stanowi część naturalnego procesu starzenia się i dotyka większość ludzi po 45 roku życia.
 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal Toric:

 
Soczewki Proclear Multifocal Toric są kompatybilne z ludzkim okiem, a zatem nie powodują powstawania odczynów alergicznych oraz są naturalnie odporne na wyschnięcie. Wykonane zostały z materiału Omafilcon B i posiadają 62% zawartości wody.

Na tle innych soczewek wyróżnia je fakt, że przeciwdziałają przesuszaniu się rogówki w trakcie użytkowania, a po całodziennym, 12-godzinnym noszeniu utrzymują poziom jej nawilżenia na poziomie 96%. Zapewniło im to pozytywną opinię amerykańskiej agencji FDA, w której stwierdzono, że soczewki te zwiększają komfort użytkowania u osób cierpiących na problemy spowodowane przesuszającymi się gałkami ocznymi. Efekt ten osiągnięty został dzięki zaimplementowaniu technologii PC Technology™, opierającej się na zastosowaniu materiałów wysoce biozgodnych z ludzkim organizmem do tego stopnia, że imitują one substancje naturalnie przez niego produkowane. W ten sposób proces wiązania cząsteczek wody jest efektywniejszy i wzmaga skuteczność działania nawilżającego soczewek. Jedna para starcza na pełny miesiąc użytkowania.
 

Zalety soczewek Proclear Multifocal Toric:

 
Soczewki Proclear Multifocal Toric zapewniają użytkownikowi poprawę ostrości obuocznego widzenia w dużym zakresie mocy (od -20,0 do +20,0 co 0,5 lub 0,25 D) oraz na wszystkie dystanse. Są to zatem szkła kontaktowe, które wspierają zarówno oko dominujące, jak i niedominujące. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w procesie produkcyjnym technologii Balanced Progressive™ zaprojektowanej przez firmę CooperVision. Te unikatowe zdolności soczewek, które osiągane są poprzez wbudowanie w nie dwóch odmiennych konstrukcji optycznych, pozwalają na widzenie bliskie, dalekie oraz pośrednie, co czyni je soczewkami progresywnymi. W ten sposób możliwe jest obserwowanie obiektów położonych w większej odległości oraz wygodne oglądanie trzymanego w ręce zdjęcia bez konieczności wytężania wzroku.

Wysoka zawartość wody wpływa również na ich wieloogniskowość, ponieważ zamknięte w hydrożelu cząsteczki wody posiadają właściwości optyczne. Ta starannie zbudowana całość pozwoliła firmie CooperVision na uzyskanie wielu stref korekcji, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Sama geometria soczewek również jest nie bez znaczenia, ponieważ osoby mające problemy z astygmatyzmem wymagają szkieł kontaktowych o różnych mocach skupiających lub rozpraszających w rozmaitych punktach. Aby zapewnić pozostanie soczewki we właściwym miejscu gałki ocznej przez cały okres użytkowania, konieczne jest ustabilizowanie soczewki poprzez optymalne rozmieszczenie balastu, przy zachowaniu takiej samej grubości w całym przekroju. Proclear Multifocal Toric są soczewkami o niezwykle jednolitej i niedrażniącej powierzchni oraz wysokiej precyzji wykonania, dzięki czemu nie zsuwają się podczas noszenia i zapewniają szybką, wygodną aplikację.
 

Pełna specyfikacja:

 
Materiał: Omafilcon B
Zakres mocy: od -20,00 do -7,00 (co 0,5D)
od -6,50 do +6,50 (co 0,25D)
od +7,00 do +20,00 (co 0,50D)
Moce cylindrów od -5,75 do -0,75 (co 0,50D)
Osie od 5' do 180' (co 5')
Addycja od +1,00 do +4,00 (co 0,50D)
Promień krzywizny: 8,4 mm i 8,8 mm
Średnica: 14,4 mm
Zawartość wody: 62%
Tryb noszenia: Dzienny
Konstrukcja soczewka N, soczewka D
 

Soczewki Proclear Multifocal Toric dla oka dominującego:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne progresywne
Producent COOPER VISION
Moc -20,00 do +20,00
Krzywizna 8,4; 8,8
Średnica 14,4
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?