Jesteś tutaj:

Proclear Sphere RX 1 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki roczne, oferowane przez CooperVision, jednego z cieszących się największym prestiżem producenta, to komfortowe rozwiązanie, którym cieszyć się można aż przez okres jednego roku!

 

Charakterystyka soczewek Proclear Sphere RX:


Wybór soczewek kontaktowych decyduje nie tylko o tym, jak ostro będziemy widzieć, ale również o tym, jakim poziomem komfortu będziemy cieszyć się na co dzień. Rozwiązania, które zbyt szybko się przesuszają męczą oczy i są przyczyną odczuwalnego dyskomfortu, mogącego skutecznie pozbawić nas przyjemności z pracy i z wolnego czasu.

W soczewkach Proclear Sphere RX zastosowano nowoczesny materiał Omafilcon A, charakteryzujący się wysokim poziomie nawodnienia, sięgającym 59%. Wykorzystano tutaj również technologię PC, dzięki której soczewka upodabnia się do komórek oka. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu użyciu substancji fosforylocholiny. Nawodnienie oraz budowa soczewki, idealnie dopasowująca się do ludzkiego oka decydują o tym, że użytkownicy Proclear Sphere RX przez cały dzień mogą cieszyć się nieprzerwaną wygodą.
 

Zalety soczewek Proclear Sphere RX:

Warto podkreślić, że CooperVision jako jeden z nielicznych oferuje soczewkę charakteryzującą  się dużą rozpiętością parametrów - użytkownicy mogą dobrać średnicę w przedziale od 12.0 do 17.0 mm. Szeroki wybór dotyczy również krzywizny BC, która dostępna jest w przedziale od 6.5 mm do 10.5 mm. Dzięki temu z łatwością można znaleźć takie soczewki, które najlepiej pasować będą do oka i co za tym idzie, przyniosą użytkownikowi najwyższy komfort.

Roczne hydrożelowe soczewki Proclear Sphere RX, dzięki wykorzystanym materiałom, posiadają wysoką odporność na wysychanie.To nowoczesne rozwiązanie sprawi, że jego użytkownik będzie mógł cieszyć się doskonałą ostrością widzianego obrazu. Dzięki szerokiemu zakresowi parametrów (średnica i promień krzywizny dostępne co 0,1 mm), idealnie dopasowują się do ludzkiego oka. Soczewka jest w stanie przez cały dzień noszenia utrzymać aż 96% początkowego nawilżenia. Z tego powodu nawet po wielu godzinach noszenia soczewek, użytkownik Proclear Sphere RX nie musi zmagać się z dyskomfortem.

Łatwość użycia, doskonała korekcja wady wzroku i wydłużony komfort to czynniki, które sprawiły, że wielu użytkowników wybrało soczewki Proclear Sphere RX, a później zdecydowało się przy tym wyborze pozostać.
 

Specyfikacja:

 
Zakres mocy:
od -35,00 do -21,00D (co 1,00D)
od -20,00 do -10,50D (co 0,50D)
od -10,00 do +10,00D (co 0,25D)
od +10,50 do +20,00D (co 0,50D)
od +21,00 do +35,00D (co 1,00D)
Promień krzywizny:  od 6,5 do 10,5 (co 0,1 mm)
Średnica:                od 12 do 17 (co 0,1 mm)
Zawartość wody:     59%
Dk/t:                      36
Tryb noszenia: dzienny
                                         
Przeznaczenie:
Roczne hydrożelowe

Cechy:
  • naturalnie odporne na wysychanie
  • biokompatybilne z okiem
  • bardzo szeroki zakres parametrów

Korzyści:
  • zapewniają wspaniałą ostrość widzenia
  • utrzymują 96% początkowego nawilżenia przez cały dzień
  • promień krzywizny i średnica dostępne co 0,1 mm

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki roczne
Producent COOPER VISION
Moc -35,00 do +35,00
Krzywizna 6,5 do 10,5 (co 0,10)
Średnica 12,0 do 17,0 (co 0,10)
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Szybka dostawa ( krótsza niż zakładana w opisie) Polecam Zwłaszcza soczewki o tak dużej mocy, które sprawdzają się perfekcyjnie w życiu codziennym.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?