Jesteś tutaj:

Clariti Toric 3 szt. NOWOŚĆ!

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Clariti Toric to miesięczne astygmatyczne soczewki kontaktowe, które ma do zaoferowania firma Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Clariti Toric:


Clariti Toric posiadają strukturę silikonowo-hydrożelową. Tego typu budowa wpływa na lepszy przepływ tlenu do rogówki. Asferyczna powierzchnia tylnej krawędzi zapewnia optymalne dopasowanie i wycentrowanie. Do ich produkcji użyto dodatkowo unikalnej technologii Advanced Edge Technology™, dzięki czemu soczewki te posiadają niebywale cienką krawędź. To dodatkowo wpływa na wysoki komfort użytkowania ze względu na mniejszą wyczuwalność. Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Soczewki Clariti Toric doskonale dopasują się do każdych potrzeb i stylu życia oraz sprawią, że oczy pozostaną przejrzyste i zdrowe przez cały miesiąc!

 

Dla kogo soczewki Clariti Toric:


Clariti Toric to soczewki stworzone dla osób z astygmatyzmem, ceniących sobie równowagę między komfortem noszenia a zdrowiem oczu. Zaleca się je przede wszystkim osobom, które: 

 

  • skarżą się na dyskomfort przy stosowaniu innych soczewek astygmatycznych,
  • zmagają się z problemem zaczerwienionych, podrażnionych oczu,
  • chcą używać miesięczne soczewki toryczne,
  • oczekują od soczewek najwyższego komfortu, przy zachowaniu maksymalnie wysokiej jakości widzenia.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Clariti Toric są soczewkami miesięcznymi w trybie noszenia dziennego, zatem pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Clariti polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent COOPER VISION
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jestem bardzo zadowolona z tych soczewek. Przede wszystkim nie czuję dyskomfortu przy ich ściąganiu. Z początkiem czuć je, ale z czasem oko się przyzwyczaja. Bardzo mnie cieszy, że mają idealne parametry- takie, jak potrzebuję :)
BARDZO CIENKIE I FAJNE SOCZEWKI. W OGÓLE ICH NIE CZUĆ NA OKU. POLECAM DLA OSÓB Z WRAŻLIWYMI OCZAMI. OSTROŚĆ W SOCZEWKACH BARDZO DOBRA.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?