Jesteś tutaj:

Clariti Elite 3 szt.

+ soczewka GRATIS!

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Do każdego opakowania soczewek Clariti Elite 3 szt. soczewkę AquaView Monthly 1 szt.* otrzymasz GRATIS!

* W przypadku braku gratisowych soczewek AquaView Monthly, Klient otrzymuje zestaw podróżny GRATIS!

 

Clariti Elite to miesięczne soczewki kontaktowe firmy Cooper Vision przeznaczone dla krótko i dalekowidzów.

 

Charakterystyka soczewek Clariti Elite:


Clariti Elite wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, dzięki któremu soczewki te zapewniają doskonały dopływ tlenu do oczu. Ponadto podczas procesu produkcji zostały użyte technologie AquaGen™ oraz Advanced Edge Technology. Pierwsza odpowiada za ciągłe nawilżenie soczewek podczas noszenia, natomiast druga - za niezwykle cienką krawędź tych soczewek. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że soczewka jest praktycznie niewyczuwalna i daje pełny komfort.

Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Soczewki Clariti Elite doskonale dopasują się do każdych potrzeb i stylu życia oraz sprawią, że oczy pozostaną przejrzyste i zdrowe przez cały miesiąc.

 

 

Dla kogo soczewki Clariti Elite:

 

Clariti Elite to soczewki stworzone z myślą o osobach ceniących sobie równowagę między komfortem noszenia a zdrowiem oczu.

Zaleca się je osobom, które:

  • zmagają się z zaburzeniami filmu łzowego (soczewki dzięki technologii AquaGen™ charakteryzują się bowiem wysokim nawodnieniem stale utrzymującym się podczas noszenia),
  • oczekują od soczewek najwyższego komfortu, przy zachowaniu maksymalnie wysokiej jakości widzenia.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Clariti Elite są soczewkami miesięcznymi w trybie noszenia dziennego, zatem pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Clariti polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -10.00 do +8.00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Używam tych soczewek od roku i w mojej opinii nie mają sobie równych. W ciągu dnia zapominam, że mam je na sobie, oczy nie wysychają, nie pieką, nie dzieje się nic niepokojącego. Ostrość obrazu rewelacyjna. Zdarza się, że mam je na sobie nawet kilkanaście godzin i w dalszym ciągu oczy się nie męczą. Zdarzyło mi się nosić je prawie pełną dobę i tylko wtedy na koniec pojawił się lekki dyskomfort, który zapewne związany był również z wielkim zmęczeniem. Z czystym sercem polecam!
Po miesiącu użytkowania tych soczewek z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić: rewelacja. Ostrość super, oczy nie pieką, nie wysychają. Wypadają lepiej niż moje dotychczasowe biofinity. Dłużej utrzymują nawodnienie oka.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?