Jesteś tutaj:

Zestaw czyszczący Kaczuszka (USB)

Zestaw czyszczący do soczewek Kaczuszka to perfekcyjne połączenie wysokiej dbałości o higienę z niekwestionowanym komfortem użytkowania. Pudełeczko pełni podwójną rolę - można w nim przechowywać soczewki i jednocześnie skutecznie je oczyścić.


Charakterystyka zestawu czyszczącego Kaczuszka z USB


Zestaw czyszczący Kaczuszka z USB został wykonany z bezpiecznego i łatwego w utrzymaniu czystości tworzywa ABS. W podwójnym futerale znajduje się miejsce do przechowywania soczewek oraz specjalna pęseta z silikonowymi końcówkami, które ułatwiają bezpieczne wyciąganie i wkładanie soczewek. Dodatkowa funkcja zestawu Kaczuszka to możliwość delikatnego, ale w pełni skutecznego czyszczenia soczewek kontaktowych poprzez odpowiednie wibracje po włączeniu pojemnika. Prezentowany zestaw jest wyposażony w łącze USB oraz baterie pozwalające na uruchomienie go niemal w każdym miejscu i każdej sytuacji. Idealny zarówno w domowym użytkowaniu, jak i w podróży. Przypadnie do gustu szczególnie młodszym użytkownikom, niemniej spełni oczekiwania także osób dorosłych. Przed pierwszym użyciem zestaw należy umyć.

Praktyczny i wygodny zestaw do czyszczenia i przechowywania soczewek. Zawiera pojemniczek na soczewki oraz pęsetę z silikonowymi końcówkami. Zestaw po uruchomieniu wibruje powodując lepsze oczyszczenie soczewek z osadów. Możliwość uruchomienia za pomocą łącza USB lub baterii. Kabel USB w zestawie.

(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?