Jesteś tutaj:

Miru 1month 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Miru 1month to miesięczne soczewki kontaktowe firmy Menicon, japońskiego producenta soczewek o wysokiej renomie.

 

Charakterystyka soczewek Miru 1month:


Miru 1month to soczewki kontaktowe wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału, Asmofilcon A. Miru 1month charakteryzuje bardzo wysoki poziom przepuszczalności tlenu, współczynnik Dk/t wynosi 161. Zastosowanie zaawansowanej technologii MeniSilkTM umożliwia przepływ tlenu przez całą soczewkę zapewniając oku odpowiednie dotlenienie oraz dodatkowe nawilżenie.

W celu uzyskania najbardziej zaawansowanych soczewek silikonowo-hydrożelowych, firma Menicon wykorzystała do ich produkcji innowacyjną powłokę NanoglossTM . Dzięki niej powierzchnia Miru 1month jest bardziej gładka w porównaniu do soczewek innych producentów. Wpływa to bezpośrednio na redukcję osadów bakteryjnych oraz zwiększenie komfortu i ostrości widzenia. Ponadto, unikatowa konstrukcja soczewek niweluje uczucie suchości oka.

 

Dla kogo soczewki Miru 1month?


Miru 1month to soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach, które preferują soczewki miesięcznej wymiany.

Zalecane są głównie tym, którzy:

 

  • stawiają na najwyższą jakość soczewek kontaktowych,
  • cierpią na uczucie suchego oka,
  • oczekują najwyższego komfortu noszenia.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent Menicon Co. Ltd.
Moc -13,00 do +6,00
Krzywizna 8,3; 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Syn ma bardzo wrażliwe oczy. Wypróbował wiele typów, rodzajów i firm (łącznie z jednodniówkami). Wszystkie podrażniały i dawała dyskomfort w noszeniu. Żadnych nie mógł nosić dłużej niż 3-4 godziny Wreszcie trafiliśmy na Miru i te są bezbłędne. Nosi je cały dzień bez kłopotu. POLECAMY
Dla mnie te soczewki sa bardzo dobre. Przyjemne na oku, cieniutkie i latwe w utrzymaniu w czystosci. Polecam te malo znane soczewki jako jedne z lepszych na rynku.
Postanowiłem wypróbować jako że normalnie korzystam z Air Optix Aqua. W porównaniu do Air Optix Aqua są dużo przyjemniejsze. Wyjątkowo cienki i przyjemny materiał. Nosze je po 14 godzin dziennie i oko pozostaje nawilżone przez cały czas. Brak uczucia piasku pod powieką jak miało to miejsce po długim noszeniu Air Optix Aqua. Oczy nie są podrażnione, nie czuć ich na oczach. Polecam każdemu.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?