Jesteś tutaj:

FitView Vitamine Daily 30 szt. - NOWOŚĆ

+ pojemniczek na jednodniówki GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek FitView Vitamine Daily 30 szt, a pojemniczek na jednodniówki otrzymasz GRATIS!

 

Soczewki FitView Vitamine Daily to miękkie szkła kontaktowe przeznaczone do korekcji wady dalekowzroczności lub krótkowzroczności.
 

Charakterystyka soczewek FitView Vitamine Daily:


FitView Vitamine Daily to jednodniowe sferyczne soczewki, przez co nie wymagają one dodatkowej pielęgnacji. Do produkcji soczewek użyto materiału o nazwie Etafilcon A, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki - na poziomie 58% sprawia, że są one nawilżone przez cały dzień, a komfort ich noszenia jest niezwykle wysoki. Współczynnik Dk/t wynosi 25.
 
Soczewki FitView Vitamine Daily zanurzone są w roztworze soli fizjologicznej z dodatkiem witamin E, B6 i B16 oraz substancji nawilżającej MPC. Ma to bezpośredni wpływ na zachowanie poprawnej kondycji oczu oraz jakości widzenia. Powszechnie wiadomo, że witaminy z grupy B (B6, B12) wzmacniają siłę wzroku oraz odgrywają bardzo ważną rolę w profilaktyce zwyrodnienia plamki żółtej. Witamina E to witamina o największych właściwościach przeciwutleniających, co oznacza, że chroni organizm przez szkodliwym działaniem wolnych rodników, które powodują śmierć komórek tworzących tkanki gałki ocznej. Ponadto, soczewki FitView Vitamine Daily cechuje wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki czemu zapobiegają podrażnieniom oczu.
 
Soczewki FitView Vitamine Daily z łatwością dopasowują się do oczu, dzięki zastosowaniu wielopłaszczyznowej budowy. Przez asferyczną konstrukcję, krzywizna główna i peryferyjna, poszerza obszar krawędzi soczewki, co umożliwia spływanie łez w sposób naturalny dla oczu. Ponadto, soczewki pokryto substancją antybakteryjną, która utrzymuje je w czystości i zapewnia wysoki komfort noszenia.

 

Dla kogo soczewki FitView Vitamine Daily?


Soczewki FitView Vitamine Daily polecane są szczególnie osobom, które:
  • cenią komfort stosowania soczewek jednorazowego użytku bez konieczności ich dodatkowej pielęgnacji,
  • od soczewek oczekują łatwego zakładania i zdejmowania,
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • zmagają się z problemem suchości oka.
 

Soczewki są dostępne również w innych opakowaniach:

 
 
Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!
Soczewki FitView Vitamine Daily należą do Programu ochronnego Szkla.com!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Szkla.com znajdziesz klikając tutaj.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent PEGAVISION
Moc -12,00 do +4,00
Krzywizna 8,5
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 10 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
soczewki zapewniają bardzo wyraźne widzenie. Dodatkowo są tak wygodne, że można zapomnieć o tym że ma się je na oczach :)
Dużo pracuję przy komputerze i sztucznym oświetleniu, na szczęście te soczewki sprawdzają się znakomicie w tych warunkach, nie czuję w ogóle zmęczenia oczu. Jestem z nich bardzo zadowolona.
Wygodne soczewki, świetnie się dopasowują do oka, przez cały dzień są niewyczuwalne.
są rewelacyjne! najlepsze ze wszystkich :)
Wypróbowałem już wiele soczewek, ale te są według mnie najlepsze. Nie czuję w nich żadnego dyskomfortu, a pracuję dużo przy komputerze.
soczewki pierwsza klasa, lepszych nie miałam :) są wygodne i dobrze nawilżone
Jak dla mnie są to jedne z lepszych soczewek, a wypróbowałem już sporo, także te jak najbardziej mogę polecić
Jestem bardzo zadowolona z tych soczewek, noszę je ponad 12 godzin dziennie i cały czas są niewyczuwalne na oczach. Szczerze polecam.
Zdecydowanie polecam. Przy wcześniej używanych zwykłych FitView Daily, krople do oczu musiałam mieć ciągle przy sobie, przy tych FitView Vitamine Daily nie mam takiej potrzeby, dobrze nawilżają oko, które nie wysusza się przez cały dzień. Cena niestety wysoka, ale za to duży komfort :)
Fajne soczewki. Do tej pory używałam regularnie FitView Daily, a kiedy pojawiły się te postanowiłam przekonać się czy zobaczę jakąś różnicę. Zarówno jedne jak i drugie są bardzo cienkie wobec czego praktycznie nie czuję, że je noszę :) Niestety z tego samego powodu za każdym razem męczę się, żeby je założyć (chociaż właściwie już się do tego przyzwyczaiłam). Soczewki FitView Vitamine Daily mogę jednak nosić dłużej niż zwykłe FitView Daily. Poza tym właściwie nie odczuwam potrzeby dodatkowego nawilżania oczu, co świadczy o tym, że te witaminy chyba rzeczywiście pomagają :) Raczej przerzucę się ze zwykłych soczewek FitView na te.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?