Jesteś tutaj:

Acuvue 1-Day TruEye 180 szt.

+ CashBack 108 zł GRATIS! (do 1 op.)

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup  1 opakowanie soczewek Acuvue 1- Day TruEye 180 szt, a CashBack 108 zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie formularza dodawany jest do zamówienia. Szczegóły promocji dostępne tutaj oraz na formularzu.


Soczewki Acuvue 1-Day TruEye to produkt amerykańskiego koncernu kosmetycznego i farmaceutycznego Johnson & Johnson. To właśnie ta firma po raz pierwszy zaproponowała swoim klientom soczewki jednodniowe. Acuvue jest jedną z czołowych marek tego producenta, a na szczególne uznanie zasługuje produkt Acuvue 1-Day TruEye.

 

Charakterystyka soczewek Acuvue 1-Day TruEYE:


Acuvue 1-Day TruEye to soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału Narafilcon A. Cechują się wysokim poziomem tleno-przepuszczalności (98%), dzięki czemu oczy pozostają w doskonałej kondycji przez cały dzień. W soczewkach użyto także technologię HYDRACLEAR, by zagwarantować jak najlepszą wilgotność powierzchni oka. Doskonałe nawilżenie zapewnia uczucie komfortu, oczy nie stają się zaczerwienione. Soczewki Acuvue 1-Day TruEye mają także wbudowany filtr UV, który niemal w 100% chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Bardzo łatwo się je zakłada, m.in. dzięki jasnoniebieskiej barwie. Każdą soczewkę Acuvue 1-Day TruEye zanurzono w pojemniczku z roztworem buforowanej soli fizjologicznej, zawierające 52% polymeru i 46% wody.

 

Dla kogo soczewki Acuvue 1-Day TruEYE?


Acuvue 1-Day TruEye będą doskonałym wyborem dla alergików czy osób cierpiących na suchość oczu. Jeśli ktoś ma tendencję do przedłużania czasu użytkowania szkieł, także powinien zaopatrzyć się w produkt od Johnson & Johnson. Acuvue 1-Day TruEye to soczewki osób dla osób, zakładające codziennie nową parę soczewek. Ułatwia to widoczny podczas zakładania znacznik stron, a także jasnoniebieskie zabarwienie. Soczewki 1-Day Acuvue TruEye powinny wybrać osoby:

 

  • borykające się suchością oczu,
  • ceniące najlepsze jakościowo soczewki kontaktowe.

 

Soczewki Acuvue 1-Day TruEye dostępne są w opakowaniu po 180 sztuk, gdzie każda soczewka zanurzona jest w roztworze soli fizjologicznej buforowanej. Dlaczego dobrze jest kupić tak dużą ilość szkieł? Przede wszystkim ze względu na cenę, która w ogólnym rozrachunku okazuje się być niższa za jedną soczewkę w porównaniu do mniejszych opakowań. Ponadto pojemne opakowanie pozwoli korzystać z soczewek dłużej, bez obawy, że w którymś momencie szkieł zabraknie, np. na wyjeździe. Warto zaopatrzyć się w soczewki Acuvue 1-Day TruEye 180 sztuk, by móc spokojnie użytkować te jednorazowe soczewki przez okres pół roku.

 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych przy krzywiźnie 8.5.
W sporadyczych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.


 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
stosuje soczewki od około 10lat i miałem do czynienia z wieloma rodzajami-firmami, moje oczy sa b.wrazliwe i mam zapalenie powiek..te soczewki sa idealne i można je nosić nie dzień a nawet pare...sa idealne!!!! polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?