Jesteś tutaj:

Dailies AquaComfort Plus Toric 30 szt.

+ CashBack 10 zł GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Dailies AquaComfort Plus Toric 30 szt, a CashBack 10 zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia.   Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do wykorzystania przez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.


 
UWAGA!

W skrajnych przypadkach realizacja zamówienia na soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach od producenta.
 

 

Soczewki kontaktowe Dailies® AquaComfort Plus® Toric to jednodniowe soczewki astygmatyczne stworzone przez firmę Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek Dailies® AquaComfort Plus® Toric:


Dailies® AquaComfort Plus® Toric to soczewki codziennej wymiany stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale współgra z wysokim uwodnieniem soczewki (69%). Dzięki temu połączeniu soczewka jest przez cały dzień odpowiednio nawilżona, a ich użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric wyposażono w system nawilżający aktywowany mruganiem, co w praktyce oznacza, że z każdym mrugnięciem oko i soczewka otrzymują nową porcję nawilżenia.

W soczewkach astygmatycznych niezwykle istotna jest ich stabilność na oku zapewniająca ostre widzenie. Dzięki konstrukcji Precision Curve Design soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric gwarantują ostre i wyraźne widzenie, gdyż współdziałają z naturalnym procesem mrugania, utrzymując soczewkę w jednej pozycji.

Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric posiadają znacznik strony ułatwiający ich zakładanie. Dodatkowo posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia manipulowanie soczewką.

 

Dla kogo soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric?


Dailies® AquaComfort Plus® Toric to soczewki skierowane do osób z astygmatyzmem. Jako że są to soczewki jednodniowe, polecane są szczególnie tym astygmatykom, którzy cenią sobie komfort stosowania każdego dnia świeżej pary soczewek, nie chcącym zaprzątać sobie głowy ich codzienną pielęgnacją.

 

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent ALCON
Moc -8,00 do +4,00
Krzywizna 8,8
Średnica 14,4
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Tak dobre, że już parę razy zdarzyło mi się zapomnieć zdjąć ich na noc. Nie polecam dla początkujących - są na tyle miękkie, że mogą sprawiać problemy przy wkładaniu i wyjmowaniu.
Soczewki rewelacyjne. Nie uwierają i nie wysuszają oka. Bardzo łatwo się je zakłada. Najlepsze soczewki jakie miałam. POLECAM
Bardzo dobre soczewki, ładnie się noszą, dobrze zakładają i ściągają, polecam:)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?