Jesteś tutaj:
Drodzy Klienci,
z przykrością informujemy, że pojawiły się opóźnienia w dostawach soczewek kontaktowych od firmy Alcon. W związku z tym czas realizacji niektórych zamówień może ulec wydłużeniu za co serdecznie przepraszamy.
Równolegle proponujemy zakup soczewek innych marek takich jak AquaView lub ACUVUE - które w ponad 97% realizowane są w 24h

Z wyrazami szacunku
Zespół Szkla.com S.A.

Dailies Total 1® 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Soczewki Dailies Total 1® to najnowsze soczewki jednodniowe od firmy Alcon® Vision Care - jednego z największych producentów soczewek na świecie. Dzięki swoim rewolucyjnym i naturalnym właściwościom są niemal niewyczuwalne na oku.

 

Charakterystyka soczewek Dailies Total 1®:


Dailies Total 1® jako pierwsze, a jednocześnie jedyne na świecie soczewki zawierają gradient uwodnienia. Wewnętrzna warstwa tej soczewki (nie wchodząca w kontakt z okiem) zawiera 33% wody. Zewnętrzna część soczewki zawiera natomiast ponad 80% wody, a przy samej powierzchni rogówki wartość ta może wynosić nawet 100%. Dzięki tak zaawansowanej i innowacyjnej konstrukcji soczewki Dailies Total 1® zapewnią Ci wyjątkowy i niespotykany dotąd komfort korzystania z soczewek kontaktowych.

Przepuszczalność tlenu w przypadku soczewek Dailies Total 1® (oznaczany współczynnikiem Dk/t) wynosi 156 (dla mocy -3,00D). Tak wysoka wartość zapewni Twoim oczom prawidłowe oddychanie. Dodatkowo w soczewkach zawarte są fosfatydylocholinę, która to występuje naturalnie w komórkach ludzkiego ciała oraz we łzach.


Szczegółowe informacje na temat soczewek Dailies Total 1®:

 

  • w jednym opakowaniu znajduje się 30 szt. soczewek
  • BC/DIA (krzywizna oraz średnica): 8.5/14.1
  • posiadają zabarwienie ułatwiające aplikację - VISITINT
  • pierwsze, a jednocześnie jedyne na świecie soczewki z gradientem uwodnienia (od 33% do ponad 80%)
  • zawierają fosfatydylocholinę, substancję naturalnie występującą w łzach.


 

W przypadku zakupu mocy plusowych,
czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 3 - 4 dni roboczych.

 

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent ALCON
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,5
Średnica 14,1
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
swietne soczewki! od wielu lat uzywam jednodniowych, ale te sa najlepsze!
Sa naprawde mega super, ale drogie ;)
Przeszłam już chyba wszystkich producentów (przynajmniej tych dostępnych w sklepie szkla.com) i choć nie powinnam nosic soczewek ze wzgledu na zespół suchego oka, to wciaz zawziecie szukalam czegos, co po godzinie nie wysuszy sie i nie wypadnie/peknie a do tego nie bedzie uczucia piasku pod soczewka. i co? i przez tyle lat nic AZ KUPILAM DAILIES TOTAL ONE I SA BOOOOSKIE, Zapominam, ze mam soczewki. kilka razy przypomnialam soebie o nich dopiero po zmyciu makijazu, bo nie czuc ich w ogole na oku. Dla mnie to odkrycie roku! Az trudno mi uwierzyc, ze nosze soczewki, widze normalnie i kompletnie nie odczuwam dyskomfortu. po prostu nic sie nie zmienia w stosunku do oczu bez soczewek. rewelka! szkoda, ze sa takie drogie, ale to ich jedyna wada biorac pod uwage, ze czasami soczewki miesieczne pekaly mi na oku po jednym dniu.
Genialne soczewki, nie odczuwa się ich nawet na wrażliwych oczach

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?