Jesteś tutaj:

MyDay 30 szt. - NOWOŚĆ

+ Cashback 20 zł GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek MyDay 30 szt, a CashBack 20 zł* otrzymasz GRATIS!

* Formularz dodawany do zamówienia należy odesłać w ciągu 14 dni od zakupu soczewek. Regulamin dostępny tutaj.

 

Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie dostępności soczewek poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta - tel. +48 12 371 10 41 lub 801 011 720, e-mail: kontakt@szkla.com

 

 

Soczewki MyDay® to jednodniowe soczewki asferyczne stworzone przez firmę Cooper Vision.
 

Charakterystyka soczewek MyDay:


Soczewki MyDay®, wykonane zostały z tworzywa Smart Silicone™ będącego rewolucyjnym przełomem w budowie chemicznej soczewek. Tworzywo Smart Silicone pozwala na osiągnięcie optymalnej przepuszczalności tlenu w soczewce, która zawiera jedynie 4,4% silikonu - najniższą procentowo ilość silikonu, jeśli chodzi o jednodniowe soczewki SiHy. Dzięki niższej zawartości silikonu w soczewce wykonanej z tworzywa Smart Silicone pozostaje więcej miejsca na integralne kanały służące zachowaniu nawilżenia zwiększającego komfort. Dzięki temu soczewka ma również niski moduł Younga. Ponadto tworzywo Smart Silicone zapewnia optymalną miękkość przy jednocześnie wyjątkowej łatwości użytkowania. Dzięki mniejszej ilości silikonu soczewka MyDay® jest cudownie miękka - bardziej miękka niż inne jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe, a mimo tego łatwo ją założyć i wyjąć.

W celu poprawy komfortu w soczewce MyDay® wykorzystano zaawansowaną konstrukcję z gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami. Taka konstrukcja pozwala na bardziej naturalne odczucia podczas noszenia soczewek, dzięki temu że powieka może się bez trudu przesuwać nad soczewką. Soczewki MyDay® zawierają filtry chroniące przed promieniowaniem UV*, blokujące 85% promieni UVA i 96% promieni UVB, co pomaga zachować długotrwałe zdrowie oczu.
 

Dla kogo soczewki MyDay?


MyDay® to soczewki kontaktowe dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Stworzono je z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę stosowania soczewek jednodniowych oraz najwyższą jakość i komfort noszenia. Polecane są osobom, które odczuwają suchość oka stosując inne soczewki.


Soczewki kontaktowe MyDay występują także często pod nazwą handlową iWear Harmony, Eyeoxy Daily Perfect, Superlens 1 Day Premium, iLoox Professional.
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 8 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki te są najlepsze, takich na oczach nie miałam jeszcze. Często zapominam, że w ogóle je mam, dlatego 5/5 oczywiście dam. Moje oczy odżyły i nie wysychają wcale, w soczewkach Coopervision MyDay czuję się wspaniale! Gorąco polecam, bo cena jakości warta. Każdy kto nosi soczewki niech je szybko sprawdza!
najpierw nosiłam soczewki 2-tygodniowe które komfortowe są do tygodnia. Później ze względów ekonomicznych nosiłam soczewki miesięczne które czuć na oku od pierwszego założenia. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na soczewki jednodniowe. Szczególnie polecam soczewki MyDay CooperVision których w ogóle nie czuć na oku. Nawet na drugi dzień zachowują świeżość i elastyczność mimo, iż są jednodniowe. Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam każdemu kto jak ja miał jakiekolwiek wątpliwości czy warto. Warto! różnice czuć od razu.
najpierw nosiłam soczewki 2-tygodniowe które były komfortowe do tygodnia, później zdecydowałam się na soczewki miesięczne które co prawda były tańsze ale były koszmarnie wyczuwalne i niewygodne. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na jednodniowe soczewki MyDay CooperVision! nigdy w życiu nie miałam tak cienkich idealnie dopasowanych do oka soczewek. Po założeniu wydawało mi się że nie trafiłam do oka bo nie czułam żadnej różnicy (oczywiście zaczełam dobrze widzieć więc miałam pewność że są na miejscu :) ) Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Soczewki nawet na drugi dzień nie tracą swojej elastyczności i świeżości, mimo że są jednodniowe. Polecam wszystkim który są niezdecydowani!
Podczas noszenia soczewek innej firmy bardzo często pojawiało mi się zapalenie spojówek oraz słuchość oka. Od kiedy zaczełam nosić soczewki My day problem sam się wręcz rozwiązał. Jestem wkońcu zadowolona i mogę korzystać pełni ze swojego życia wraz z soczewkami My day ???????????? Polecam wszystkim, którzy lubią czuć komfort podczas noszenia soczewek ????
Zdecydowanie polecam :)
Bardzo polecam soczewki My Day Cooper Vision. Wcześniej nosiłam soczewki 3-miesięczne innej firmy, ale nie żałuję, że zmieniłam, a wręcz przeciwnie. Soczewki Cooper Vision przyjemnie się nosi, zapewniają komfort użytkowania, także czy wkładaniu czy wyjmowaniu. Uważam, że to są najlepsze soczewki, jakie do tej pory nosiłam (noszę doczewki od 13 lat). Oczy się nie męczą, nie bolą mnie, są odpowiednio nawilżone. Polecam, żeby przetestować te soczewki :)
Przeprowadzka z Acuvue TrueEye po 3 latach użytkowania na MyDay okazała się w moim przypadku rewelacyjna. Powiększył się komfort noszenia, nie wysusza tak oka po długim użytkowaniu co przy Acuvue miało u mnie miejsce. Polecam przetestować, bo naprawdę warto.
Bardzo dobre soczewki których w ogóle nie czuc na oczach, nie ma problemu w ich nałożeniu i ściąganiu. Szczerze polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?