Jesteś tutaj:

MyDay 30 szt. - NOWOŚĆ

+ POWER BANK GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup dwa opakowania soczewek MyDay 30 szt., a otrzymasz kompaktowy POWER BANK!

Jednodniowe soczewki asferyczne MyDay® stworzone przez firmę Cooper Vision.
 

Charakterystyka soczewek MyDay:


Soczewki MyDay® stworzone zostały w oparciu o materiał Smart Silicone™ będącego nietypowym produktem w budowie chemicznej soczewek. Tworzywo Smart Silicone gwarantuje uzyskanie wystarczającej przepuszczalności tlenu w soczewce, zawierającej tylko 4,4% silikonu - najniższą zawartość silikonu dla jednodniowych soczewek SiHy. Obniżona zawartość silikonu w soczewkach, opartych na tworzywie Smart Silicone, sprawia że pozostaje więcej miejsca na zwiększające komfort, integralne kanały w celu zachowania nawilżenia przez cały okres noszenia soczewek. Dlatego też soczewki MyDay® cechuje niski moduł Younga. Kolejną cechą materiału Smart Silicone jest uzyskanie znakomitej miękkości wraz z nietypową łatwością użytkowania. Mniejsza zawartość silikonu w soczewce MyDay® sprawia, że jest ona zadziwiająco miękka i to bardziej niż dla zwyczajnych jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych, a przy tym łatwo się ją zakłada i zdejmuje.

W celu zwiększenia komfortu w soczewce MyDay® zastosowano nowoczesną konstrukcję z gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami. Taka struktura soczewki zapewnia uzyskanie bardziej naturalnego odczucia w trakcie noszenia soczewek, dlatego też powieka może bezproblemowo przesuwać się nad soczewką. Soczewki MyDay® posiadają filtry zabezpieczające oczy przed promieniowaniem UV, chroniąć w 85% przed promieniowaniem UVA i w 96% przed promieniowaniem UVB. Pomaga to zachować długotrwałe zdrowie oczu.
 

Dla kogo soczewki MyDay?


MyDay® są soczewkami jednodniowymi dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Docenią je użytkownicy soczewek jednodniowych, a zwłaszcza ich najwyższą jakość oraz komfort noszenia. Polecane są wszytkim tym, którzy borykają się z suchością oczu przy każdorazowym użyciu innych soczewek kontaktowych.


Soczewki kontaktowe MyDay występują także często pod nazwą handlową iWear Harmony, Eyeoxy Daily Perfect, Superlens 1 Day Premium, iLoox Professional.
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 8 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki te są najlepsze, takich na oczach nie miałam jeszcze. Często zapominam, że w ogóle je mam, dlatego 5/5 oczywiście dam. Moje oczy odżyły i nie wysychają wcale, w soczewkach Coopervision MyDay czuję się wspaniale! Gorąco polecam, bo cena jakości warta. Każdy kto nosi soczewki niech je szybko sprawdza!
najpierw nosiłam soczewki 2-tygodniowe które komfortowe są do tygodnia. Później ze względów ekonomicznych nosiłam soczewki miesięczne które czuć na oku od pierwszego założenia. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na soczewki jednodniowe. Szczególnie polecam soczewki MyDay CooperVision których w ogóle nie czuć na oku. Nawet na drugi dzień zachowują świeżość i elastyczność mimo, iż są jednodniowe. Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam każdemu kto jak ja miał jakiekolwiek wątpliwości czy warto. Warto! różnice czuć od razu.
najpierw nosiłam soczewki 2-tygodniowe które były komfortowe do tygodnia, później zdecydowałam się na soczewki miesięczne które co prawda były tańsze ale były koszmarnie wyczuwalne i niewygodne. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na jednodniowe soczewki MyDay CooperVision! nigdy w życiu nie miałam tak cienkich idealnie dopasowanych do oka soczewek. Po założeniu wydawało mi się że nie trafiłam do oka bo nie czułam żadnej różnicy (oczywiście zaczełam dobrze widzieć więc miałam pewność że są na miejscu :) ) Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Soczewki nawet na drugi dzień nie tracą swojej elastyczności i świeżości, mimo że są jednodniowe. Polecam wszystkim który są niezdecydowani!
Podczas noszenia soczewek innej firmy bardzo często pojawiało mi się zapalenie spojówek oraz słuchość oka. Od kiedy zaczełam nosić soczewki My day problem sam się wręcz rozwiązał. Jestem wkońcu zadowolona i mogę korzystać pełni ze swojego życia wraz z soczewkami My day ???????????? Polecam wszystkim, którzy lubią czuć komfort podczas noszenia soczewek ????
Zdecydowanie polecam :)
Bardzo polecam soczewki My Day Cooper Vision. Wcześniej nosiłam soczewki 3-miesięczne innej firmy, ale nie żałuję, że zmieniłam, a wręcz przeciwnie. Soczewki Cooper Vision przyjemnie się nosi, zapewniają komfort użytkowania, także czy wkładaniu czy wyjmowaniu. Uważam, że to są najlepsze soczewki, jakie do tej pory nosiłam (noszę doczewki od 13 lat). Oczy się nie męczą, nie bolą mnie, są odpowiednio nawilżone. Polecam, żeby przetestować te soczewki :)
Przeprowadzka z Acuvue TrueEye po 3 latach użytkowania na MyDay okazała się w moim przypadku rewelacyjna. Powiększył się komfort noszenia, nie wysusza tak oka po długim użytkowaniu co przy Acuvue miało u mnie miejsce. Polecam przetestować, bo naprawdę warto.
Bardzo dobre soczewki których w ogóle nie czuc na oczach, nie ma problemu w ich nałożeniu i ściąganiu. Szczerze polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?