Jesteś tutaj:

MyDay 30 szt. - NOWOŚĆ

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Jednodniowe soczewki asferyczne MyDay® stworzone przez firmę Cooper Vision.
 

Charakterystyka soczewek MyDay:


Soczewki MyDay® stworzone zostały w oparciu o materiał Smart Silicone™ będącego nietypowym produktem w budowie chemicznej soczewek. Tworzywo Smart Silicone gwarantuje uzyskanie wystarczającej przepuszczalności tlenu w soczewce, zawierającej tylko 4,4% silikonu - najniższą zawartość silikonu dla jednodniowych soczewek SiHy. Obniżona zawartość silikonu w soczewkach, opartych na tworzywie Smart Silicone, sprawia że pozostaje więcej miejsca na zwiększające komfort, integralne kanały w celu zachowania nawilżenia przez cały okres noszenia soczewek. Dlatego też soczewki MyDay® cechuje niski moduł Younga. Kolejną cechą materiału Smart Silicone jest uzyskanie znakomitej miękkości wraz z nietypową łatwością użytkowania. Mniejsza zawartość silikonu w soczewce MyDay® sprawia, że jest ona zadziwiająco miękka i to bardziej niż dla zwyczajnych jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych, a przy tym łatwo się ją zakłada i zdejmuje.

W celu zwiększenia komfortu w soczewce MyDay® zastosowano nowoczesną konstrukcję z gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami. Taka struktura soczewki zapewnia uzyskanie bardziej naturalnego odczucia w trakcie noszenia soczewek, dlatego też powieka może bezproblemowo przesuwać się nad soczewką. Soczewki MyDay® posiadają filtry zabezpieczające oczy przed promieniowaniem UV, chroniąć w 85% przed promieniowaniem UVA i w 96% przed promieniowaniem UVB. Pomaga to zachować długotrwałe zdrowie oczu.
 

Dla kogo soczewki MyDay?


MyDay® są soczewkami jednodniowymi dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Docenią je użytkownicy soczewek jednodniowych, a zwłaszcza ich najwyższą jakość oraz komfort noszenia. Polecane są wszytkim tym, którzy borykają się z suchością oczu przy każdorazowym użyciu innych soczewek kontaktowych.


Soczewki kontaktowe MyDay występują także często pod nazwą handlową iWear Harmony, Eyeoxy Daily Perfect, Superlens 1 Day Premium, iLoox Professional.
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 16 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Najlepsze soczewki jednodniowe. A próbowałam już wszystkich. Są cienkie, bardzo komfortowe, dobrze nawilżone i co ważne - nie rozrywają się. Polecam!
MyDay to nowość w kategorii soczewek jednodniowych, zniechęcona do poprzednich marek postanowiłam tym razem wypróbować te. Po pierwsze- nie ma problemu z zakładaniem soczewek. Nie są tak miękkie i przesadnie elastyczne jak u konkurencji. To bardzo mnie zaskoczyło. W ciągu dnia nie przemieszczają się. Są stabilne. Po drugie - komfort. Ostrość i jakość widzenia na wielki plus. Myślę, że to dzięki nowoczesnym materiałom, z których soczewki są wytwarzane. Co najważniejsze nawet wieczorem komfort widzenia się nie zmienia. Nie ukrywam, jeżeli soczewki są na oczach od 6 do 22, po drodze komputer, kaloryfery, klimatyzacja cudów nie ma. Chyba żaden producent nie jest w stanie zapewnić nam 100% wygody, jednakże te soczewki na tym tle wypadają na sporawy plus. Po trzecie -wygoda. Nie muszę dodawać, że przy soczewkach jednodniowych jesteśmy wolni od płynów, pudełek (które zresztą są siedziskiem bakterii). Wyrzucamy, otwieramy sterylnie zapakowaną soczewkę. Po czwarte - cena, myślę, że jest dość atrakcyjna, obserwując rynek. Zatem wg własnej opinii, są to soczewki, które z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zasoczewkowanemu ;) Przecież lubimy ułatwiać sobie życie, prawda? :) Warto spróbować.
MyDay są bardzo komfortowe. Nie ma problemu z zakładaniem i wyjmowaniem soczewek, mimo tego, że są cienkie. Nie zdarzyło mi się również, żeby soczewka się rozerwała albo zawierała wadę fabryczną. Pod koniec dnia spojrzenie nadal jest świeże. Nie zauważyłam podrażnień, ani wysychania gałek ocznych. Wzrok nie jest przeciążony nawet podczas dłuższej pracy przy komputerze.
Jedyne poza J
Super soczewki, testowane w przeróżnych okolicznościach. Pracuje przed komputerem 8h dziennie, studiuje zaocznie, lubię imprezować. Jednym zdaniem, wiecznie jestem w biegu. Soczewki sprawdzają się wyśmienicie nie czuć ich na oczach nawet po 15h użytkowania!!! Największe plusy: - Bardzo długi czas nawilżenia - Nie czuć dyskomfortu związanego z soczewkami na oczach - cena! - Jakość wykonania
Miesiąc temu stwerdziłem, że potrzebuje mocniejsze szkła.. poszedłem do okulisty i polecił mi MYDAY. Noszę je dziennie około 12-14h i nie czuć żadnego dyskomfortu. Jestem pod wrażeniem tekstury soczewek, delikatne i wygodne w noszeniu! gorąco polecam!
Jednodniowe soczewki MyDay? firmy CooperVision? to bardzo dobry i godny polecenia produkt, który koniecznie musisz spróbować na swoich oczach. Po pierwsze bardzo dobra i zachęcająca cena. Podczas noszenia tych soczewek na pewno nie pojawią się problemy ze zmęczonymi oraz podrażnionymi oczami. Zarówno rodzina, znajomi, jak i ja sam kupujemy oraz użytkujemy na własnych oczach te soczewki. Dlatego też polecamy śmiało ten produkt. Dzięki jednodniowym soczewkom skończyły się nasze pojawiające problemy z suchymi i zaczerwienionymi oczami. Dodatkowo, są giętkie i bardzo cienkie, przez co łatwo je się użytkuje. Nosząc te soczewki zapominam o wadzie wzroku jaką posiadam. Aktualnie bez problemu mogę uczestniczyć w zajęciach sportowych, nie używając okularów, a co najważniejsze, kierować samochód o każdej porze, nosząc soczewki przez cały dzień. Skończył się już dylemat pomiędzy wyborem miedzy okularami, a trudnymi do założenia oraz podrażniającymi oczy soczewkami. Polecam raz jeszcze!
Fajne soczewki, które wytrzymują intensywne całodniowe wycieczki :)
Soczewki te są najlepsze, takich na oczach nie miałam jeszcze. Często zapominam, że w ogóle je mam, dlatego 5/5 oczywiście dam. Moje oczy odżyły i nie wysychają wcale, w soczewkach Coopervision MyDay czuję się wspaniale! Gorąco polecam, bo cena jakości warta. Każdy kto nosi soczewki niech je szybko sprawdza!
najpierw nosiłam soczewki 2-tygodniowe które komfortowe są do tygodnia. Później ze względów ekonomicznych nosiłam soczewki miesięczne które czuć na oku od pierwszego założenia. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na soczewki jednodniowe. Szczególnie polecam soczewki MyDay CooperVision których w ogóle nie czuć na oku. Nawet na drugi dzień zachowują świeżość i elastyczność mimo, iż są jednodniowe. Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam każdemu kto jak ja miał jakiekolwiek wątpliwości czy warto. Warto! różnice czuć od razu.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?