Jesteś tutaj:

Zestaw startowy AquaView Daily 10 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Rozpocznij przygodę z soczewkami AquaView Daily.
Wybierz swoje parametry i zamów ZESTAW STARTOWY, a my wyślemy Ci go w ciągu 24h!


 


Soczewki AquaView Daily to miękkie, sferyczne soczewki kontaktowe codziennej wymiany, a więc niewymagające pielęgnacji.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily:


AquaView Daily to jednodniowe szkła kontaktowe, które można bez obaw nosić nawet kilkanaście godzin dziennie. Soczewki AquaView Daily wykonane zostały z materiału Bioxifilcon A, który w połączeniu z 58% stopniem uwodnienia soczewki powoduje, że oko jest doskonale nawilżone od pierwszych chwil od założenia, aż do czasu zdjęcia soczewek pod koniec dnia. Współczynnik Dk/t wynosi 27.

Soczewki AquaView Daily to soczewki, które stworzone zostały z wykorzystaniem hialuronianu sodu. Ma to bezpośredni wpływ na najwyższy komfort noszenia, bowiem soczewki są jedwabiste, miękkie, ich zakładanie i zdejmowanie jest proste jak nigdy dotąd. Dodatkowo, rogówka jest świetnie nawilżona, a więc użytkownik soczewek nie odczuwa dyskomfortu w związku z ich stosowaniem.

Soczewki AquaView Daily mają asferyczną budowę, która sprawia, że ostrość widzenia jest dużo lepsza niż w przypadku tradycyjnych soczewek sferycznych. Dodatkowo zostały wyposażone w filtry UVA oraz UVB, które doskonale chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
 

Dla kogo soczewki AquaView Daily?


AquaView Daily to soczewki polecane wszystkim tym osobom, które zmagają się z problemem suchości oka. Dzięki wysokiemu stopniu uwodnienia soczewki i wykorzystaniu w niej hialuronianu sodu wyeliminowany został często odczuwany dyskomfort wynikający z noszenia soczewek przez osoby o wrażliwych i suchych oczach. Jako soczewki jednorazowego użytku polecane są tym wszystkim osobom, które nie chcą zaprzątać sobie głowy codzienną pielęgnacją soczewek.

 

 
 

Soczewki są dostępne także w większych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent INTEROJO
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 5 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
wziełam je na próbę i nie żałuję, są rewelacyjne! napewno kupię kolejne opakowanie, tym razem większe:)
Uważam, że te soczewki są znacznie lepsze od jednodniowych acuvue moist, które miałam poprzednio. Zamówiłam na próbę 10 sztuk i bez chwili wahania kupuję większe opakowanie. Są delikatniejsze, lepiej się zakładają i później zaczynają przeszkadzać na oku (u mnie ok. 7h, co jest moim osobistym rekordem, bo mam poważne problemy z suchością oczu :)).
Zamówiłam 10 szt na próbę i powiem Wam jestem zachwycona idealnie nawilzaja oko nie uwiraja, sa bardzo delikatne bo jedna para latwo mi się uszkodzilo z pewnością zamówienie wieksze opakowanie
Zamówiłam 10 sztuk na próbę,jestem zadowolona :)
kupiłam 10 sztuk na próbę. teraz zamówiłam większe opakowanie, bo są dla mnie znakomite. szczerze polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?