Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Jesteś tutaj: Strona główna » Soczewki miesięczne

UWAGA!
Firma CooperVision postanowiła ograniczyć dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Przewidujemy duże problemy z dostępnością tych soczewek. W trosce o naszych Klientów, wspólnie z optometrystami wybraliśmy komfortowe zamienniki. Zachęcamy do jak najszybszej zamiany soczewek.

Air Optix Aqua Multifocal

Gwarancja satysfakcji
Kupuję
PureVision 2 HD for Presbyopia

Gwarancja satysfakcji
Kupuję

/ 0 opinii klientów

poleć produkt znajomemu

Parametry

Kategoria
Soczewki miesięczne
Producent
COOPER VISION
Moc
-8.00 do +6.00
Krzywizna
8,7
Średnica
14,4

Wielkie porównanie soczewek

Proclear Multifocal 3 szt. typ D

Ilość sztuk w opakowaniu
3 szt.
Nasza cena
89.99 zł
Ze zniżką
80.99 zł
czytaj więcej


Kupując więcej oszczędzasz:89.99 zł 87.99 zł 84.99 zł czytaj więcej
Czas wysyłki
10-15 dni roboczych
Dostawa
darmowa
dotyczy zakupów powyżej 200zł
czytaj więcej
Wymiana
darmowa
czytaj więcej

1 Wybierz wadę wzroku
gdzie znaleźć tę informację?

Uzupełnij brakujące parametry produktu:
Prawe oko:

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
39.99 zł
2
Kupuję produkt
Opis produktu

Soczewki Proclear Multifocal typ D to progresywne szkła kontaktowe miesięcznej wymiany znajdujące się w ofercie firmy Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal typ D:


Proclear Multifocal typ D to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji wady prezbiopii, pojawiającej się najczęściej po ukończeniu 40. roku życia. Materiał, z którego zostały wykonane to Omafilcon A. Materiał ten w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki na poziomie 62% powoduje, że soczewka jest znakomicie nawilżona i elastyczna, co powoduje najwyższy komfort użytkowania przez cały okres stosowania.

Soczewki Proclear Multifocal typ D są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy zmagaja się z suchością oczu. W soczewkach zastosowano bowiem PC Technology™, to znaczy wykorzystano materiał , który przyciąga wodę i utrzymuje nawilżenie na stałym, wysokim poziomie.

To, co w soczewkach progresywnych najważniejsze, to wyraźne widzenie zarówno w bliży, jaki w dali oraz na odległości pośrednie. Nadzwyczajna jakość widzenia w każdej odległości to cecha wiodąca wieloogniskowej soczewki Proclear Multifocal typ D. Wykorzystano w nich technologię Balanced Progressive™, która łączy sferyczne i asferyczne rozwiązania optyczne wraz z unikalnymi rozmiarami stref. Skutkiem tego jest właśnie soczewka typu D, czyli soczewka dla oka dominującego.

Soczewki Proclear Multifocal typ D zaprojektowano w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na powstawanie osadów. Dzięki temu nawet pod koniec okresu ich stosowania soczewki są czyste, świeże i bezpieczne dla oczu.

 

Dla kogo soczewki Proclear Multifocal typ D?


Proclear Multifocal typ D to soczewki przeznaczone dla osób ze starczowzrocznością, które chcą pozbyć się noszenia przy sobie dwóch par okularów, a jednocześnie chcą widzieć wyraźnie na każdą odległość. Proclear Multifocal są szczególnie polecane osobom, które zmagają się z dolegliwością suchego oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Multifocal typ D to soczewki planowej wymiany, wymagają więc codziennej pielęgnacji. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny z rodziny Clean Active, lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.


Soczewki Proclear Multifocal dla oka niedominującego:
Proclear Multifocal typ N

 

Opinie użytkowników
( Na podstawie 0 opinii klientów )
Twoja ocena:
 Wyślij
Brak opini o tym produkcie.
Czy chcesz kontynuować?