Jesteś tutaj:

Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Proclear Multifocal typ N to miesięczne soczewki multifokalne dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek, firmy Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal typ N:


Proclear Multifocal typ N to szkła kontaktowe miesięcznej wymiany stworzone dla osób z prezbiopią, która pojawia się najczęściej po ukończeniu 40-45 roku życia. Wykonano je z materiału Omafilcon A, który w połączeniu z uwodnieniem na wysokim 62% poziomie sprawia, że soczewki są doskonale nawilżone i elastyczne. Ich użytkownik odczuwa więc najwyższy komfort użytkowania przez cały okres stosowania.

Soczewki Proclear Multifocal typ N to idealny wybór dla osób, które zmagaja cirpią na suchość oka. W soczewkach użyto PC Technology™, czyli wykorzystano materiał, który przyciąga wodę i utrzymuje nawilżenie na stałym, wysokim poziomie.

W soczewkach multifokalnych najważniejsze jest to, zapewniały wyraźne widzenie zarówno na odległości dalekie, bliskie, jak i pośrednie. Proclear Multifocal typ N cechuje nadzwyczajna jakość widzenia na każdą odległość. Wszystko dzięki zastosowaniu w nich technologii Balanced Progressive™ łączącej sferyczne oraz asferyczne rozwiązania optyczne wraz z unikalnymi rozmiarami stref. Efektem tego jest soczewka typu N, czyli soczewka dla oka niedominującego.

Soczewki Proclear Multifocal typ N zostały zaprojektowane w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na powstawanie osadów. Dzięki temu nawet pod koniec okresu ich użytkowania soczewki pozostają czyste, świeże oraz bezpieczne dla oczu.

 

Dla kogo soczewki Proclear Multifocal typ N?


Proclear Multifocal typ N to soczewki stworzone dla osób z prezbiopią, które nie chcą już nosić przy sobie dwóch par okularów, a równocześnie chcą widzieć wyraźnie na każdą odległość. Proclear Multifocal są szczególnie polecane tym, którzy zmagają się z dolegliwością suchego oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Multifocal typ N jako miesięczne soczewki kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny z rodziny Clean Active, lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.


Soczewki Proclear Multifocal dostępne są dla oka dominującego:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -8.00 do +6.00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki Proclear Multifocal uwolniły mnie od okularów korekcyjnych! nie sadziłem, że tak szybko przystawię się na soczewki, najwyraźniej trafiłem od razu na świetny egzemplarz. Soczewki Proclear Multifocal polecam wszystkim, u których wzrok już nie ten ;]

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?