Jesteś tutaj:

Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Proclear Multifocal typ N są miesięcznymi soczewami multifokalnymi oferowanymi przez firmę z branży optycznej - Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal typ N:


Proclear Multifocal typ N to soczewki o miesięcznym trybie stosowania stworzone dla osób z starczowzrocznością (prezbiopią), której pierwsze objawy zaczyną się głównie po ukończeniu 40 roku życia. Stworzone z materiału Omafilcon A, wraz z wysokim uwodnieniem na poziomie 62% zapewniają wyśmienite nawilżenie i elastyczność soczewek. Wszystko to sprawia, że uzyskanie wysokiego komfort użytkowania jest możliwe dzięki soczewkom Proclear Multifocal typ N.

Soczewki Proclear Multifocal typ N są perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, podatnych na suchość oka. Konstrukcja soczewek bazuje na PC Technology™, co wiąże się z wykorzystaniem materiału przyciągającego cząsteczki wody i podtrzymującego poziom nawilżenia na niezmiennie wysokim poziomie.

W soczewkach multifokalnych istotne jest to zagwarantowanie doskonałego widzenia dla odległości bliskiej, dalekiej, a także pośredniej. Soczewki Proclear Multifocal typ N cechują się perfekcyjną jakością widzenia dla każdej odległości. Wszystko to możliwe jest przez zastosowanie technologii Balanced Progressive™, w której połączone zostały sferyczne oraz asferyczne rozwiązania optyczne wraz z unikalnymi rozmiarami stref. W ten sposób powstała soczewka typu N, będąca doskonałą soczewką progresywną dla oka niedominującego.

Soczewki Proclear Multifocal typ N zaprojektowano tak, aby wykazywały się jak największą odpornością na gromadzenie się na nich osadów. Niezależnie od okresu ich użytkowania soczewki zachowują czystość oraz świeżość, a także są w pełni bezpieczne dla oczu.

 

Dla kogo soczewki Proclear Multifocal typ N?


Soczewki Proclear Multifocal typ N to produkt korekcyjny dla osób z postępującą prezbiopią, dla których kłopotliwe jest używanie dwóch par okularów, oraz skłonnych do wyraźnego widzenia w każdej odległości. Proclear Multifocal polecane są dla osób, zmagających się z dolegliwością suchego oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Multifocal typ N jako miesięczne soczewki kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny z rodziny Clean Active, lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki Proclear Multifocal dostępne są dla oka dominującego:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -8.00 do +6.00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki Proclear Multifocal uwolniły mnie od okularów korekcyjnych! nie sadziłem, że tak szybko przystawię się na soczewki, najwyraźniej trafiłem od razu na świetny egzemplarz. Soczewki Proclear Multifocal polecam wszystkim, u których wzrok już nie ten ;]

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?