Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Jesteś tutaj: Strona główna » Soczewki miesięczne

UWAGA!
Firma CooperVision postanowiła ograniczyć dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Przewidujemy duże problemy z dostępnością tych soczewek. W trosce o naszych Klientów, wspólnie z optometrystami wybraliśmy komfortowe zamienniki. Zachęcamy do jak najszybszej zamiany soczewek.

Air Optix Aqua Multifocal

Gwarancja satysfakcji
Kupuję
PureVision 2 HD for Presbyopia

Gwarancja satysfakcji
Kupuję

/ 1 opinii klientów

poleć produkt znajomemu

Parametry

Kategoria
Soczewki miesięczne
Producent
COOPER VISION
Moc
-8.00 do +6.00
Krzywizna
8,7
Średnica
14,4

Wielkie porównanie soczewek

Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Ilość sztuk w opakowaniu
3 szt.
Nasza cena
89.99 zł
Ze zniżką
80.99 zł
czytaj więcej


Kupując więcej oszczędzasz:89.99 zł 87.99 zł 84.99 zł czytaj więcej
Czas wysyłki
10-15 dni roboczych
Dostawa
darmowa
dotyczy zakupów powyżej 200zł
czytaj więcej
Wymiana
darmowa
czytaj więcej

1 Wybierz wadę wzroku
gdzie znaleźć tę informację?

Uzupełnij brakujące parametry produktu:
Prawe oko:

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
39.99 zł
2
Kupuję produkt
Opis produktu

Soczewki Proclear Multifocal typ N to miesięczne soczewki multifokalne dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek, firmy Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal typ N:


Proclear Multifocal typ N to szkła kontaktowe miesięcznej wymiany stworzone dla osób z prezbiopią, która pojawia się najczęściej po ukończeniu 40-45 roku życia. Wykonano je z materiału Omafilcon A, który w połączeniu z uwodnieniem na wysokim 62% poziomie sprawia, że soczewki są doskonale nawilżone i elastyczne. Ich użytkownik odczuwa więc najwyższy komfort użytkowania przez cały okres stosowania.

Soczewki Proclear Multifocal typ N to idealny wybór dla osób, które zmagaja cirpią na suchość oka. W soczewkach użyto PC Technology™, czyli wykorzystano materiał, który przyciąga wodę i utrzymuje nawilżenie na stałym, wysokim poziomie.

W soczewkach multifokalnych najważniejsze jest to, zapewniały wyraźne widzenie zarówno na odległości dalekie, bliskie, jak i pośrednie. Proclear Multifocal typ N cechuje nadzwyczajna jakość widzenia na każdą odległość. Wszystko dzięki zastosowaniu w nich technologii Balanced Progressive™ łączącej sferyczne oraz asferyczne rozwiązania optyczne wraz z unikalnymi rozmiarami stref. Efektem tego jest soczewka typu N, czyli soczewka dla oka niedominującego.

Soczewki Proclear Multifocal typ N zostały zaprojektowane w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na powstawanie osadów. Dzięki temu nawet pod koniec okresu ich użytkowania soczewki pozostają czyste, świeże oraz bezpieczne dla oczu.

 

Dla kogo soczewki Proclear Multifocal typ N?


Proclear Multifocal typ N to soczewki stworzone dla osób z prezbiopią, które nie chcą już nosić przy sobie dwóch par okularów, a równocześnie chcą widzieć wyraźnie na każdą odległość. Proclear Multifocal są szczególnie polecane tym, którzy zmagają się z dolegliwością suchego oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Multifocal typ N jako miesięczne soczewki kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny z rodziny Clean Active, lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.


Soczewki Proclear Multifocal dla oka dominującego:
Proclear Multifocal typ D

 

Opinie użytkowników
( Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Twoja ocena:
 Wyślij
Soczewki Proclear Multifocal uwolniły mnie od okularów korekcyjnych! nie sadziłem, że tak szybko przystawię się na soczewki, najwyraźniej trafiłem od razu na świetny egzemplarz. Soczewki Proclear Multifocal polecam wszystkim, u których wzrok już nie ten ;]
5/5
Czy chcesz kontynuować?