Jesteś tutaj:

Proclear 1 day Multifocal 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Soczewki Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe, progresywne soczewki kontaktowe zaprojektowane i wykonane przez jednego z liderów w branży optycznej, firmę Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear 1 Day Multifocal:


Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe soczewki kontaktowe, które stworzone zostały z myślą o zapewnieniu doskonałego widzenia zarówno na odległości dalekie, jaki i bliskie oraz pośrednie. Soczewki Proclear 1 Day Multifocal wykonane zostały z materiału Omafilcon A. W połączeniu z 60% uwodnieniem soczewki materiał ten staje się niezwykle elastyczny, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania soczewek. Soczewki Proclear 1 Day Multifocal to idealne soczewki dla osób, u których występuje suchość oczu związana z wiekiem. W soczewkach zastosowano PC Technology™, czyli wykorzystano materiał przyciągający wodę i utrzymujący nawilżenie na stałym poziomie.

Co ważne w przypadku soczewek multifokalnych, soczewki gwarantują użytkownikom naturalną biokompatybilność, gdyż specjalnie zaprojektowano je tak, by imitować komórki ludzkiego oka. W procesie tworzenia soczewek zadbano także o to, by były one jak najbardziej odporne na powstawanie osadów białkowych. Tak więc nawet pod koniec dnia oczy będą odpowiednio nawilżone i wolne od osadów wywołujących dyskomfort i zaburzone widzenie.

 

Dla kogo soczewki Proclear 1 Day Multifocal?


Proclear 1 Day Multifocal to soczewki stworzone z myślą o osobach z prezbiopią, które stawiają na komfort wynikający ze stosowania jednodniowych szkieł. Ponadto, Proclear 1 Day Multifocal będą doskonałym wybore dla osób, które:
  • zmagają się z problemem suchości oka,
  • po 50 roku życia nie chcą rezygnować z noszenia soczewek,
  • są aktywne i uwielbiają ruch.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Rewelacyjne !!! Poprzednio nosilem Dailes aqua comfort plus multifocal jednodniowe nie bylem zadowolony. Procleair - niewyczuwalne w oku. Zero problemow z noszeniem przy suchym oku. Bardzo dobra jakosc widzenia blizy i rewelacyjna dali. Polecam!!!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?