Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Jesteś tutaj: Strona główna » Soczewki jednodniowe

UWAGA!
Firma CooperVision postanowiła ograniczyć dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Przewidujemy duże problemy z dostępnością tych soczewek. W trosce o naszych Klientów, wspólnie z optometrystami wybraliśmy komfortowe zamienniki. Zachęcamy do jak najszybszej zamiany soczewek.

Acuvue 1-Day Moist Multifocal

Gwarancja satysfakcji
Kupuję
Dailies AquaComfort Plus Multifocal

Gwarancja satysfakcji
Kupuję
Dailies Total 1 Multifocal

Gwarancja satysfakcji
Kupuję

/ 1 opinii klientów

poleć produkt znajomemu

Parametry

Kategoria
Soczewki jednodniowe
Producent
COOPER VISION
Moc
-10,00 do +6,00
Krzywizna
8,7
Średnica
14,2

Wielkie porównanie soczewek

Proclear 1 day Multifocal 30 szt.

Ilość sztuk w opakowaniu
30 szt.
Nasza cena
99.99 zł
Ze zniżką
89.99 zł
czytaj więcej


Kupując więcej oszczędzasz:99.99 zł 97.99 zł 94.99 zł czytaj więcej
Czas wysyłki
10-15 dni roboczych
Dostawa
darmowa
dotyczy zakupów powyżej 200zł
czytaj więcej
Wymiana
darmowa
czytaj więcej

1 Wybierz wadę wzroku
gdzie znaleźć tę informację?

Uzupełnij brakujące parametry produktu:
Prawe oko:

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Clean Active Premium Drops 15 ml
19.99 zł
2
Kupuję produkt
Opis produktu
Soczewki Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe, progresywne soczewki kontaktowe zaprojektowane i wykonane przez jednego z liderów w branży optycznej, firmę Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear 1 Day Multifocal:


Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe soczewki kontaktowe, które stworzone zostały z myślą o zapewnieniu doskonałego widzenia zarówno na odległości dalekie, jaki i bliskie oraz pośrednie. Soczewki Proclear 1 Day Multifocal wykonane zostały z materiału Omafilcon A. W połączeniu z 60% uwodnieniem soczewki materiał ten staje się niezwykle elastyczny, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania soczewek. Soczewki Proclear 1 Day Multifocal to idealne soczewki dla osób, u których występuje suchość oczu związana z wiekiem. W soczewkach zastosowano PC Technology™, czyli wykorzystano materiał przyciągający wodę i utrzymujący nawilżenie na stałym poziomie.

Co ważne w przypadku soczewek multifokalnych, soczewki gwarantują użytkownikom naturalną biokompatybilność, gdyż specjalnie zaprojektowano je tak, by imitować komórki ludzkiego oka. W procesie tworzenia soczewek zadbano także o to, by były one jak najbardziej odporne na powstawanie osadów białkowych. Tak więc nawet pod koniec dnia oczy będą odpowiednio nawilżone i wolne od osadów wywołujących dyskomfort i zaburzone widzenie.

 

Dla kogo soczewki Proclear 1 Day Multifocal?


Proclear 1 Day Multifocal to soczewki stworzone z myślą o osobach z prezbiopią, które stawiają na komfort wynikający ze stosowania jednodniowych szkieł. Ponadto, Proclear 1 Day Multifocal będą doskonałym wybore dla osób, które:
  • zmagają się z problemem suchości oka,
  • po 50 roku życia nie chcą rezygnować z noszenia soczewek,
  • są aktywne i uwielbiają ruch.
Opinie użytkowników
( Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Twoja ocena:
 Wyślij
Rewelacyjne !!! Poprzednio nosilem Dailes aqua comfort plus multifocal jednodniowe nie bylem zadowolony. Procleair - niewyczuwalne w oku. Zero problemow z noszeniem przy suchym oku. Bardzo dobra jakosc widzenia blizy i rewelacyjna dali. Polecam!!!
5/5
Czy chcesz kontynuować?