Jesteś tutaj:

Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml

Nasza cena:
49.99 zł
Ze zniżką:
44.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
2 but. 350 ml

Charakterystyka płynu Avizor Unica Sensitive:


Avizor Unica Sensitive został opracowany dla użytkowników soczewek o bardzo wrażliwych oczach. W jego składzie zawiera się m.in: środek nawilżający Hialuronian Sod (naturalny składnik gałki ocznej) oraz minimalna ilość substancji konserwujących. Niewielka ilość tych ostatnich zapobiega uczulenia oka na ten składnik.

Może być stosowany do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, w tym również do nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Doskonale czyści, pielęgnuje, usuwa odpady białkowe, a przy tym odżywia i płucze soczewki oraz nadaje się do ich przechowywania. Nawilża i ułatwia ich zakładanie. Redukuje symptomy suchego oka oraz przeciwdziała objawowi czerwonego oka spowodowanego uszkodzeniami mechanicznymi. Wydłuża czas komfortowego noszenia soczewek świetnie chroniąc rogówkę i nawilżając oko.

Skład: Sodium Hyaluronate, Poloxamer, EDTA, Polyhexanide 0,0001% w buforowanym i izotonicznym, jałowym roztworze.
 

Płyn dostępny jest również w mniejszych opakowaniach:

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent AVIZOR
Cena za 100 ml 7.14 zł
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Wcześniej używałem Clean Active Premium i piekły mnie oczy po założeniu. Mimo, że zawsze przed założeniem nakrapiam soczewki kroplami. Teraz korzystam z tego płynu i jestem bardziej zadowolony. Mam strasznie wrażliwe oczy, ale z umiarkowanym zadowoleniem ten płyn mogę polecić i w mojej opinii bardziej przyjazny od Clean Active Premium, który wg opinii wielu osób z mniej wrażliwymi oczami również jest świetny. Dodatkowo bardzo dobra współpraca na linii klient-sklep, musiałem pochwalić, gdyż jestem zadowolony a korzystam z usług sklepu już 3-4 lata. Ceny nie są najniższe, ale w zamian mamy gwarancje jakości usług i towaru. Pozdrawiam :)
Płyn rewelacyjny w dobrej cenie. Dodatkowo na plus jest to, że producent naprawił swój błąd i teraz do dwupaku dołączone są dwa pojemniki. Polecam.
Bardzo dobry płyn. Zestaw to fajna sprawa. Kupiłam go już kilka razy. Jedyną jego wadą jest to że do 2 butelek dołączony jest tylko jeden pojemnik na soczewki.
Swietny płyn, szczególnie dla alergików.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?