Jesteś tutaj:

PureVision 2 HD for Astigmatism 6 szt.

+ płyn GRATIS! ( do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism 6 szt., a płyn Biotrue 60 ml otrzymasz GRATIS!

*W przypadku braku gratisowych płynów, Klient otrzyma zestaw podróżny GRATIS!


Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism to najnowszej generacji toryczne soczewki dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism:

 

PureVision 2 HD for Astigmatism to nowoczesne, miękkie astygmatyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism charakteryzują się wysoką transmisyjnością tlenu (kilkakrotnie wyższą niż w tradycyjnych hydrożelowych soczewkach astygmatycznych) oraz wysokim stopniem uwodnienia ? co przekłada się na bardzo wysoki komfort użytkowania. Unikalna technologia wykorzystana w tworzeniu soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism umożliwiła poprawę widzenia asferycznego, natomiast bardzo cienka budowa soczewki podniosła komfort noszenia tak bardzo, że nawet pod koniec dnia soczewka jest niewyczuwalna na oku.

 

Ogromną zaletą soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism jest to, że w każdych warunkach ? nawet przy słabym oświetleniu, zapewniają znakomitą ostrość widzenia. Redukują także efekt halo, odblaski oraz rozmazywanie obrazu, które w przypadku osób z astygmatyzmem pojawiają się często przy wykonywaniu gwałtownych ruchów głową.


Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism to soczewki przeznaczone do noszenia w trybie ciągłym, mieszanym lub dziennym (przez okres 30 dni).

 

Dla kogo soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism?

 

PureVision 2 HD for Astigmatism to soczewki stworzone dla osób z astygmatyzmem, które nie chcą każdego dnia zakładać i zdejmować szkieł. Używanie ich w trybie ciągłym jest ogromną wygodą i ułatwieniem w funkcjonowaniu w życiu codziennym.
PureVision 2 HD for Astigmatism to znakomity wybór dla osób, które:

  • poszukują najwyższej jakości soczewek torycznych,
  • nie mogą zdecydować czy chcą nosić soczewki w trybie dziennym, ciągłym, czy może mieszanym,
  • oczekują od soczewek wyraźnego widzenia w każdej sytuacji.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism nie wymagają pielęgnacji pod warunkiem, że przez cały czas są stosowane w trybie ciągłym. W przypadku stosowania ich w trybie mieszanym albo dziennym, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision Toric polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne także w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,9
Średnica 14,5
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
super soczewki, niezawodne w trudnych warunkach pracy. Polecam.
genialne soczewki :)
polecam
Świetne soczewki. Polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?