Jesteś tutaj:

Crazy Lens UV Glow 2 szt. - soczewki świecące w UV

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

NOWOŚĆ!

Crazy Lens UV Glow to kolorowe, szalone soczewki, które odmienią Twoje spojrzenie. W blasku dyskotekowych reflektorów grzeczne, zwyczajne spojrzenie zmienia się w szalone i intrygujące. Soczewki świecące w ultrafioletowym świetle łączą w sobie korekcję z finezją. Produkowane przez Maxvue Vision - uznanego w świecie eksperta w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań optycznych

 

Charakterystyka soczewek Crazy Lens UV Glow:

 

Crazy Lens UV Glow to wysokiej jakości roczne soczewki kontaktowe dedykowane osobom ceniącym komfort i nietuzinkowość. Wykonane z hydrożelowego materiału Terpolymer gwarantują odpowiednie nawilżenie oka przez wiele godzin. Wielowarstwowa metoda nakładania trzech kolorów sprawia, że soczewki Crazy Lens UV Glow uwydatniają kolor oka i w pełni pokrywają naturalny kolor tęczówki całkowicie go zmieniając. Szalone soczewki Crazy Lens dostępne są w wielu kolorach oraz wzorach, dzięki czemu bez trudu można znaleźć komplet zgodny z oczekiwaniami i pasujący do osobowości każdej osoby. Istotne jest to, że bez najmniejszego trudu pod wpływem światła UV zmieniają kolor tęczówki.

Szalony wygląd to nie wszystko,bowiem Crazy Lens UV Glow to odpowiednia dbałość o narząd wzroku. W świetle dziennym prezentują się wyraźnie, podkreślając naturalne piękno oczu. Opakowanie zawiera 2 sztuki soczewek, są wykonane z materiału Hydrogel Terpolymer, a ich uwodnienie wynosi 45%.

Znajdź swój wymarzony kolor, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i sięgnij po niekwestionowaną jakość najlepszych na rynku soczewek zmieniających kolor pod wpływem światła UV. Bądź wyjątkową osobą o intrygującym spojrzeniu.

 
 

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki kolorowe
Producent MAXVUE VISION
Moc 0,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?