Jesteś tutaj:

Acuvue 1-Day TruEye 90 szt.

+ CashBack 27 zł GRATIS! (do 1 op.)

Nasza cena:
239.99 zł
Ze zniżką:
215.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
90 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup  1 opakowanie soczewek Acuvue 1-Day Trueye 90 szt, a CashBack 27 zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie formularza dodawany jest do zamówienia. Szczegóły promocji dostępne tutaj oraz na formularzu.


Soczewki Acuvue 1-Day TruEye są pierwszym produktem wykonanym z silikonowo - hydrożelowego materiału Narafilcon A, który znacząco wpływa na komfort noszenia. Producent Johnson & Johnson perfekcyjnie połączył najważniejsze elementy i stworzył produkt absolutnie unikatowy. Soczewki jednodniowe Acuvue 1-Day TruEye dzięki technologii procesu produkcyjnego kompleksowo chronią oczy, co więcej nie powodują żadnego dyskomfortu noszenia przez cały dzień. W standardowo dostępnych produktach wraz z upływem czasu jakość użytkowania znacznie spada - wyjątkiem są soczewki Acuvue 1-Day TruEye utrzymujące się w naturalnym położeniu przez wiele godzin.
 

Charakterystyka soczewek Acuvue 1-Day TruEYE:


Zastosowana w soczewkach technologia HYDRACLEAR przyczynia się do utrzymania właściwego i pożądanego poziomu wilgotności powierzchni oka, a tym samym eliminuje podrażnienia, czy zaczerwienienia, a biel jest utrzymana. Istotną zaletą jest fakt, że soczewki nie są wyczuwalne na oku, a dostarczenie tlenu jest bliskie temu, którego potrzebuje naturalne oko. Soczewki wykonane są silikonowo-hydrożelowego materiału gwarantującego maksymalną wydajność tlenową - 100 proc. dostarczonego tlenu jest zużywana w rogówce.

Acuvue 1-Day TruEye działają wielopłaszczyznowo - korygują wzrok, chronią oczy i dbają o ich zdrowie. Codzienna ich wymiana nie zajmuje więcej niż kilka sekund, a według specjalistów stosowanie jednodniowych soczewek jest najlepszą formą profilaktyki i korekcji narządu wzroku. Do rozlicznych zalet jednodniowych soczewek Johnson & Johnson należy zagwarantowanie ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Ultramiękkie soczewki zostały umieszczone w pojemniczkach zawierających roztwór soli fizjologicznej buforowanej (52% polymer, 46% woda).
 

Dla kogo soczewki Acuvue 1-Day TruEye?


Soczewki Acuvue 1-Day TruEye dedykowane są osobom, które cenią wysoki komfort noszenia i dbałość o oczy. Idealnie spełniają wysokie wymagania użytkowników tak pod kątem ochrony oka, jak i jego właściwego nawilżenia i perfekcyjnej korekcji. Znacznik stron umieszczony na szkłach oraz jasnoniebieskie zabarwienie soczewki pozwala na szybkie i prawidłowe ich założenie, co jest zdecydowanym ułatwieniem zwłaszcza dla osób początkujących. Szeroki zakres parametrów oraz dwa promienie krzywizny ułatwiają perfekcyjne dopasowanie jednodniowej soczewki do potrzeb użytkownika.

Acuvue 1-Day TruEye to produkt wysokiej klasy, dostosowany do różnych oczekiwań. Po soczewki mogą sięgać :
 • alergicy;
 • osoby noszące szkła przez dłuższy okres czasu - kilkadziesiąt godzin;
 • osoby, które uskarżają się na problem suchości oka;
 • zmagający się z wrażliwymi i podatnymi na podrażnienia oczami;
 • poszukujący doskonale dopasowanych rozwiązań nowej generacji;
 • oczekujący optymalnego dopasowania soczewki do oka;
 • osoby ceniące sobie wygodę, higienę i bezpieczeństwo.
 

Jak prawidłowo używać soczewki Acuvue 1-Day TruEye?


Jednorazowe soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue truEye powinny być wymieniane co 24 godziny. Ich formuła jest przeznaczona do codziennego użytkowania, a po ich usunięciu z oka należy je wyrzucić. Soczewki nie poddają się czyszczeniu środkami przeznaczonymi do pielęgnacji soczewek wielorazowych.

Bezpieczne użytkowanie jednodniowych soczewek Acuvue opiera się nie tylko na formule produktu, ale i zastosowaniu podstawowych zasad dbałości o oczy. Dlatego też soczewek nie należy zakładać w przypadku stanów chorobowych, aż do całkowitego ich wyleczenia. Do schorzeń i dolegliwości, które wykluczają zakładanie soczewek należy:
 • syndrom suchego oka w zaawansowanym stadium;
 • ciężka postać podrażnień i zaczerwienień oka;
 • nadwrażliwość rogówki;
 • zakażenia bakteryjne, grzybicze, wirusowe rogówki;
 • ostre zapalenie oka;
 • alergia na jakikolwiek składnik produktu.

W tym opakowaniu Acuvue 1-Day TruEye znajduje się 90 sztuk soczewek. Soczewki te to higiena, komfort oraz zdrowy i naturalny wygląd na długo. Zapewnij sobie zatem wysoki komfort i postaw na najwyższą jakość jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

 

 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych przy krzywiźnie 8.5. 
Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.


 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?