Jesteś tutaj:

Proclear Toric 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Proclear Toric to astygmatyczne miesięczne soczewki kontaktowe oferowane przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek, firmę Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Toric:


Proclear Toric to toryczne soczewki kontaktowe do stosowania w dzień. Stworzone zostały z materiału Omafilcon A, który doskonale współgra z wysokim uwodnieniem soczewki - 62%. Dzięki temu połączeniu Proclear Toric są bardzo komfortowe w noszeniu już od pierwszego założenia, aż do końca okresu ich użytkowania.

Soczewki Proclear Toric to najwyższy komfort stosowania soczewek, głównie za sprawą wykorzystania w nich PC Technology™. Dzięki tej technologii soczewka jest doskonale nawilżona każdego dnia. Jest to nie tylko opinia użytkowników, ale także Amerykańskiej Komisji Leków (FDA), która rekomenduje Proclear Toric wszystkim tym, którzy zmagają się z problemem suchości oka. Woda, która jest wiązana na powierzchni soczewki tworzy barierę ochronną, dzięki której soczewka zachowuje świeżość i czystość.

Soczewki Proclear Toric wyposażone zostały w specjalny stabilizator, który zabezpiecza soczewki przed przekręcaniem się na oku, co zapewnie ostre i stabilne widzenie, co jest niezwykle istotne dla astygmatyków. Soczewki są również niezwykle odporne na powstawanie osadów białkowych na powierzchni soczewki.

 

Dla kogo soczewki Proclear Toric?


Proclear Toric to toryczne soczewki kontaktowe, tak więc zostały stworzone dla osób z astygmatyzmem. Polecane są szczególnie tym osobom, które zmagają się z problemem suchości oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Toric to soczewki miesięcznej wymiany do stosowania w dzień, a więc należy je każdego dnia czyścić i dezynfekować. Do pielęgnacji soczewek Proclear Toric polecamy płyny z linii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.
 

 

 


Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent COOPER VISION
Moc -8,00 do +6,00
Krzywizna 8,8
Średnica 14,4
(Średnia ocena 3.75/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Niestety chyba najgorsze soczewki jakie miałam w ciągu tygodnia porwały mi się 2 z 4 podczas zdejmowania. Dodam że nosze soczewki od 10 lat i nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się trafić na soczewki tak słabej jakości. Duży zawód
bardzo dobre soczewki - polecam!
jak dla mnie świetne soczewki. Wyjątkowy komfort noszenia w porównaniu do innych.
Dość dobre soczewki, dla mnie były wygodniejsze niż accuvue. Przegrywają jednak w moim rankingu z Air Optix.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?