Jesteś tutaj:

Air Optix® Aqua Multifocal 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 złW związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania zarówno z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny produkt.

 

Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal to miesięczne soczewki progresywne, które znajdują się w ofercie jednego z najbardziej znanych producentów soczewek - Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Aqua Multifocal:


Air Optix® Aqua Multifocal to multifokalne soczewki silikonowo-hydrożelowe stworzone z materiału Lotrafilcon B, przeznaczone do leczenia wady prezbiopii (określanej również jako starczowzroczność). Cechą wyróżniającą soczewki Air Optix® Aqua Multifocal na tle innych hydrożelowych soczewek progresywnych jest nawet do 7 razy większa przepuszczalność tlenu. Wpływa to na komfort użytkowania soczewek do tego stopnia, że w sporadycznych przypadkach zaśnięcia w soczewkach, nie występuje ryzyko niedotlenienia rogówki.

W soczewkach Air Optix® Aqua Multifocal zastosowano innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zachowanie doskonałej ostrości widzenia przy postrzeganiu obiektów zarówno w strefie bliskiej (np. czytając), pośredniej (pracując przy komputerze) oraz dalekiej (prowadząc samochód). Podobnie jak pozostałe soczewki z rodziny Air Optix®, soczewki Air Optix® Aqua Multifocal wyposażone są w system nawilżający AQUA, który wpływa na osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania soczewek.

Air Optix® Aqua Multifocal to soczewki miesięczne do noszenia w dzień lub przeznaczone do przedłużonego noszenia (podczas snu, do 6 nocy). Soczewki mają jasnoniebieską barwę, która ułatwia manewrowanie soczewką i jej zakładanie.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Aqua Multifocal?


Air Optix® Aqua Multifocal to soczewki rekomendowane wszystkim osobom z wadą prezbiopii, inaczej określanej jako starczowzroczność.
Dodatkowo, polecane są osobom, które:

 

  • nie chcą już nosić dwóch par okularów korekcyjnych,
  • chcą dalej nosić soczewki nawet po 50 roku życia,
  • skarżą się na dyskomfort wynikający z noszenia innych soczewek kontaktowych,
  • mają tendencję do zasypiania w soczewkach,
  • dbają o higienę i zdrowie oczu,
  • mają problem z suchością w oku.
 

Pielęgnacja soczewek:

 
Soczewki Air Optix® Aqua Multifocal to multifokalne soczewki miesięczne, które należy pielęgnować. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Air Optix® Aqua Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.Przelicznik dodatku:
 

Dodatek Oko dominujące Oko niedominujące
do +1,0 LO LO
+1,25, +1,5 MED MED
+1,75, +2,0 MED HI
+2,25 i 2,5 HI HI
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent ALCON
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Rewelacyjne soczewki. Spełniają bez zarzutu funkcję widzenia na różne odległości, a dodatkowo charakteryzuje je bardzo wysoki komfort użytkowania (nie występuje suchość oka). Wcześniej próbowałam Biofinity oraz Proclear jednodniowe i w obydwu przypadkach musiałam nieustannie nawilżać oczy (a soczewki noszę codziennie od 20 lat i nigdy wcześniej krople nie były mi potrzebne). Dopiero te właśnie soczewki sprawiły, że znowu mogę normalnie żyć i pracować. Bardzo serdecznie polecam.
Super soczewki. Używam od ponad roku i nie mam żadnych problemów. Pozwalają na ciągłe noszenie bez zdejmowania nawet do 10 dni. Potem konserwacja, czyszczenie i dalej można je nosić. Przeciętnie jeden komplet wystarcza mi na 3 miesiące. Polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?